بیوگرافی پژمان بازغی

پژمان بازغی ۱۹ مرداد سال ۱۳۵۳ در یک خانواده ۵ نفره در تهران متولد شد. در دوران کودکی به واسطه شغل پدرش در شهرهای مختلف زندگی کرده است. پس از تولد ۴ سال در تهران و در منازل سازمانی نیروی دریایی زندگی کرده و همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی به شهر رشت می‌رود. با شروع جنگ ایران و عراق و اعزام پدرش برای محافظت مرزهای آب ایران و خلیج فارس به بوشهر رفته و با پایان جنگ خانواده به تهران بازمی‌گردند.

پژمان بازغی پس از قبولی در دانشگاه آزاد واحد لاهیجان برای تحصیل رشته مهندسی معدن به آنجا بر می‌گردد و از همان‌جا با سینما آشنا می‌شود. در سال ۱۳۷۳ با ورود به سینمای جوانان مرکز گیلان در اولین فیلمش با نام اعتراف ساخته مجید فهیم خواه بازی می‌کند. پس از آن به مدت ۲ سال به ایفای نقش در سریال آژانس دوستی می‌پردازد که باعث شهرت او می‌شود و سپس ایفای نقش در فیلمهایی همچون جوانی و بلوغ و سریال گمگشته باعث تثبیت جایگاه او در سینما و تلویزیون شد. همسر او مستانه مهاجر از تدوین‌گران سینمای ایران است

پژمان بازغی

پژمان بازغی

فیلمشناسی

سینمایی

پژمان بازغی

پژمان بازغی

مجموعه تلویزیونی

شبکه نمایش خانگی

  1. خیابان یک طرفه (اسماعیل فلاح پور، ۱۳۹۰)
  2. قلب یخی (فصل سوم) (سامان مقدم، ۱۳۹۱)
  3. شام ایرانی (سروش صحت، ۱۳۹۳)

اجرا

وی مجری برنامه چند درجه است. برنامه‌ای که به سرگرمی‌های هیجان انگیز و کم شناخته شده در ایران می‌پردازد. این برنامه از شبکه نسیم پخش می‌شود.

بازدید در دایرکتوری سایت های ایرانی 579 نفر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید