همه لینک ها بدون تاریخ انقضا بوده و نیاز به تمدید ندارد . دیگر آیتمها در انتهای جدول توضیح داده شده است .

 • دائمی بودن تبلیغات

  کلیه لینک ها به شکل مداوم و بدون انقضا در سایت معرفی میشوند و به لحاظ امکانات ( متن ، عکس ، لینک مستقیم و … ) یکسان میباشند .بنابراین شما با یکبار معرفی لینک خود به شکل مداوم در سایت حضور خواهید داشت .

  لینک های ویژه برای یکسال ویژه بوده و از امتیازات آن استفاده خواهند کرد و به طور متوسط 50 برابر لینک های معمولی دیده میشوند . پس از آن از حالت ویژه خارج میشوند ( قابل تمدید ) ولی تغییری در محتوا ، عکس و لینک آنها داده نشده و همچنان در سایت حضور خواهند داشت .

 • اختصاص پاور

  پاور ها به شما کمک میکنند که لینک خود را در صفحات اول سایت و نتایج اولیه جستجوها نمایش دهید . شما در هر زمان میتوانید تعداد پاور مورد نظر در تعداد روزهای دلخواه را به لینک خود اختصاص دهید . هزینه هر پاور در هر روز تنها 400 تومان ( 4000 ریال ) میباشد . در نظر داشته باشید که با اختصاص حتی یک پاور ، قبل از بسیاری از لینک های دیگر هنگام جستجو دیده میشوید . ضمن آنکه در هر موضوع ، ده لینک با پاور بیشتر در ربات تلگرام پیشرفته صفر یک ایران نیز نمایش داده میشود .

 • نمایش لینک های مرتبط در مجله

  مجله صفر یک ایران به شکل مستمر و در موضوعات مختلف ( سینما ، ویدئو ها ، آموزش ، سبک زندگی و … ) به روز رسانی میشود . لینکهایی که در دایرکتوری ثبت میشوند در مطالب مرتبط با آن محتوا نمایش داده میشوند و کاربران علاقه مند به موضوع سایت شما را با شما آشنا میکنند

 • معرفی در شبکه های اجتماعی

  کلیه لینک ها در شبکه های اجتماعی صفر یک ایران ( فیسبوک ، توییتر ، لینکدین ، گوگل پلاس ، اینستاگرام ، تلگرام و … ) منتشر شده و بازخورد بسیار مناسبی را به همراه خواهد داشت .

  لینک های ویژه چهار بار در طول سال در شبکه های اجتماعی معرفی میشوند .

 • ریچ کردن در فیسبوک

  خاصیت ریچ در فیسبوک این امکان را میدهد تا تعداد بسیار بیشتری با سایت و لینک شما آشنا شوند . لینک های ویژه پس از معرفی در فیسبوک ، ریچ میشوند تا علاوه بر فالوئر ها ، دوستان آنها نیز با لینک شما آشنا شوند .

 • ایمیل مارکتینگ ( خبرنامه )

  خبرنامه های صفر یک ایران هر روز برای تعدادی از اعضا ارسال گردیده و علاوه بر محتوای جدید سایت و اخبار آن ، لینک های ویژه  نیز در آنها به تعداد مشخص شده معرفی میگردند . این خبرنامه ها به شکلی تنظیم گشته اند که همه اعضا در طول هفته از اتفاقات سایت مطلع گردند و به صورت هفته ای یک ایمیل برای آنها ارسال میگردد و در طول هفته همه اعضا را پوشش میدهد .

چگونه بهتر دیده شویم .

صفر یک ایران تلاش میکند تا همه لینک ها دیده شده و به اشکال مختلف در معرض دید کاربران قرار گیرد . در صفحه اصلی ، در ستونهای کناری هر پیج و لینک ، به عنوان لینکهای مرتبط ، ستونهای پانوشت و بخش های مختلف سایت با عناوین مختلف مانند بیشترین پاور ، لینکهای ویژه ، لینکهای محبوب ، جدیدترین لینکها و از همه مهمتر جستجوی حرفه ای و بر مبنای دسته بندی و …

بنابراین حتی ساده ترین حالت ها و جدیدترین لینک ها نیز امکان بازدیدهای فراوانی دارند . با اینحال امکاناتی در اختیارتان هست که حرفه ای تر بیاندیشید و به مراتب بیشتر دیده شوید .

