در بین هزاران شبکه اجتماعی موجود ، بی تردید یکی از خوشمزه ترین آنها شبکه اجتماعی  allrecipes میباشد . سایت آل رِسِپیز یک شبکه اجتماعی است که در آن کاربران دستورات غذایی را به اشتراک میگذارند .

خوب در نگاه اول شاید این مورد ، آنچنان هم به نظرتان خوشمزه نیاید ولی با یک نگاه سطحی به سایت ، امکان ندارد که اشتهایتان باز نشود و احساس گرسنگی نکنید . لطف این شبکه اجتماعی در این است که دستورات غذایی و انواع غذاها و دسر ها و … در آن محدودیت جغرافیایی ندارد . کاربرانی از کشورهایی که حتی به زحمت نام آن کشور را شنیده ایم ، دستورالعمل هایی از غذاهای مدرن و سنتی آن منطقه را نوشته که حتی برای مطالعه سطحی هم که شده بسیار جالب و متنوع به نظر میاید .

chiken

دستورالعمل ها شامل جزییات فراوانی نیز میباشد که سایت به بهترین شکل و بیشترین امکانات آنرا در اختیار خواننده خود قرار میدهد . مواد غذایی لازم ، دستور آماده سازی ، زمان مورد نیاز ، تجهیزات و … هر آنچه که لازم است که شما تهیه آن غذا را آغاز کنید در شکل و شمایل بسیار مناسب در اختیارتان هست و شما با یک نگاه و مرور چند خوراکی ، قطعا وسوسه خواهید شد که دست به کار شوید .

لطف آن در این است که سایت شبکه اجتماعی است و دیگر کاربران ، غذاها و خوراکی ها را لایک کرده و یا به اشتراک گذاشته و همینطور نظر خودشان را و یا سئوالات احتمالی خود را میپرسند که خیلی در انتخاب شما میتواند موثر باشد . حتی گزینه ای در نظر گرفته شده است که کاربرانی که آن را درست کرده اند اعلام میکنند و …

با یک نگاه به سایت متوجه خواهید شد که با ده ها هزار دستورالعمل در دسته بندی های کاملی روبرو هستید که در هر ساعت از شبانه روز میتواند برایتان پیشنهاداتی داشته باشد . دسته بندی هایی چون صبحانه ، ناهار ، شام ، عصرانه ، نوشیدنی ها ، سالاد ها ، غذاهای دریایی ، سوپ و …

از نکات جالب سایت علاوه بر جستجوهای معمول بین غذاها و دسته بندی ها ، میتوان به جستجوی مواد غذایی نیز اشاره کرد . به عبارتی شما جستجو میکنید که با مواد غذایی در دسترسی که دارید ، چه غذاهایی را میتوانید تهیه کنید .

chiken2

دیگر امکانات شبکه های اجتماعی مانند  فالو کردن ، درخواست های دوستی و … نیز در کنار امکان پرینت ، در اختیارتان میباشد .

دیگر دوره این سئوال تکراری که ” ناهار چی درست کنم ؟ ” گذشته است و اینک میتوانید جواب سئوال خودتان را از این سایت بگیرید . حتی کسانی که آنچنان هم به زبان انگلیسی مسلط نیستند تا حد نیاز میتوانند با استفاده از فیلم ها و عکس ها و دستورالعمل های ساده آشپزی ، موارد مطلوب خود را پیدا کنند .

سایت را میتوانید در دیگر شبکه های اجتماعی مشهور همانند فیسبوک و توییتر و اینستاگرام و … نیز دنبال کرده و آخرین دستورات غذایی از کسانی که فالو میکنید را در اختیار داشته باشید . سایتی برای خانم های خانه دار ، هتل داران و رستوران داران و هر کسی که اندک ذوق و هنری در زمینه آشپزی دارد . پیشنهاد میکنیم مرور آنرا از دست ندهید . 

 

این لینکهای مرتبط نیز در صفر یک ایران معرفی شده اند :

سایت مزه پزه

سایت فودفا

اپلیکیشن چی بپزم ؟

گروه تلگرام چاشنی

سایت ایران کوک

 

تیم معرفی سایت های مفید خارجی صفر یک ایران

بار به اشتراک گذاشته شده است

این لینک 251 بار دیده شده استگشت و گذار در مجله صفر یک ایران


ثبت سایت در دایرکتوری سایت های ایرانی

- همه لینک ها به صورت دائمی است و تاریخ انقضا ندارد
- لینک های ویژه در همه صفحات سایت و پاورقی به شکل تصادفی نمایش داده میشوند
- لینکهای دارای پاور در جستجوها اولویت بالاتری به نسبت تعداد پاور دارند
- چهل لینک دارای بالاترین پاور در صفحه اول دایرکتوری نمایش داده میشوند
- پنج لینک ویژه دارای بالاترین پاور در همه صفحات سایت نمایش داده میشوند
:::::::::
در حال حاضر 3659 سایت ، وبلاگ و شبکه اجتماعی در دایرکتوری صفر یک ایران معرفی شده اند . علاوه بر جستجوی پیشرفته ای که در بخش دایرکتوری سایت ها وجود دارد ، لینک های مرتبط در مطالبی همچون 34 مطلب وبگردی ، 138 مورد ویدئو ، 1 سفرنامه ، 36 مطلب سبک زندگی ، 21 مطلب سینمایی ، 5 مورد معرفی سایت خارجی ، 4 فایل قابل دانلود و 129 آگهی نیازمندی نیز نمایش داده میشوند تا بازدیدکنندگان علاوه بر مطالعه مطالب مورد علاقه خود ، با سایت ها و شبکه های اجتماعی مرتبط نیز آشنا شده و یک مزیت ویژه برای دوستانی که لینک سایت خود را در دایرکتوری صفر یک ایران اضافه میکنند به شمار میاید .

علاوه بر آنکه میتوانید با ثبت لینک و شبکه های اجتماعی خود ، حضوری دائم در دایرکتوری سایت های ایرانی داشته و از بازدیدکننده و بک لینک موثری برخوردار باشید ، میتوانید با صرف هزینه هایی بسیار مقرون به صرفه و ناچیز ، کلوپ خود را ساخته و محتوای سایت خود و دیگر اخبار کسب کار خود را به اطلاع دیگران رسانده و هر روز بکلینک های متعددی به صفحات مختلف سایت خود ایجاد کنید که به شدت در ارتقای سایت شما در گوگل موثر است.