راهنمای کارفرمایان و صاحبان مشاغل

صاحبان مشاغل و شرکت ها و به طور کلی کسانی که برای محصولات و یا خدمات خود نیاز به جذب بازاریاب دارند در سایت به عنوان کارفرما شناخته میشوند .

این عزیزان در قدم اول میبایست از منوی اصلی وارد پنل کارفرمایان گردیده و ثبت نام کرده و سپس شرکت و کسب کار خود را اضافه نمایند . تا اینجا کسب و کار ایشان در دایرکتوری مشاغل ثبت گردیده و تاریخ انقضا نخواهد داشت و میتوانند در هر زمانی که نیاز به آگهی و ایجاد فرصت بازاریابی احساس کردند ، آن را در سایت اضافه کنند . ولی قطعا به دلیل سئوی پیشرفته و تبلیغات گسترده سیستم بازاریابی صفر یک ایران ، به سرعت در نتایج اولیه گوگل و در بخش دایرکتوری مشاغل دیده خواهند شد .

همینطور این امکان را دارند که بخش ها و دپارتمان های مختلف خود را نیز اضافه کنند .

پس از ثبت شرکت ، ثبت بخش های شرکت ( در صورت نیاز ) و افزودن فرصت شغلی ، میتوانید هر کدام از آنها را که مایل باشید به حالت ویژه و یا طلایی تبدیل کنید که در بخش تفاوت موارد ویژه و طلایی آنرا بیشتر توضیح داده ایم .

پس از ثبت نام ، همه موارد مانند مدیریت شرکت ها ، بخش های شرکت ها ، فرصت های ایجاد شده ، دیدن رزومه ها ، پیامها و رزومه هایی که برایتان آمده و حتی تهیه و مدیریت اعتبارات لازم و گزارش گیریها را ملاحظه بفرمایید .

لطفا موارد زیر را در نظر داشته باشید :

۱ – مواردی که طلایی و یا ویژه میشوند بسته به انتخاب شما ، تاریخ انقضا دارند به عنوان مثال ۳۰ روز ، ۶۰ روز و … ولی این تاریخ مربوط به طلایی بودن و ویژه بودن آن مورد میشود و پس از این تاریخ شرکت از سایت حذف نمیگردد بلکه مجددا به حالت عادی تبدیل میگردد .

۲ – بدیهی است پس از انقضای حالت ویژه و یا طلایی ، شما مجددا میتوانید آها را ویژه و یا طلایی کنید .

۳ – اعتباری که برای ویژه و طلایی بودن درج شده است به اعتبار ثبت اولیه شرکت اضافه میگردد . به عنوان مثال اگر شرکت را با ۱۰۰۰ اعتبار ثبت فرموده اید با ۱۲۰۰ اعتبار میتوانید آنرا برای سی روز طلایی کنید .

۴ – اعتبار خریداری شده ۱۸۰ روز ( شش ماه ) اعتبار دارد و در این زمان باید مصرف گردد .

۵ – چنانچه تشخیص میدهید فرصت های شغلی متعددی اضافه میکنید و تمایل دارید که تعدادی از آنها را طلایی و بخصوص ویژه نمایید،  مقرون به صرفه تر است که از ابتدا بسته بزرگتری برای اعتبارات تهیه بفرمایید .

۶ – با حذف شرکت ، فرصت شغلی و … اعتبار مصرف شده بازگشت نخواهد شد .

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید