در حال حاضر و برای شروع کار ، امکاناتی را برای تشویق کاربران عزیزمان در نظر گرفته ایم که با گشت و گذار در سایت و دیدن لینک ها و بخش های مختلف و یا قرار دادن لینک معرف در سایت ، وبلاگ ، کانال تلگرام و … و ثبت نام دیگر کاربرانی که معرفی کرده اند ، امتیازاتی کسب کرده و درآمدی  داشته باشند .
حتی برای دیدن بخش های مختلف سایت و کامنت های تایید شده و امتیاز دادن ها و … شما و کاربرانی که معرفی کرده اید نیز امتیازاتی در نظر گرفته شده است .

برای آغاز ، ابتدا در سایت ثبت نام کرده و سپس  با گشت و گذار در سایت امتیاز کسب کنید . همانطور که در جدول زیر ملاحظه میفرمایید برای هر فعالیت شما در سایت ( حتی دیدن صفحات ) امتیازی در نظر گرفته شده است و چنانچه کلوپی داشته باشید ، حتی با فعالیت اعضای کلوپ نیز به شما امتیاز تعلق میگیرد .

چگونه امتیاز کسب خواهیم کرد
[mycred_hook_table]

چگونه از امتیازات خود استفاده کنیم :

شما این امکان را دارید که از محصولات و تبلیغاتی که در سایت وجود دارد استفاده کرده و یا درخواست واریز امتیازات را به حساب بانکی خود داشته باشید .
معادل ریالی امتیازات در پنل کاربری شما درج شده است و حداقل برداشت مبلغ بیست و پنج هزار تومان است .

 

بطور خلاصه :

  • – در سایت ثبت نام کنید . در همین لحظه کسب امتیاز شما شروع شده است . از این به بعد نیز هر روز که وارد سایت شوید امتیاز خواهید گرفت .
  • – پروفایل خود را تکمیل کنید . با تکمیل هر بخش از پروفایل مانند تصویر و کاور و اطلاعات تماس و … به شما امتیازاتی تعلق میگیرد .
  • – در سایت گشت و گذار کنید – با بازدید از هر صفحه و هر موضوع مانند لینک ها ، مطالب مجله ، سینما ، دیدن محصـولات و … شما امتیاز کسب میکنید ، ضمن آنکه با کامنت گذاشتن ها و نظر دادن ها ( کامنت های تایید شده و غیر اسپم ) به شما امتیاز تعلق میگیرد .
  • – در شبکه اجتماعی فعالیت کنید . نوشتن مطلب ، لایک ها ، کامنتها ، ایجاد دوستی ها و …. برای شما امتیاز در بر دارد .
  • خاطرات سفر خود را بنویسید – در این صورت به شکل مداوم کسب امتیاز خواهید کرد حتی اگر در سایت فعالیت دیگری هم نداشته باشید . چرا که با هر بازدید از نوشته شما ، به شما امتیاز تعلق میگیرد و طبیعتا با افزایش روز به روز کاربران سایت ، امتیازات نیز مرتب افزایش پیدا میکند .
  • – محصـولات خود را اضافه کنید – چنانچه در منزل فعالیتی دارید و یا در زمینه های هنری یا صنایع دستی محصولاتی را تولید میکنید ، میتوانید آنرا در دایرکتوری صفر یک ایران اضافه کنید و مستقیم محصول خود را بفروشید . ولی نکته بسیار حائز اهمیت این است که حتی از بازدید کنندگان محصول خود نیز امتیاز کسب خواهید کرد . به عنوان مثال اگر محصولی در سایت اضافه کرده و سپس آن را در دیگر شبکه های اجتماعی ، کانال های تلگرام و … معرفی کنید به ازای هر بازدید به شما امتیازی تعلق میگیرد . این علاوه بر بازدید کنندگان معمول سایت هست . ضمن آنکه با بازدید از محصولات دیگران نیز امتیاز خواهید گرفت .
  • – لینک همکاری – از پروفایل خود لینک همکاری را کپی کرده و در سایت ، وبلاگ یا هر جایی که مایل هستید معرفی کنید . چنانچه از این لینک کاربری در سایت عضو شود امتیاز خواهید گرفت . ضمن آنکه از این پس نیز به ازای فعالیت های کاربری که جذب کرده اید نیز امتیاز به شما تعلق میگیرد .

میزان امتیازات نیز به طور کامل در جدول بالا درج شده است 

راهنمای استفاده از کلوپ ها

کلوپ ها این امکان را به شما میدهند که طرفداران کسب و کار خود را پیرامون خود داشته باشید و همیشه با آنها در ارتباط باشید . کاربران با پیوستن به کلوپ شما ، کامنت نوشتن در آن و … نه تنها خودشان امتیاز میگیرند ، بلکه حتی با فعالیت آنها به شما نیز امتیاز تعلق میگیرد تا بیش از پیش بتوانید در کلوپتان فعالیت داشته باشید . در نظر داشته باشید که با انتشار لینک محتوای سایت خود در کلوپ ها ، علاوه بر آنکه بازدید کننده برای سایت خود جذب میکنید ، دارای یک بک لینک موثر و کارآمد نیز خواهید شد که به صفحات داخلی سایت شما ارجاع داده شده و تاثیر بسیاری در ارتقای سایت شما در گوگل دارد . با توجه به آنکه لینکهایی که از کلوپها به سایت خود میدهید ماندگار است ، پس از مدتی هزاران بک لینک از صفحات مختلف صفر یک ایران به سایت شما داده شده است که میتوان  ارزش بالای آنرا تصور کرد .

در حال حاضر به ازای ساخت کلوپ و قرار دادن مطالب و لینک ها در آن امتیازات ناچیز و بسیار مقرون به صرفه ای از حساب کاربری شما کسر میگردد که چنانچه به هر دلیلی مایل نبودید آنرا از فعالیت در سایت بدست آورید ، میتوانید مقدار امتیاز لازم را خریداری بفرمایید .

سپاسگزار و قدر دان همراهی های شما هستیم .