آرایشی برای زیباتر نشان دادن لب ها

می دانیم که لبخند زدن  و داشتن لبخندی زیبا  اثر خوب و مطلوبی در روابط اجتماعی دارد   که بخشی از آن ارتباط مستقیم با آرایش و رنگ لب ها دارد   باید  از نظر زیبایی و سلامتی به لب ها توجه بیشتری نشان دهیم  لب‌ها به مرور زمان باریک و باریک‌تر می‌شوند ، حتی رنگشان هم کم‌رنگ‌تر می‌گردد و ترک‌های مزاحم روی لب‌ها، می‌تواند برای شما آزار دهنده باشد. پس باید روش هایی به کار گیرید تا لب‌های باریک شما حجیم‌تر و پوست روی لب نرم شده و در نهایت آرایش لب هایتان زیباتر گردد

می توانید راه کارهای ما را امتحان کنید حتما نتیجه دوست داشتنی خودتان را خواهید گرفت .

 

۱. شب ها از محصولات مخصوص جوان‌سازی لب‌ها استفاده کنید

از محصولات بهداشتی حاوی اسید آمینه و هیالورونیک استفاده نمایید، آنها حاوی عناصری هستند که لب‌ها را حجیم کرده و ترک‌های آن را محو می‌کنند.

۲.سلول‌های مرده  را با لیف کردن از بین ببرید

پیش از استفاده از رژ لب، از یک لیف مرطوب برای پاکسازی لب‌ها استفاده کنید. این عمل گردش خون در لب‌ها را افزایش داده، لب‌ها را حجیم‌تر می‌کند و لب‌هایی نرم و مخملی پدید می‌آورد که رژ لب به زیبایی بر روی آن می‌نشیند.

۳. کشیدن خط لب نزدیک به رنگ رژ  و یا رنگ پوست

پیش ازاستفاده از رژ لب، حتما خط لب بکشید و سپس داخل آن را کاملا پر کنید.آرایشگر معروف، لورا گلر می‌گوید: ̎ خط لب، حجم لب‌ها را پرتر نشان می‌دهد و احتمال پخش شدن رژ لب را کم می‌کند.̎ از یک خط لب حجم دهنده مناسب که حاوی موادی است که موجب آزادسازی کلاژن می‌شود،استفاده نمایید تا حجم لب‌هایتان چند برابرشود. برای اینکه لب‌ها حالت طبیعی داشته باشند، مدادی با رنگ ملایم یا رنگ نزدیک به پوستتان را انتخاب کنید و یا رنگی که به رنگ لب‌های شما شبیه باشد.

۴.رژلب صورتی برای زیبایی لب‌ها

رنگ مسحور کننده و جذاب جهان، یعنی صورتی را انتخاب کنید که البته اگر حاوی مرطوب‌کننده هم باشد جلوه‌‌اش دو چندان شده و لب‌ها را گوشتی‌تر نشان می‌دهد. برای حصول نتیجه‌ای بهتر، نوع حجم‌دهنده آن را انتخاب کنید که حاوی منتول باشد، زیرا لب‌ها را برای چند ساعت کمی برجسته‌تر نشان می‌دهد. برای این منظور می‌توانید مارک اورئال پاریس که نمونه‌ای بی‌نقص است را امتحان کنید.

۵. درخشندگی لب‌ها با ضد آفتاب

پیش از استفاده از برق لب یا خط لب، کرمی که حاوی ضدآفتاب با اس پی اف ۳۰باشد را روی لب‌ها بمالید؛ حتی بعد از رژ لب هم آن را تجدید کنید. تشعشعات خورشید، از میزان کلاژن‌سازی کاسته و لب‌ها را باریک‌تر از آنچه هستند، نشان می‌دهد.

بازدید در دایرکتوری سایت های ایرانی 343 نفر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید