هر روز میلیونها ( و شاید میلیاردها ) مطلب در اینترنت و در سطح جهان منتشر میشود و همه ما به نحوی تحت بمباران های محتوا و مطالب و سایت و تبلیغات و … قرار داریم . شاید در گذشته تنها وجود موتورهای جستجو برای یافتن مطالب مورد نظرمان کفایت میکرد ولی با افزایش اطلاعات و بخصوص با همه گیر شدن شبکه های اجتماعی متعدد با موضوعات و محوریت های متنوع ، دیگر گشت و گذار و یافتن مطلب دلخواه به راحتی گذشته نیست .

هنوز هم موتورهای جستجوگر بیشترین نقش را در یافتن خواسته های ما دارند ولی شبکه های اجتماعی با موضوعات و دسته بندی هایی که تعریف میکنند این امکان را به ما میدهند که نه تنها مطلب مورد علاقه خود را پیدا کنیم ، بلکه آن شبکه خاص و مطالب مرتبط با خواسته هایمان را نیز مرتب دنبال کنیم و در جریان آخرین مقالات و اطلاعات در آن زمینه قرار بگیریم .

 

به مرور که تعداد شبکه های اجتماعی نیز فزونی یافت ، این امر نیز به راحتی امکان پذیر نبود . چه شبکه ای را دنبال کنیم ، فیسبوک ؟ توییتر ؟ تلگرام ؟ گوگل پلاس ؟

چه کانال و پیجی بهتر است ؟ در هر شبکه صدها و هزاران پیج مرتبط با علاقه مندیهای ما وجود دارد که مدت ها زمان خواهد برد تا ما با بهترین آنها آشنا شده و آنها را دنبال کنیم .

صفر یک ایران با همین رویکرد و انگیزه شکل گرفت .

در صفر یک ایران علاوه بر اینکه میتوانید شبکه اجتماعی مورد علاقه خود را انتخاب کنید ، میتوانید دسته بندی موضوعی دلخواه را هم تعیین کرده و با پیج های فارسی زبان آن شبکه آشنا شوید . در نگاه اول با توضیحات آن لینک میتوانید تا حدی با محتوای آن آشنا شوید و در نهایت با خواندن نظرات کاربران ، آرای داده شده ، پیشنهادات دیگران و مزایایی از این دست ، پیج مورد علاقه خود را راحت تر پیدا کنید .

در همان لحظه هم مجبور نیستید آن پیج را دنبال کنید بلکه تنها با یک کلیک ساده میتوانید آنرا به علاقه مندی هایتان در صفر یک ایران اضافه کرده و به مرور از بین آنها بهترین ها را انتخاب کنید .

صفر یک ایران با تلاش شبانه روزی همکاران خود و حمایت و همراهی صاحبان سایت ها و مدیران شبکه های اجتماعی ، قطعا در آینده ای نه چندان دور به بزرگترین و کامل ترین مرجع سایت ها و لینک های فارسی زبان تبدیل خواهد شد ، ولی این بزرگ ترین ، همه هدف ما نیست ! بزرگترین و کاملترین مرجع لینک ها و شبکه های اجتماعی ، تنها ابزار و پیش نیازی است برای رسیدن به هدف مفید ترین .

 

در واقع تلاش صفر یک ایران در اینست که شما در کمترین زمان ممکن و با دقیق ترین جستجوها ، و همینطور توجه به نظرات و آرا و پیشنهادات دیگر کاربران ، مفید ترین لینک و سایت یا شبکه اجتماعی مد نظر خود را پیدا کنید و با دنبال کردن آن به خواسته های خود برسید .

در راستای همین هدف و جهت دستیابی به کاملترین بانک موجود ، لینک هایی که توسط شما کاربران محترم اضافه میشود تاریخ انقضا نداشته و دائمی است مگر آنکه پیج یا سایت شما دیگر وجود نداشته باشد که با رصد روزانه لینکهای غیر فعال به شکل اتوماتیک حذف میگردد . در غیر اینصورت مادامی که سایت یا شبکه اجتماعی شما وجود داشته باشد ، در صفر یک ایران باقی میماند .

ضمن آنکه به همین منظور ، هزینه های درنظر گرفته شده برای ثبت لینک بسیار پایین و گاهی تعجب آور است چرا که نگاه اصلی به تکامل سایت و مرجع بودن آن است و در حال حاضر قابل قیاس با دیگر هزینه های تبلیغاتی نیست .

همه این سیاست گزاری ها بر این مبنا است که نه تنها کاربران ،  بهترین و مناسبترین پیج ها و سایت ها را بسته به علایق خود پیدا کنند ، بلکه صاحبان سایت ها و شبکه های اجتماعی نیز کاربران مرتبط تر و هدفمند تری را جذب کرده و مخاطبین فعال تری داشته باشند .

مجموعه صفر یک ایران از همه شما عزیزان ، چه کاربرانی که سایت ما را برای رسیدن به خواسته هایشان دنبال کرده و با نظرات و پیشنهادات و آرایی که میدهند دیگران را نیز یاری میکنند و چه صاحبان سایت ها و شبکه های اجتماعی که با افزودن لینک خود در تکامل سایت به ما و مخاطبینشان کمک میکند تشکر کرده و قدردان وقت و انرژی که برای صفر یک ایران میگذارید ، میباشد .

 

در خدمتتان هستیم

دوستانتان در صفر یک ایران