بگذارید به شما فیلمی پیشنهاد دهیم !

همه ما کم و بیش به سینما و فیلم علاقه مندیم و آنرا دنبال میکنیم و بخشی از اوقات فراغت خودمان را به آن اختصاص میدهیم .

طبیعتا بسته به سلیقه و علاقه خودمان هم آرشیوی داریم و یا اینکه با پرس و جو و جستجو فیلم مورد علاقه خودمان را در ژانری که بیشتر میپسندیم تهیه کرده و از دیدن آن لذت میبریم . ولی گاهی در انتخاب هایمان تردید میکنیم و دلمان میخواهد یکی به ما فیلمی را پیشنهاد دهد .

امروز در دایرکتوری صفر یک ایران ، سایتی را به شما معرفی خواهیم کرد که زحمت این کار را میکشد و به شما پیشنهاد دیدن فیلم هایی را میکند . این پیشنهادات هم میتواند به شکل های متفاوتی باشد .

شما در سایت agoodmovietowatch این امکان را دارید که با جدیدترین و به روز ترین فیلم های دنیا و همینطور فیلم های قدیمی و کلاسیک آشنا شوید ، نظرها و نقدهایی در مورد آن فیلم مطالعه کرده و اطلاعات بیشتری از آن بدست آورید . همینطور با امتیازاتی که کاربران به آن فیلم در IMDB و یا در سایت های دیگر داده اند نیز برخورد خواهید داشت که معمولا نقش موثری در انتخابات ما دارند .

ولی این همه ماجرا نیست . کار اصلی سایت پیشنهاد فیلم به شماست آنهم به شکلی که شما تمایل دارید . میتوانید از سایت بخواهید که بهترین فیلم ها را بر اساس امتیاز ، یا فیلمی در ژانر دلخواه شما و یا بدون هیچ پیش زمینه و تنظیماتی به شما پیشنهاد دهد .

در این صورت سایت به شکل رندوم و اتفاقی تعدادی پیشنهاد به شما میدهد که میتوانید از میان آنها ، فیلمی که در آن لحظه به مذاق شما بیشتر خوش میاید را انتخاب کنید .

در واقع شما در agoodmovietowatch یک همراه برای فیلم دیدن دارید که با مشورت یکدیگر میتوانید بهترین انتخاب را برای گذراندن اوقات فراغت خود داشته باشید !

 

این لینکهای مرتبط نیز در صفر یک ایران معرفی شده اند :

سایت آموزشگاه سینمایی دارالفنون

اینستاگرام سینماتیکت

کانال تلگرام بانی فیلم

کانال تلگرام ادبی گلستانه

تیم معرفی سایت های مفید خارجی صفر یک ایران