بگذارید به شما فیلمی پیشنهاد دهیم !

همه ما کم و بیش به سینما و فیلم علاقه مندیم و آنرا دنبال میکنیم و بخشی از اوقات فراغت خودمان را به آن اختصاص میدهیم .

طبیعتا بسته به سلیقه و علاقه خودمان هم آرشیوی داریم و یا اینکه با پرس و جو و جستجو فیلم مورد علاقه خودمان را در ژانری که بیشتر میپسندیم تهیه کرده و از دیدن آن لذت میبریم . ولی گاهی در انتخاب هایمان تردید میکنیم و دلمان میخواهد یکی به ما فیلمی را پیشنهاد دهد .

امروز در دایرکتوری صفر یک ایران ، سایتی را به شما معرفی خواهیم کرد که زحمت این کار را میکشد و به شما پیشنهاد دیدن فیلم هایی را میکند . این پیشنهادات هم میتواند به شکل های متفاوتی باشد .

شما در سایت agoodmovietowatch این امکان را دارید که با جدیدترین و به روز ترین فیلم های دنیا و همینطور فیلم های قدیمی و کلاسیک آشنا شوید ، نظرها و نقدهایی در مورد آن فیلم مطالعه کرده و اطلاعات بیشتری از آن بدست آورید . همینطور با امتیازاتی که کاربران به آن فیلم در IMDB و یا در سایت های دیگر داده اند نیز برخورد خواهید داشت که معمولا نقش موثری در انتخابات ما دارند .

ولی این همه ماجرا نیست . کار اصلی سایت پیشنهاد فیلم به شماست آنهم به شکلی که شما تمایل دارید . میتوانید از سایت بخواهید که بهترین فیلم ها را بر اساس امتیاز ، یا فیلمی در ژانر دلخواه شما و یا بدون هیچ پیش زمینه و تنظیماتی به شما پیشنهاد دهد .

در این صورت سایت به شکل رندوم و اتفاقی تعدادی پیشنهاد به شما میدهد که میتوانید از میان آنها ، فیلمی که در آن لحظه به مذاق شما بیشتر خوش میاید را انتخاب کنید .

در واقع شما در agoodmovietowatch یک همراه برای فیلم دیدن دارید که با مشورت یکدیگر میتوانید بهترین انتخاب را برای گذراندن اوقات فراغت خود داشته باشید !

 

این لینکهای مرتبط نیز در صفر یک ایران معرفی شده اند :

سایت آموزشگاه سینمایی دارالفنون

اینستاگرام سینماتیکت

کانال تلگرام بانی فیلم

کانال تلگرام ادبی گلستانه

تیم معرفی سایت های مفید خارجی صفر یک ایران

 

بازدید در دایرکتوری سایت های ایرانی 393 نفر