ثبت نام در سایت اجباری نیست ولی توصیه میکنیم برای ارتباط بهتر ، در سایت عضو شوید . ضمن آنکه لطفا توضیحات پایین فرم را جهت آشنایی بیشتر با شیوه فعالیت سایت و تفاوت بین لینک های عادی و ویژه مطالعه بفرمایید .

 • دائمی بودن تبلیغات

  کلیه لینک ها به شکل مداوم و بدون انقضا در سایت معرفی میشوند و به لحاظ امکانات ( متن ، عکس ، لینک مستقیم و … ) یکسان میباشند .بنابراین شما با یکبار معرفی لینک خود به شکل مداوم در سایت حضور خواهید داشت .

  لینک های ویژه برای شش ماه ویژه بوده و از امتیازات آن استفاده خواهند کرد و به طور متوسط 50 برابر لینک های معمولی دیده میشوند . پس از آن از حالت ویژه خارج میشوند ( قابل تمدید ) ولی تغییری در محتوا ، عکس و لینک آنها داده نشده و همچنان در سایت حضور خواهند داشت .

 • اختصاص پاور

  پاور ها به شما کمک میکنند که لینک خود را در صفحات اول سایت و نتایج اولیه جستجوها نمایش دهید . شما در هر زمان میتوانید تعداد پاور مورد نظر در تعداد روزهای دلخواه را به لینک خود اختصاص دهید . هزینه هر پاور در هر روز تنها 400 تومان ( 4000 ریال ) میباشد . در نظر داشته باشید که با اختصاص حتی یک پاور ، قبل از بسیاری از لینک های دیگر هنگام جستجو دیده میشوید . ضمن آنکه در هر موضوع ، ده لینک با پاور بیشتر در ربات تلگرام پیشرفته صفر یک ایران نیز نمایش داده میشود .

 • نمایش لینک های مرتبط در مجله

  مجله صفر یک ایران به شکل مستمر و در موضوعات مختلف ( سینما ، ویدئو ها ، آموزش ، سبک زندگی و … ) به روز رسانی میشود . لینکهایی که در دایرکتوری ثبت میشوند در مطالب مرتبط با آن محتوا نمایش داده میشوند و کاربران علاقه مند به موضوع سایت شما را با شما آشنا میکنند

 • معرفی در شبکه های اجتماعی

  کلیه لینک ها در شبکه های اجتماعی صفر یک ایران ( فیسبوک ، توییتر ، لینکدین ، گوگل پلاس ، اینستاگرام ، تلگرام و … ) منتشر شده و بازخورد بسیار مناسبی را به همراه خواهد داشت .

  لینک های ویژه چهار بار در طول سال در شبکه های اجتماعی معرفی میشوند .

 • ریچ کردن در فیسبوک

  خاصیت ریچ در فیسبوک این امکان را میدهد تا تعداد بسیار بیشتری با سایت و لینک شما آشنا شوند . لینک های ویژه پس از معرفی در فیسبوک ، ریچ میشوند تا علاوه بر فالوئر ها ، دوستان آنها نیز با لینک شما آشنا شوند .

 • ایمیل مارکتینگ ( خبرنامه )

  خبرنامه های صفر یک ایران هر روز برای تعدادی از اعضا ارسال گردیده و علاوه بر محتوای جدید سایت و اخبار آن ، لینک های ویژه  نیز در آنها به تعداد مشخص شده معرفی میگردند . این خبرنامه ها به شکلی تنظیم گشته اند که همه اعضا در طول هفته از اتفاقات سایت مطلع گردند و به صورت هفته ای یک ایمیل برای آنها ارسال میگردد و در طول هفته همه اعضا را پوشش میدهد .