در حال حاضر و برای شروع کار ، امکاناتی را برای تشویق کاربران عزیزمان در نظر گرفته ایم که با گشت و گذار در سایت و دیدن لینک ها و بخش های مختلف و یا قرار دادن لینک معرف در سایت ، وبلاگ ، کانال تلگرام و … و ثبت نام دیگر کاربرانی که معرفی کرده اند ، امتیازاتی کسب کرده و درآمدی  داشته باشند .
حتی برای دیدن بخش های مختلف سایت و کامنت های تایید شده و امتیاز دادن ها و … شما و کاربرانی که معرفی کرده اید نیز امتیازاتی در نظر گرفته شده است .

برای آغاز ، ابتدا در سایت ثبت نام کرده و سپس  با گشت و گذار در سایت امتیاز کسب کنید . همانطور که در جدول زیر ملاحظه میفرمایید برای هر فعالیت شما در سایت ( حتی دیدن صفحات ) امتیازی در نظر گرفته شده است و چنانچه کلوپی داشته باشید ، حتی با فعالیت اعضای کلوپ نیز به شما امتیاز تعلق میگیرد .

چگونه امتیاز کسب خواهیم کرد

Instance مقدار محدوده
امتیاز برای عضو شدن در سایت 2,500 -
امتیاز برای وارد شدن روزانه به سایت 50 Maximum once per day
امتیاز برای یک دیدگاه تایید شده 1 -
امتیاز برای نوشتن یک نظر تایید شده برای لینک های دایرکتوری 5 Maximum 5 times per day
امتیاز برای کلیک بر روی لینک تبلیغاتی : %url% 5 -
امتیاز برای مشاهده خبرنامه ها 1 بدون محدودیت
امتیاز برای مشاهده لینک ها 1 بدون محدودیت
امتیاز برای بازدید از یک محصول 1 بدون محدودیت
امتیاز برای مشاهده ویدئوها 2 بدون محدودیت
امتیاز برای مشاهده مطالب دایرکتوری سینمایی 1 بدون محدودیت
امتیاز برای مشاهده یک سبک زندگی 1 بدون محدودیت
امتیاز برای مشاهده سفرنامه 1 بدون محدودیت
امتیاز برای بازدید از معرفی سایت های خارجی 1 بدون محدودیت
برای سفرنامه تایید شده 10,000 بدون محدودیت
امتیاز برای افزودن یک لینک - چنانچه لینک شما مورد تایید قرار نگیرد این امتیاز کسر خواهد شد . 60,000 بدون محدودیت
امتیاز برای بازدید از سایت توسظ کاربری که معرفی کرده اید 1 Maximum 10 times per day
امتیاز برای عضو شدن کاربری که شما معرفی کرده اید 500 Maximum once in total
امتیاز برای مشاهده ویدئو های تبلیغاتی 5 -
امتیاز برای پست در شبکه اجتماعی 1 Maximum 5 times per day
امتیاز برای تعیین تصویر پروفایل کلوپ 500 Maximum once per month
امتیاز برای تعیین یک کاور برای کلوپ 500 Maximum once per month
امتیاز برای ایجاد یک دوستی جدید 10 بدون محدودیت
امتیاز برای نوشتن یک کامنت در شبکه اجتماعی 1 بدون محدودیت
امتیاز برای ارسال یک هدیه 5 Maximum 2 times per day
امتیاز برای عضویت در یک کلوپ 10 بدون محدودیت

چگونه از امتیازات خود استفاده کنیم :

شما این امکان را دارید که از محصولات و تبلیغاتی که در سایت وجود دارد استفاده کرده و یا درخواست واریز امتیازات را به حساب بانکی خود داشته باشید .
معادل ریالی امتیازات در پنل کاربری شما درج شده است و حداقل برداشت مبلغ بیست و پنج هزار تومان است .

