ببینید و دیده شوید  … جستجو کنید و در نتایج جستجوها باشید  … خبرنامه ها را بخوانید و مطالب سایت خود را نیز در خبرنامه ما بگذارید.

چگونه بهتر دیده شویم .

صفر یک ایران تلاش میکند تا همه لینک ها دیده شده و به اشکال مختلف در معرض دید کاربران قرار گیرد . در صفحه اصلی ، در ستونهای کناری هر پیج و لینک ، به عنوان لینکهای مرتبط ، ستونهای پانوشت و بخش های مختلف سایت با عناوین مختلف مانند بیشترین پاور ، لینکهای ویژه ، لینکهای محبوب ، جدیدترین لینکها و از همه مهمتر جستجوی حرفه ای و بر مبنای دسته بندی و …

بنابراین حتی ساده ترین حالت ها و جدیدترین لینک ها نیز امکان بازدیدهای فراوانی دارند . با اینحال امکاناتی در اختیارتان هست که حرفه ای تر بی اندیشید و به مراتب بیشتر دیده شوید .

حضور در صفحه اول صفریک ایران به معنای صدها هزار بار دیدن شدن بیشتر در ماه است که به شدت در بازدید از لینک شما موثر بوده و حتی شما را در صفحات اول گوگل نیز به نمایش میگذارد . برای آنکه لینک شما نیز بیشتر دیده شده و یا در صفحه اول سایت دیده شود میتوانید موارد زیر را در نظر داشته باشید :

1 – اختصاص پاور :

شما با اختصاص دادن پاور به لینک خود میتوانید در بین سی لینک صفحه اول باشید . همواره بسته به عملکرد رقبایتان پاور تهیه کنید و بیهوده هزینه نکنید . گاهی داشتن یک پاور بیشتر نیز میتواند بسیار مثمر ثمر باشد ضمن آنکه پاورها زمان داشته و طبیعتا پاورهای رقبا نیز در زمان تعیین شده منقضی میگردد .

صفحات بعدی لینک ها و همینطور نمایش لینک ها پس از جستجو نیز بر مبنای پاور است . شاید داشتن یک پاور شما را در صفحه اول نیاورد ولی قطعا قبل از صدها سایت میاورد که هیچ پاوری ندارند .

هنگام ثبت لینک و حتی پس از آن در بخش کاربری میتوانید اقدام به تهیه پاور نمایید .

2 – اطلاعات کامل را وارد کنید .

هر چه اطلاعاتی که هنگام افزودن لینک وارد میکنید کاملتر و مفید تر باشد ، در جستجوها بیشتر پیدا شده و بیشتر نمایش داده میشوید . عکس مناسب و در سایز مناسب استفاده بفرمایید تا در نگاه اول برای کاربران جذاب باشد .

3- لینک خود را ویژه کنید 

لینک های ویژه در ستونهای کناری و پایین صفحه تمام بخشهای سایت نمایش داده شده و موجب افزایش بازدید لینک شما میشود . ضمن آنکه لینکهای ویژه در شبکه های اجتماعی صفر یک ایران نیز معرفی میشوند.

4 – لینک ویژه و دارای پاور

در صفحه همه لینک ها ، پنج لینک ویژه دارای بالاترین پاور به صورت ثابت نمایش داده میشود . ویژه شدن لینک ها فقط یکبار لازم است و منقضی نمیشود ولی پاورها زمان یک ماهه دارد . اگر لینک شما ویژه است با اختصاص پاور مناسب میتوانید در زیر همه لینک ها دیده شوید که کاملا مشهود است که چه بازده ای میتواند داشته باشد .

5 – در خبرنامه های صفر یک ایران حضور داشته باشید 

این خبرنامه ها که در طول 15 روز برای حدود ششصد هزار نفر ارسال میشود میتواند فضای بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای برای معرفی لینک شما باشد .

اگر هنوز لینک خود را اضافه نکرده اید بر روی افزودن لینک کلیک بفرمایید .

6 – افزودن محتوای سایتتان 

هر جمعه ، صفر یک ایران یک وبگردی منتشر کرده و آنرا برای هزاران عضو خود ایمیل میکند . ضمن آنکه وبگردی ها منقضی نشده و همواره در سایت آرشیو میشوند . بنابراین نه تنها به صورت مستقیم برای مطالب و مقالات سایت شما بازدید کننده جذب میشود بلکه میتواند یک لینک مناسب به سایت شما نیز محسوب شود که در نتایج گوگل نیز موثر است .

بدون شک از امتحان آن پشیمان نمیشوید و با کمترین هزینه میتوانید مطالبی که با زحمت و  هزینه فراوان تهیه و در سایتتان قرار میدهید را به اطلاع تعداد بسیار بیشتری برسانید.

به طور خلاصه توجه داشته باشید که :

۱- لینک های ویژه به صورت تصادفی در پاورقی و ستونهای کناری همه صفحات می آیند .

2 – سی لینک دارای پاور بیشتر،  همواره در صفحه اول آمده و بازخورد بسیار بالاتری دارند .

3 – پنج لینک ویژه دارای بالاترین پاور در صفحه همه لینک ها میایند و بیشترین میزان نمایش را دارند .

4 – حتی لینکهای معمولی نیز در پاورقی و بخش های مختلف سایت به صورت تصادفی نمایش داده میشوند .

5 – هر چه بیشتر بازدید داشته باشید علاوه بر آنکه به طور مستقیم از لینک و سایت شما بازدید میشود ، موجب درج نظرات و رای بیشتری از سمت کاربران شده و به شکل تصاعدی در بیشتر دیده شدن شما موثر است .