حضور در صفحه اول صفریک ایران به معنای هزاران مشاهده بیشتر در طول ماه است که به شدت در بازدید از لینک شما موثر بوده و حتی شما را در صفحات اول گوگل نیز به نمایش میگذارد . برای آنکه لینک شما نیز بیشتر دیده شده و یا در صفحه اول سایت دیده شود میتوانید موارد زیر را در نظر داشته باشید :

1 – اختصاص پاور :

شما با اختصاص دادن پاور به لینک خود میتوانید در بین چهل لینک صفحه اول باشید . همواره بسته به عملکرد رقبایتان پاور تهیه کنید و بیهوده هزینه نکنید . گاهی داشتن یک پاور بیشتر نیز میتواند بسیار مثمر ثمر باشد ضمن آنکه پاورها زمان داشته و طبیعتا پاورهای رقبا نیز در زمان تعیین شده منقضی میگردد . همینطور ده لینک با بالاترین پاور ( در هر موضوع و یا هر شبکه اجتماعی ) در ربات هوشمند صفر یک ایران به کاربران نمایش داده میشود . در اینجا ربات را بررسی کنید

صفحات بعدی لینک ها و همینطور نمایش لینک ها پس از جستجو نیز بر مبنای پاور است . شاید داشتن چند پاور شما را در صفحه اول نیاورد ولی قطعا قبل از صدها سایت میاورد که هیچ پاوری ندارند .

هنگام ثبت لینک و حتی پس از آن در بخش کاربری میتوانید اقدام به تهیه پاور نمایید .

2 – اطلاعات کامل را وارد کنید .

هر چه اطلاعاتی که هنگام افزودن لینک وارد میکنید کاملتر و مفید تر باشد ، در جستجوها بیشتر پیدا شده و بیشتر نمایش داده میشوید . عکس مناسب و در سایز مناسب استفاده بفرمایید تا در نگاه اول برای کاربران جذاب باشد .

3- لینک خود را ویژه کنید 

لینک های ویژه در ستونهای کناری و پایین صفحه تمام بخشهای سایت نمایش داده شده و موجب افزایش بازدید لینک شما میشود . ضمن آنکه لینکهای ویژه در برخلاف لینک های عادی که فقط یک بار در شبکه های اجتماعی صفر یک ایران معرفی میشوند، چهار بار در طول سال در همه شبکه های اجتماعی معرفی میگردند .

4 – لینک ویژه و دارای پاور

پنج لینک ویژه دارای بالاترین پاور به صورت ثابت در فوتر سایت نمایش داده میشود . ویژه شدن لینک ها تا یکسال منقضی نمیشود ولی پاورها زمان مشخص شده ای دارد . اگر لینک شما ویژه است با اختصاص پاور مناسب میتوانید در زیر همه لینک ها دیده شوید که کاملا مشهود است که چه بازده ای میتواند داشته باشد .

به طور خلاصه توجه داشته باشید که :

۱- لینک های ویژه به صورت تصادفی در پاورقی و ستونهای کناری همه صفحات می آیند .

2 – چهل لینک دارای پاور بیشتر،  همواره در صفحه اول آمده و بازخورد بسیار بالاتری دارند .

3 – لینک های ویژه دارای بالاترین پاور در صفحه همه لینک ها میایند و بیشترین میزان نمایش را دارند .

4 – حتی لینکهای معمولی نیز در پاورقی و بخش های مختلف سایت به صورت تصادفی نمایش داده میشوند .

5 – هر چه بیشتر بازدید داشته باشید علاوه بر آنکه به طور مستقیم از لینک و سایت شما بازدید میشود ، موجب درج نظرات و رای بیشتری از سمت کاربران شده و به شکل تصاعدی در بیشتر دیده شدن شما موثر است .