 

بطور خلاصه :

  • – در سایت ثبت نام کنید . در همین لحظه کسب امتیاز شما شروع شده است . از این به بعد نیز هر روز که وارد سایت شوید امتیاز خواهید گرفت .
  • – پروفایل خود را تکمیل کنید . با تکمیل هر بخش از پروفایل مانند تصویر و کاور و اطلاعات تماس و … به شما امتیازاتی تعلق میگیرد .
  • – در سایت گشت و گذار کنید – با بازدید از هر صفحه و هر موضوع مانند لینک ها ، مطالب مجله ، سینما ، دیدن محصـولات و … شما امتیاز کسب میکنید ، ضمن آنکه با کامنت گذاشتن ها و نظر دادن ها ( کامنت های تایید شده و غیر اسپم ) به شما امتیاز تعلق میگیرد .
  • – در شبکه اجتماعی فعالیت کنید . نوشتن مطلب ، لایک ها ، کامنتها ، ایجاد دوستی ها و …. برای شما امتیاز در بر دارد .
  • خاطرات سفر خود را بنویسید – در این صورت به شکل مداوم کسب امتیاز خواهید کرد حتی اگر در سایت فعالیت دیگری هم نداشته باشید . چرا که با هر بازدید از نوشته شما ، به شما امتیاز تعلق میگیرد و طبیعتا با افزایش روز به روز کاربران سایت ، امتیازات نیز مرتب افزایش پیدا میکند .
  • – محصـولات خود را اضافه کنید – چنانچه در منزل فعالیتی دارید و یا در زمینه های هنری یا صنایع دستی محصولاتی را تولید میکنید ، میتوانید آنرا در دایرکتوری صفر یک ایران اضافه کنید و مستقیم محصول خود را بفروشید . ولی نکته بسیار حائز اهمیت این است که حتی از بازدید کنندگان محصول خود نیز امتیاز کسب خواهید کرد . به عنوان مثال اگر محصولی در سایت اضافه کرده و سپس آن را در دیگر شبکه های اجتماعی ، کانال های تلگرام و … معرفی کنید به ازای هر بازدید به شما امتیازی تعلق میگیرد . این علاوه بر بازدید کنندگان معمول سایت هست . ضمن آنکه با بازدید از محصولات دیگران نیز امتیاز خواهید گرفت .
  • – لینک همکاری – از پروفایل خود لینک همکاری را کپی کرده و در سایت ، وبلاگ یا هر جایی که مایل هستید معرفی کنید . چنانچه از این لینک کاربری در سایت عضو شود امتیاز خواهید گرفت . ضمن آنکه از این پس نیز به ازای فعالیت های کاربری که جذب کرده اید نیز امتیاز به شما تعلق میگیرد .

میزان امتیازات نیز به طور کامل در جدول بالا درج شده است 

راهنمای استفاده از کلوپ ها

کلوپ ها این امکان را به شما میدهند که طرفداران کسب و کار خود را پیرامون خود داشته باشید و همیشه با آنها در ارتباط باشید . کاربران با پیوستن به کلوپ شما ، کامنت نوشتن در آن و … نه تنها خودشان امتیاز میگیرند ، بلکه حتی با فعالیت آنها به شما نیز امتیاز تعلق میگیرد تا بیش از پیش بتوانید در کلوپتان فعالیت داشته باشید . در نظر داشته باشید که با انتشار لینک محتوای سایت خود در کلوپ ها ، علاوه بر آنکه بازدید کننده برای سایت خود جذب میکنید ، دارای یک بک لینک موثر و کارآمد نیز خواهید شد که به صفحات داخلی سایت شما ارجاع داده شده و تاثیر بسیاری در ارتقای سایت شما در گوگل دارد . با توجه به آنکه لینکهایی که از کلوپها به سایت خود میدهید ماندگار است ، پس از مدتی هزاران بک لینک از صفحات مختلف صفر یک ایران به سایت شما داده شده است که میتوان  ارزش بالای آنرا تصور کرد .

در حال حاضر به ازای ساخت کلوپ و قرار دادن مطالب و لینک ها در آن امتیازات ناچیز و بسیار مقرون به صرفه ای از حساب کاربری شما کسر میگردد که چنانچه به هر دلیلی مایل نبودید آنرا از فعالیت در سایت بدست آورید ، میتوانید مقدار امتیاز لازم را خریداری بفرمایید .

سپاسگزار و قدر دان همراهی های شما هستیم .