کارفرما و صاحبان مشاغل

برای فروش محصولات یا خدمات خود نیاز به بازاریاب و کارشناسان فروش دارید ؟ با چه تحصیلاتی ؟ پاره وقت ؟ تمام وقت ؟ با چه حقوق و پورسانتی ؟ در کدام شهر و استان ؟

به راحتی میتوانید خدمات و محصولات خود را با شرایط دلخواه خود به اطلاع هزاران بازاریاب و کارشناسان فروش برسانید و از اعلام آمادگی هایی که میشود ، با مطالعه رزومه و سوابق شغلی ایشان ، بهترین و مناسبترین فرد را جهت همکاری انتخاب بفرمایید .

شما در سیستم بازاریابی صفر یک ایران ، کارفرما نامیده میشوید و میتوانید با ثبت نام در بخش کارفرمایان ، شرکت و سپس مواردی که نیاز به بازاریابی دارد را معرفی نمایید .

بازاریاب و کارشناس فروش هستید ؟

در خود توانایی انجام بازاریابی و کمک به رشد فروش شرکت ها و محصولات را میبینید ؟ تمایل به چه نوع همکاری دارید ؟ تمام وقت ؟ نیمه وقت ؟ موردی ؟

شما در سیستم بازاریابی صفر یک ایران بازاریاب نامیده میشوید و میتوانید با ثبت نام و تکمیل رزومه خود ، روزانه در جریان ده ها مورد محصول و خدماتی که نیاز به بازاریابی دارند قرار گرفته و با مطالعه سوابق و مشخصات کارفرما و شرکت و مجموعه او ، بهترین و مناسبترین مورد را انتخاب کرده و اعلام همکاری نمایید .

اینجا فضای مناسبی برای شماست تا توانایی ها و قابلیت های خود را به طور کامل در رزومه خود قرار دهید و از آنها بیشترین بهره را ببرید .

میخواهید برای محصول و یا فروشگاه اینترنتی خود تبلیغات کنید ؟

تنها کافیست محصول خود را در سیستم بازاریابی و تبلیغاتی صفر یک ایران وارد کنید تا در کمترین زمان ممکن از تبلیغات وسیع جهت معرفی محصول خود استفاده نمایید . در این صورت :

1 – محصول شما در فروشگاه سایت اضافه شده و در مدت زمان دلخواه شما به ده ها هزار کاربر سایت نمایش داده میشود .

2 – لینک خرید محصول مستقیما به سایت شما داده میشود تا علاوه بر بکلینک بسیار موثر ، مشتری نیز به طور مستقیم وارد سایت شما شود و تمام مراحل خرید را آنجا به انجام برساند و با برند و دیگر محصولات شما نیز آشنا شود .
3 – بسته به نیاز شما در ربات تلگرام صفر یک ایران به اطلاع ده ها هزار کاربر برسد

4 – در دیگر شبکه های اجتماعی با انتخاب تعداد بازدید کننده ( ده هزار تا یک میلیون نفر ) منتشر شود .

5 – برای صدها هزار نفر ایمیل شود

و ….

محصول خود را معرفی کنید 

بازاریابی

آخرین محصولات معرفی شده