تفاوت بین طلایی و ویژه

پس از آنکه به عنوان کارفرما شرکت ، کسب و کار و فرصت بازاریابی خود را اضافه کردید و یا به عنوان بازاریاب رزومه خود را ثبت نمودید این امکان را داریدکه آنها را طلایی و یا ویژه کنید . موارد طلایی به اشکال متعددی به دیگران نمایش داده میشود و امکان دیده شدن آنرا به شدت افزایش میدهد . همینطور در جستجوها در اولویت های بالاتر نمایش داده شده و مخاطبین بالاتری دارد . ضمن آنکه شما این امکان را دارید که زمان طلایی بودن را مثلا برای 30 روز ، 60 روز و … تعیین بفرمایید . بدیهی است پس از اتمام این زمان به عنوان مثال شرکت شما همچنان در دایرکتوری مشاغل حضور دارد و به شکل عادی خواهد بود که در صورت تمایل میتوانید آنرا مجددا طلایی کنید .

ولی موارد ویژه علاوه بر مزیت های فوق ، یک برتری بسیار متمایز و منحصر به فرد دارند . سیستم بازاریابی صفر یک ایران به شکل مستمر در گوگل تبلیغات دارد . هنگامی که شما یک شرکت ، فرصت بازاریابی و یا رزومه ای را به حالت ویژه تبدیل میکنید ،برای این مورد به شکل اختصاصی در گوگل تبلیغ میشود . به عنوان مثال :

فرض بفرمایید شما شرکت آلفا را که در زمینه دوربین های مداربسته فعالیت میکند و در شیراز است را اضافه کرده و آنرا به حالت ویژه تبدیل میکنید . در مدت زمانی که شرکت ویژه است علاوه بر مزیت های طلایی ، متخصصین تبلیغات و سئوی صفر یک ایران ، با کلمات و عبارات مرتبط شرکت شما را در گوگل ادوردز تبلیغ میکنند . مثلا اگر عباراتی مانند : دوربین مدار بسته ، نصب دوربین مدار بسته ، سیستم های حفاظتی ، دوربین مدار بسته در شیراز ، شرکت آلفا و … چنین عباراتی در گوگل جستجو شود ، تبلیغ شما نیز به نمایش در خواهد آمد که کاربران با کلیک بر روی آن وارد صفحه شما در صفر یک ایران خواهند شد و با شما آشنا میشوند .

پس چنانچه شما اطلاعات کافی اعم از سایت ، اطلاعات تماس ، توضیحات کافی و معرفی کاملی از شرکت خود ارائه کرده باشید به راحتی در معرض دید جامعه مخاطب و هدفمند خود قرار میگیرید . به مرور و به دلیل بهینه بودن حرفه ای سایت و تبلیغات در گوگل حتی بعد از دوره ویژه بودن نیز ، شرکت شما در صفر یک ایران در نتایج مناسبی از گوگل دیده خواهد شد .

این اتفاق برای دیگر موارد مثل رزومه و فرصت های بازاریابی ویژه نیز خواهد افتاد .

مطمئنا پس از استفاده از این مزیت منحصر به فرد هیچگاه فراموش نخواهید کرد که شرکت خود را در صفر یک ایران ، در حالت ویژه نگهدارید !

هزینه های طلایی و ویژه کردن مواردی که افزوده اید به حدی مقرون به صرفه و ناچیز است که خیلی زود به یکی از اصلی ترین برنامه های تبلیغاتی و بازاریابی شما تبدیل خواهد گشت .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید