پارک ژاپنی کیوتو قونیه ترکیه

پارک ژاپنی کیوتو در شهر قونیه مساحتی برابر 3600 متر مربع دارد و یکی از بزرگترین پارک‌های ژاپنی ترکیه به شمار می‌رود. این پارک در سال 2010 میلادی به وسیله شهرداری قونیه همراه با معماران ژاپنی به منظور افزایش ارتباط دوستانه بین قونیه و کیوتو ساخته شد.

 

پارک ژاپنی کیوتو 4 - پارک ژاپنی کیوتو قونیه ترکیه

 

 

درباره پارک ژاپنی کیوتو قونیه

پارک ژاپنی کیوتو در طول روز از ساعت 8 صبح الی 11 شب فعالیت می‌کند. این پارک آماده خدمت‌رسانی به بازدیدکنندگان و گردشگرانی است با تور ترکیه به قونیه سفر کرده‌اند که البته در مناسبت‌های ویژه و رویدادهای خاص از مردم محلی قونیه نیز میزبانی می‌کند. در پارک ژاپنی کیوتو رستوران و کافه‌ها به سبک ژاپنی ساخته و طراحی شدند به طوری که حاضرین را کاملا به حال و هوای ژاپنی خود می‌برد.

 

 

 

پارک ژاپنی کیوتو 3 - پارک ژاپنی کیوتو قونیه ترکیه

 

 

در پارک ژاپنی کیوتو رستوران و کافه‌ها به سبک ژاپنی ساخته و طراحی شدند به طوری که حاضرین را کاملا به حال و هوای ژاپنی خود می‌برد. در کنار این پارک می‌توانید از طعم و عطر بهترین غذاهای ژاپنی برخوردار شوید. پارک ژاپنی کیوتو یکی از بهترین و زیباترین منظره‌های شهر قونیه محسوب می‌شود و به دلیل داشتن فضای دلنشین طرفداران بسیاری را به سوی خود جلب می‌کند.

 

 

پارک ژاپنی کیوتو 1 - پارک ژاپنی کیوتو قونیه ترکیه

 

 

 

تمام ساختمان‌ها، تالاب‌ها، حوضچه‌ها و درخت‌های پارک ژاپنی کیوتو به سبک معماری ژاپنی ساخته شدند و حسی از فرهنگ ژاپنی را به بیننده القا می‌کنند. این پارک دوست داشتنی در تمام فصل‌ها زیبایی خاص خود را دارد اما به دلیل اینکه قونیه آب و هوای سردی دارد بهتر است در تابستان به دیدن آن بروید.

 

 

پارک ژاپنی کیوتو 5 - پارک ژاپنی کیوتو قونیه ترکیه

 

 

 

پارک ژاپنی کیوتو در شهری مسلمان که بیشتر زنان با حجاب کامل دیده می‌شوند، کمی عجیب به نظر می‌رسد اما امروزه قونیه یک شهر مدرن محسوب می‌شود که جاذبه‌های قدیمی تاریخی و جدید طبیعی آن برای گردشگران که با تور ترکیه به آنجا می‌روند بسیار دلپذیر است.

 از ابتدای سال 1398  کل بازدید این مطلب :  1   ، بازدید امروز :  1 و بازدید کل مطالب سایت  4,120 مرتبه  بوده است

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .در حال حاضر 9928 سایت و مشاغل در دایرکتوری صفر یک ایران معرفی شده اند که دسترسی به ده ها هزار لینک را برای شما ساده تر میکند چرا که برخی از آیتم ها شامل چند شبکه اجتماعی میباشند . علاوه بر جستجوی پیشرفته ای که در بخش دایرکتوری سایت ها وجود دارد ، 2213 مطلب و مقاله در زمینه های مختلف و 59 خبر و رویداد از دیگر کشورها به همراه 9 ویدئوی متنوع  ، موجب گردیده بازدیدکنندگان بیشتر و هدفمند تری از سایت های شما بازدید کنند . قرارگیری مشاغل شما در کنار مطالب همان شهر و کشور ، بازده ای فوق العاده مناسب را برای صاحبان مشاغل ایرانی خارج از کشور بوجود آورده است.

متن دیدگاه‌ها

یک نظر ارسال کنید

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید