یکی از موارد مهم برای طراحان سایت و یا حتی کاربران عادی در شبکه های اجتماعی ، کم کردن حجم تصاویر خود بدون از دست دادن کیفیت آن است . این مورد حتی میتواند برای کسانی که آرشیو های چند هزارتایی تصاویر را دارند نیز بسیار حائز اهمیت باشد . ولی نکته اینجاست که معمولا هیچ یک از ما تمایل نداریم کیفیت عکسهای خود را از دست بدهیم .

امروز در دایرکتوری صفر یک ایران ، سایت جمع و جور و کار آمد  optimizilla   را به شما معرفی میکنیم که میتوانید به راحتی و آنلاین ، حجم تصاویر خود را به شدت کاهش داده در صورتی که کیفیت آنها تغییر محسوسی نداشته باشد .

البته توجه داشته باشید که فقط تصاویری با فرمت های jpg و png میتواند در سایت مورد توجه قرار گیرد .

یکی از مزیت های این سایت نسبت به سایت های مشابه این است که شما لازم نیست تصاویر را تک تک به سایت معرفی کنید ، بلکه این امکان را دارید که مجموعه ای از عکس ها را در سایت آپلود کرده ، کمی صبر کنید تا عملیات تبدیل و کم حجم کردن تصاویر انجام پذیرد و سپس با مقایسه تصاویر ارائه شده با نسخه اصلی ، هر کدام را که تمایل دارید دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید .

این سایت مختصر و مفید و تک صفحه ای و بی ادعا ، روزانه مورد توجه ده ها هزار نفر بوده و کاربران فراوانی را از سراسر دنیا به خود جذب کرده است و میتواند عصای دست طراحان سایت و گرافیست ها و فعالان در اینترنت باشد و شما را در کم حجم کردن تصاویر در اینترنت یاری کند .

برای استفاده از خدمات سایت میتوانید به   optimizilla مراجعه بفرمایید .

این لینکهای مرتبط نیز در صفر یک ایران معرفی شده اند :

کانال آموزش فتوشاپ و طراحی

کانال تلگرام حوض گرافیک

سایت آموزگار فریم ها

 

تیم معرفی سایت های مفید خارجی صفر یک ایران

 

 

بازدید در دایرکتوری سایت های ایرانی 359 نفر