راهنمای افزودن و تبلیغات محصول

اگر محصول یا فروشگاه اینترنتی دارید و یا حتی در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام اقدام به فروش محصولاتتان مینمایید ، یکی از شیوه های مناسب تبلیغات و بازاریابی برای محصولاتتان فروشگاه صفر یک ایران است .

پس از افزودن محصول ، محصول معرفی شده در فروشگاه صفر یک ایران و در دسته بندی های مشخص ، درکنار دیگر محصولات قرار گرفته و در معرض دید صد ها هزار کاربر ماهیانه قرار میگیرد . کاربرانی که توسط تبلیغات مستمر صفر یک ایران و یا از طریق جستجو در گوگل به محصول شما هدایت میشوند .

در هنگام افزودن محصول ( که از منوی اصلی سایت نیز میتوانید آنرا انتخاب نمایید ) ، گزینه های متعددی جهت شیوه های مختلف تبلیغات در اختیارتان هست که با صلاحدید خود میتوانید مناسبترین گزینه را انتخاب بفرمایید . ولی توجه به نکات زیر هم میتواند در نتیجه گیری بهتر موثر باشد :

1 – عنوان محصول را کوتاه ، گویا و کاملا متناسب با محصول انتخاب نمایید ، به این شکل بیشتر و بهتر در جستجوهای گوگل دیده شده و کاربر کاملا میداند که چه چیزی را قرار است بخرد .

2 – تصویری با کیفیت و در ابعاد مناسب انتخاب نمایید تا زیبایی خود را داشته و کاربران را به خرید ترغیب کند .

3 – لینک خرید محصول را دقیقا به محصول مورد نظر بدهید . به صفحه ای که کاربر پس از کلیک بر روی آن مشخصا محصول شما را ببیند و بخرد . مطمئن باشید لینک به صفحه اصلی سایت و صفحات تبلیغاتی دیگر منجر به فروش شما نمیشود .

4 – با افزودن یک یا چند محصول ، بک لینک های بسیار مفید و کارآمدی برای سایت خود جذب خواهید کرد که در کوتاه مدت اثرات مثبتی در بالابردن رنکینگ شما در گوگل نیز خواهد داشت .

5 – محصولات ویژه ده ها برابر بیشتر از محصولات عادی دیده میشوند ، در صورت که برنامه ریزی بلند مدت برای معرفی سایت و فروش محصولات خود دارید از گزینه های ویژه تر استفاده بفرمایید .

6 – بدیهی است تنها محصولاتی تایید میگردند که مغایر با قوانین جامعه و عرف نباشند .

با احترام

دوستان شما در سیستم بازاریابی صفر یک ایران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید