راهنمای کسب درامد از صفر یک ایران 

ما در صفر یک ایران اعتقاد داریم حضور شما برای ما سرمایه است . لذا برآن هستیم تا سیستمی ارائه دهیم که به نوعی قدردانی خود را از همراهی شما عزیزان ابراز داریم . در ابتدا اینکه برای هر زمان و هر اتفاقی که در هنگام حضور شما در سایت انجام میگیرد مقداری ( هرچند ناقابل ) به اعتبار شما افزوده میگردد . ثبت نام ، ورود روزانه و حتی دیدن صفحات و مطالعه مقالات از این جمله است . مواردی در نظر گرفته شده است که با مشاهده فیلمها و یا کلیک بر روی برخی لینکها امتیازات ویژه ای را نیز شامل شود . همینطور برای دوستانی که توانایی مشارکت در زمینه های مختلف را دارند برنامه های ویژه ای ترتیب داده شده است که به شکل جدی میتوانند از همکاری با سایت کسب درآمد داشته باشند . اتفاقات و ویژگیهای متعدد به صورت هفتگی برایتان ایمیل شده و شما را در جریان جزییات قرار میدهد . در حال حاضر کافیست در سایت ثبت نام فرموده و به گشت و گذار در آن پرداخته و با هر کلیک به موجودی خود اضافه فرمایید نا به مرور راه های سریعتر و حرفه ای تر خدمت اعضای سایت ایمیل گردد . جدول زیر برخی از اتفاقاتی که منجر به کسب درآمد اولیه از سایت میشود را نمایش میدهد .

درآمد بیشتر و حرفه ای تر از همکاری در سایت :

میتوانید با اختصاص روزانه یک الی دو ساعت ، مطالبی را در سایت اضافه کرده و درآمد خود را به صورت تصاعدی و همیشگی افزایش دهید . مزیت این شیوه در این است نه تنها هنگام تایید مطلب شما ، درآمد خواهید داشت بلکه هر بار که مطلب شما دیده میشود نیز به شما درآمدی تعلق میگیرد .با توجه به بازدید کنندگان بالای سایت و با افزایش تعداد مطالب شما این رقم هر روز میتواند رشد کرده و به مرور به رقم قابل توجهی تبدیل شود . ضمن آنکه  با انتشار آن در کانال های تلگرام و شبکه های اجتماعی خود میتوانید به بیشتر دیده شدن آن کمک کنید . مطالبی ارسالس شما میتواند در زمینه های زیر باشد :

1 – شهر سکونت خود را بیشتر معرفی کنید .

در هر جای دنیا و هر شهری که زندگی میکنید کافیست آنرا بیشتر به مخاطبین سایت معرفی کنید . هر چیزی که به شناخت بیشتر شهرتان کمک میکند میتواند در سایت ما بازدید مناسبی داشته باشد . معرفی محله تان ، مراکز خرید ، تفریحی ، زیارتی و طبیعت آن ، آداب و رسوم شهر و … میتواند ده ها مقاله را به خودش اختصاص دهد . خلاق و با حوصله باشید و از آن درآمد کسب کنید .

2 – تجارب سفر ، اقامت ، ویزا و تحصیل در دیگر کشورها :

آیا تجربه مهاجرت داشته اید ؟ برای گرفتن ویزا به هر کشوری اقدامی کرده اید؟ سفرنامه ای در ذهن دارید ؟ در دیگر کشورها تحصیل میکنید ؟ تجربه شما میتواند کمک بزرگی به مخاطبین سایت ما کند . این تجربه را به یک نوشته تبدیل کنید و از آن درآمد همیشگی داشته باشید .

3 – معرفی سایت های خارجی :

همه ما سایت های خارجی متعددی را میشناسیم و یا در طول روز از آنها استفاده میکنیم . اگر احساس میکنید سایت مفیدی را ( غیر ایرانی ) سراغ دارید که میتواند برای بقیه نیز مفید باشد آنرا به دیگران معرفی کنید و از هر بازدیدکننده آن درآمد کسب کنید .


درآمد خودرا میتوانید به صورت نقد دریافت کرده و یا محصولاتی را با تخفیفات ویژه خریداری نمایید . برای اعضا جوایز ماهیانه ای نیز در نظر گرفته شده است .

به صورت کاملا رایگان و در کمتر از 20 ثانیه ، ثبت نام کرده و کسب درآمد خود را آغاز کنید . ما برای هر کلیک شما  اعتباری را در نظر گرفته ایم .ت

Instance مبلغ محدوده
ریال برای افزودن یک نوشته جدید 1,500 بدون محدودیت
ریال برای مشاهده یک آگهی 4 بدون محدودیت
ریال برای مشاهده یک محصول 3 بدون محدودیت
ریال برای بازدید از یک ویدئو 5 بدون محدودیت
ریال برای ثبت نام در سایت 1,000 -
ریال بازدید کسی که معرفی کرده اید 2 Maximum 100 times per day
ریال ثبت نام کسی که معرفی کرده اید 500 Maximum once per day
ریال تکمیل کردن پروفایل 100 Maximum once per month
ریال انتخاب تصویر پروفایل 200 Maximum once per month
ریال انتخاب تصویر کاور در پروفایل 100 Maximum once per month
ریال برای بازدید روزانه 20 -
ریال برای کلیک بر روی : %url% 30 -
ریال برای یک کامنت تایید شده 2 -

فرمول درآمد سریعتر و بیشتر در سایت :

  • در سایت ثبت نام کنبد و پروفایل خود را تکمیل کنید  . هر کدام از این اتفاقات امتیازات خود را دارد .
  • هر روز وارد سایت شده و مطالب مورد علاقه خود را مرور بفرمایید . برای بازدید روزانه و خواندن هر مقاله اعتبار کسب میکنید .
  • روزانه یک یا دو مقاله به سایت ارسال کنید . نه تنها ارسال مقاله امتیاز قابل توجهی دارد بلکه بازدید از آن نیز به شکل مرتب به درآمد شما کمک میکند و تصاعدی افزایش میابد .
  • مقالات خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
  • لینک عضو گیری خود را در سایت و شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و از درآمد کسانی که معرفی کرده اید نیز بهره مند شوید
  • ایمیل های ارسالی نیز شامل امتیازات ویژه ای خواهد بود . از آنها غافل نشوید