مشاهده همه پروازهای در حال انجام

سایت منتخب امروز صفر یک ایران اختصاص دارد به معرفی یکی از جالب ترین سایت ها که اطلاعات پروازهای جهان را به صورت آنلاین در اختیار شما قرار میدهد .

شما فکر میکنید در همین لحظه چند هواپیما در آسمان در حال پرواز است ؟ اصلا چند خط هوایی داریم و در شبانه روز چند پرواز انجام میدهند ؟ در همین لحظه چند هزار نفر در هواپیما ها نشسته و مسیرهای کوتاه و بلند را طی میکنند ؟

اگر دلتان میخواهد همین الان ، همه پروازهایی که در آسمان ( ایران و جهان ) در حال انجام است را به صورت زنده دنبال کنید سایت فلایت تریدر این فرصت پر هیجان و لذت بخش را در اختیار شما قرار داده است .

این سایت که در آدرس https://www.flightradar24.com/  در اختیار شماست ، نه تنها به شما این امکان را میدهد که پروازها را به صورت زنده دنبال کرده و حرکت آنها را ببینید ، بلکه حتی با کلیک بر روی هر هواپیما اطلاعات مفصلی نیز از آن پرواز بدست آورید .

اینکه نوع هواپیما چیست ، متعلق به کدام خط هوایی و از کدام کشور است ، سن هواپیما چقدر است ، مبدا و مقصد پرواز کجاست ، چه ساعتی از مبدا حرکت کرده و چه ساعتی به مقصد میرسد ، آسمان کجا شب ، کجا عصر و کجا روز است و … تنها بخشی از اطلاعاتی است که این سایت فقط با کلیک کردن بر روی یک هواپیما در اختیار شما قرار میدهد .

این همه ماجرا نیست ! شما میتوانید یک هواپیما را نشان ( بوکمارک ) کرده و همه پروازهای آنرا در روزهای آتی نیز دنبال کنید . توسط زوم کردن نقشه ، همه جهان را ببینید و یا آسمان یک شهر را ، با جستجوهای پیشرفته میتوانید دقیقا به خواسته خود رسیده و خطوط هواپیمایی ، هواپیما ها ، فرودگاه ها و … خاصی را پیدا کنید . حتی میتوانید از اپلیکیشن های موبایل استفاده کرده و همیشه این اطلاعات را همراه خود داشته باشید .

مطمئن باشید موضوع بسیار جذاب تر و خارق العاده تر از اینیست که فکر میکنید و تا سایت را مشاهده نکنید ، با عظمت این اطلاعات برخورد نخواهید کرد .

01iran پیشنهاد میکند این سایت را از یکی از طریق زیر دنبال کنید :

سایت : https://www.flightradar24.com/

آدرس فیسبوک : https://facebook.com/flightradar24

آدرس توییتر : https://twitter.com/flightradar24

آدرس گوگل پلاس : https://plus.google.com/114766975667752614326

آدرس اینستاگرام : http://instagram.com/flightradar24

 

این لینکهای مرتبط نیز در صفر یک ایران معرفی شده اند :

کانال تلگرام پرواز ایران

کانال تلگرام ارزانترین بلیط کیش

اینستاگرام فروش بلیط هواپیما

 

تیم معرفی سایت های مفید خارجی صفر یک ایران

بازدید در دایرکتوری سایت های ایرانی 445 نفر