یکی از موارد مهم برای طراحان سایت و یا حتی کاربران عادی در شبکه های اجتماعی ، کم کردن حجم تصاویر خود بدون از دست دادن کیفیت آن است . این مورد حتی میتواند برای کسانی که آرشیو های چند هزارتایی تصاویر را دارند نیز بسیار حائز اهمیت باشد . ولی نکته اینجاست که معمولا هیچ یک از ما تمایل نداریم کیفیت عکسهای خود را از دست بدهیم .

امروز در دایرکتوری صفر یک ایران ، سایت جمع و جور و کار آمد  optimizilla   را به شما معرفی میکنیم که میتوانید به راحتی و آنلاین ، حجم تصاویر خود را به شدت کاهش داده در صورتی که کیفیت آنها تغییر محسوسی نداشته باشد .

البته توجه داشته باشید که فقط تصاویری با فرمت های jpg و png میتواند در سایت مورد توجه قرار گیرد .

یکی از مزیت های این سایت نسبت به سایت های مشابه این است که شما لازم نیست تصاویر را تک تک به سایت معرفی کنید ، بلکه این امکان را دارید که مجموعه ای از عکس ها را در سایت آپلود کرده ، کمی صبر کنید تا عملیات تبدیل و کم حجم کردن تصاویر انجام پذیرد و سپس با مقایسه تصاویر ارائه شده با نسخه اصلی ، هر کدام را که تمایل دارید دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید .

این سایت مختصر و مفید و تک صفحه ای و بی ادعا ، روزانه مورد توجه ده ها هزار نفر بوده و کاربران فراوانی را از سراسر دنیا به خود جذب کرده است و میتواند عصای دست طراحان سایت و گرافیست ها و فعالان در اینترنت باشد و شما را در کم حجم کردن تصاویر در اینترنت یاری کند .

برای استفاده از خدمات سایت میتوانید به   optimizilla مراجعه بفرمایید .

این لینکهای مرتبط نیز در صفر یک ایران معرفی شده اند :

کانال آموزش فتوشاپ و طراحی

کانال تلگرام حوض گرافیک

سایت آموزگار فریم ها

 

تیم معرفی سایت های مفید خارجی صفر یک ایران

 

 

بار به اشتراک گذاشته شده است

این لینک 85 بار دیده شده است