باغ پروانگان قونیه ترکیه

اگر می‌خواهید در سفر به ترکیه تجربه‌ای شگفت‌انگیز و متفاوت از سفر به سرزمین پروانه‌ها داشته باشید به باغ پروانگان قونیه بروید. گردشگرانی که با تور ترکیه به قونیه سفر کرده‌اند برای بازدید از باغ پروانگان باید به دره فتحیه و منطقه‌ی سلجوکلو و یا سلجوق‌لو بروند و در کنار دوستان و همراهانشان خاطران خوشی را در این باغ به ثبت رسانند. باغ پروانگان در بین باغ‌های معروف دنیا موفق به کسب عنوان برتر بانک پروانه‌ های جهان شد. این باغ اکنون در لیست مطالعات بوم شناسی قرار گرفته است.

 

 

باغ پروانگان قونیه 5 - باغ پروانگان قونیه ترکیه

 

 

درباره باغ پروانگان قونیه

با گشت‌و‌گذاری که از باغ پروانگان خواهید داشت متوجه این موضوع می‌شوید که این باغ، نه تنها خاطرات نوستالژیکی را برایتان تداعی می‌شود، بلکه فرصت دیدن هزاران گونه از پروانه‌های شگفت‌انگیز سراسر دنیا را در یک جا برای شما فراهم کرده است. این باغ در قونیه به شکل دو بال پروانه طراحی و ساخته شد که این بال‌ها در درون یک بال قرار دارند و به همین دلیل به موزه‌ی بال‌های عشق هم معروف شده است. با قدم گذاشتن در باغ پروانگان، خودتان را در دنیایی از ماجراجویی‌های واقعی تصور می‌کنید، دنیایی که میزبان هزاران نوع پروانه زیبا از سراسر جهان همچون قطب شمال، مالزی، انگلستان، هلند و مکزیک است.

 

 

باغ پروانگان قونیه 4 - باغ پروانگان قونیه ترکیه

 

 

 

باغ پروانگان پارکی روباز به مساحت 4000 متر مربع و فضای پوشیده‌ای به مساحت 2000 متر مربع دارد تا پروانه‌ها به راحتی در آن پرواز کنند. پارک فوق‌العاده زیبای پروانگان فضاهای متعددی همچون محوطه پیک‌نیک، فضای پیاده‌روی، چندین آبشار و دریاچه، یک موزه حشرات و مزرعه پرورش پروانه‌ها را در خود جای داده است.

 

 

باغ پروانگان قونیه 3 - باغ پروانگان قونیه ترکیه

 

 

 

بازدیدکنندگان و گردشگرانی که به بازدید از باغ پروانگان می‌روند، پیشنهاد می‌کنیم که از زیبایی‌های باغ پروانه‌های گرمسیری و مناظر شگفت انگیز این باغ عکس‌برداری کنند تا برای همیشه لذت این سفر در گنجینه خاطراتشان ثبت گردد. در باغ پروانگان شما می‌توانید مراحل زندگی پروانه‌ها را از زمانی که داخل پیله‌اند تا زمانی که تبدیل به پروانه می‌شوند را از نزدیک ببینید.

 

 

باغ پروانگان قونیه 2 - باغ پروانگان قونیه ترکیه

 

 

 

بازدیدکنندگان و گردشگرانی که در تور قونیه به بازدید از باغ پروانگان می‌روند، پیشنهاد می‌کنیم که از زیبایی‌های باغ پروانه‌های گرمسیری و مناظر شگفت انگیز این باغ عکس‌برداری کنند تا برای همیشه لذت این سفر در گنجینه خاطراتشان ثبت گردد. در باغ پروانگان قونیه شما می‌توانید مراحل زندگی پروانه‌ها را از زمانی که داخل پیله‌اند تا زمانی که تبدیل به پروانه می‌شوند را از نزدیک ببینید.

 از ابتدای سال 1398  کل بازدید این مطلب :  1   ، بازدید امروز :  1 و بازدید کل مطالب سایت  4,129 مرتبه  بوده است

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .در حال حاضر 9928 سایت و مشاغل در دایرکتوری صفر یک ایران معرفی شده اند که دسترسی به ده ها هزار لینک را برای شما ساده تر میکند چرا که برخی از آیتم ها شامل چند شبکه اجتماعی میباشند . علاوه بر جستجوی پیشرفته ای که در بخش دایرکتوری سایت ها وجود دارد ، 2213 مطلب و مقاله در زمینه های مختلف و 59 خبر و رویداد از دیگر کشورها به همراه 9 ویدئوی متنوع  ، موجب گردیده بازدیدکنندگان بیشتر و هدفمند تری از سایت های شما بازدید کنند . قرارگیری مشاغل شما در کنار مطالب همان شهر و کشور ، بازده ای فوق العاده مناسب را برای صاحبان مشاغل ایرانی خارج از کشور بوجود آورده است.

متن دیدگاه‌ها

یک نظر ارسال کنید

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید