بگذارید به شما فیلمی پیشنهاد دهیم !

همه ما کم و بیش به سینما و فیلم علاقه مندیم و آنرا دنبال میکنیم و بخشی از اوقات فراغت خودمان را به آن اختصاص میدهیم .

طبیعتا بسته به سلیقه و علاقه خودمان هم آرشیوی داریم و یا اینکه با پرس و جو و جستجو فیلم مورد علاقه خودمان را در ژانری که بیشتر میپسندیم تهیه کرده و از دیدن آن لذت میبریم . ولی گاهی در انتخاب هایمان تردید میکنیم و دلمان میخواهد یکی به ما فیلمی را پیشنهاد دهد .

امروز در دایرکتوری صفر یک ایران ، سایتی را به شما معرفی خواهیم کرد که زحمت این کار را میکشد و به شما پیشنهاد دیدن فیلم هایی را میکند . این پیشنهادات هم میتواند به شکل های متفاوتی باشد .

شما در سایت agoodmovietowatch این امکان را دارید که با جدیدترین و به روز ترین فیلم های دنیا و همینطور فیلم های قدیمی و کلاسیک آشنا شوید ، نظرها و نقدهایی در مورد آن فیلم مطالعه کرده و اطلاعات بیشتری از آن بدست آورید . همینطور با امتیازاتی که کاربران به آن فیلم در IMDB و یا در سایت های دیگر داده اند نیز برخورد خواهید داشت که معمولا نقش موثری در انتخابات ما دارند .

ولی این همه ماجرا نیست . کار اصلی سایت پیشنهاد فیلم به شماست آنهم به شکلی که شما تمایل دارید . میتوانید از سایت بخواهید که بهترین فیلم ها را بر اساس امتیاز ، یا فیلمی در ژانر دلخواه شما و یا بدون هیچ پیش زمینه و تنظیماتی به شما پیشنهاد دهد .

در این صورت سایت به شکل رندوم و اتفاقی تعدادی پیشنهاد به شما میدهد که میتوانید از میان آنها ، فیلمی که در آن لحظه به مذاق شما بیشتر خوش میاید را انتخاب کنید .

در واقع شما در agoodmovietowatch یک همراه برای فیلم دیدن دارید که با مشورت یکدیگر میتوانید بهترین انتخاب را برای گذراندن اوقات فراغت خود داشته باشید !

 

این لینکهای مرتبط نیز در صفر یک ایران معرفی شده اند :

سایت آموزشگاه سینمایی دارالفنون

اینستاگرام سینماتیکت

کانال تلگرام بانی فیلم

کانال تلگرام ادبی گلستانه

تیم معرفی سایت های مفید خارجی صفر یک ایران

 

بار به اشتراک گذاشته شده است

این لینک 218 بار دیده شده استگشت و گذار در مجله صفر یک ایران


ثبت سایت در دایرکتوری سایت های ایرانی

- همه لینک ها به صورت دائمی است و تاریخ انقضا ندارد
- لینک های ویژه در همه صفحات سایت و پاورقی به شکل تصادفی نمایش داده میشوند
- لینکهای دارای پاور در جستجوها اولویت بالاتری به نسبت تعداد پاور دارند
- چهل لینک دارای بالاترین پاور در صفحه اول دایرکتوری نمایش داده میشوند
- پنج لینک ویژه دارای بالاترین پاور در همه صفحات سایت نمایش داده میشوند
:::::::::
در حال حاضر 3659 سایت ، وبلاگ و شبکه اجتماعی در دایرکتوری صفر یک ایران معرفی شده اند . علاوه بر جستجوی پیشرفته ای که در بخش دایرکتوری سایت ها وجود دارد ، لینک های مرتبط در مطالبی همچون 34 مطلب وبگردی ، 138 مورد ویدئو ، 1 سفرنامه ، 36 مطلب سبک زندگی ، 21 مطلب سینمایی ، 5 مورد معرفی سایت خارجی ، 4 فایل قابل دانلود و 129 آگهی نیازمندی نیز نمایش داده میشوند تا بازدیدکنندگان علاوه بر مطالعه مطالب مورد علاقه خود ، با سایت ها و شبکه های اجتماعی مرتبط نیز آشنا شده و یک مزیت ویژه برای دوستانی که لینک سایت خود را در دایرکتوری صفر یک ایران اضافه میکنند به شمار میاید .

علاوه بر آنکه میتوانید با ثبت لینک و شبکه های اجتماعی خود ، حضوری دائم در دایرکتوری سایت های ایرانی داشته و از بازدیدکننده و بک لینک موثری برخوردار باشید ، میتوانید با صرف هزینه هایی بسیار مقرون به صرفه و ناچیز ، کلوپ خود را ساخته و محتوای سایت خود و دیگر اخبار کسب کار خود را به اطلاع دیگران رسانده و هر روز بکلینک های متعددی به صفحات مختلف سایت خود ایجاد کنید که به شدت در ارتقای سایت شما در گوگل موثر است.