ارزیابی پاسخ های داده شده در آزمون سبک مد

حالا که به سوالات آزمون سبک مد مجله پوشاک و مد صفر یک ایران برای سبک مد پاسخ داده اید، در نتایج زیر ببینید که چه سبک مدی دارید و چگونه توصیف می شوید. در پاسخ های داده شده بررسی کنید و ببینید بیشتر کدام پاسخ را داده اید و بر آن اساس متوجه می شوید که در کدام دسته از شش دسته زیر قرار دارید و می توانید توصیف خود را در آن دسته بخوانید:

اغلب پاسخ ها گزینه “الف” – – گروه اول: بوهمیایی- غیر متعارف

شما یک بوهمیایی (بوهمیا: سرزمینی تاریخی در اروپای مرکزی است که امروزه در بخش غربی جمهوری چک جای گرفته‌است) اصیل هستید. شما عاشق لباس های رومانتیک، دامن و همچنین پیراهن های بلند هستید که با حرکت کردن یا وزش باد به راحتی تکان می خورد. همواره غیر رسمی پوشیدن و در عین حال زیبا و جذاب به نظر رسیدن را دوست دارید. اغلب لباس های شما به شکلی هستند که از صبح تا شب بدون وقفه قابل استفاده می باشند. همیشه چنان حالت روحی و احساسی و سرشار از آرامش دارید که گویی همین الان از لب ساحل دریا بلند شده و به سمت اتاق خود حرکت کرده اید و این موضوع هیچ ارتباطی به اینکه الان چه ساعتی از روز یا شب است ندارد.

آزمون سبک مد

طیف رنگی که توسط شما مورد استفاده قرار می گیرد شامل سفید، زرد کمرنگ یا کرم نزدیک به رنگ سفید(سفید استخوانی)، سفید، باز هم سفید، سایه های خاکی، قهوه ای و برخی از رنگ های ساحلی از قبیل فیروزه ای و مرجانی است.

آزمون سبک مد

اغلب پاسخ ها گزینه “ب” – – گروه دوم: نوجوانان

شما عاشق پوشیدن تی شرت های خودتان با مارک پولو Polo هستید. آنها را اغلب همراه با شلوارهای خود با مدل CRISP خودتان استفاده می کنید که البته ست کردن آنها با یکدیگر بستگی به موقعیت و فعالیتی دارد که مشغول انجام دادن آن هستید. در طی روز در بیشتر تمایل به استفاده از شلوار کوتاه دارید و در شب ها از شلوارهای بلند استفاده می کنید. بلوزهای بافتنی اغلب یکی از لباس های اساسی موجود در کمد لباس های شماست.

سبک مد

آزمون سبک مد

طیف رنگ های مورد استفاده شما اغلب از آبی لاجوردی، سبز و صورتی تشکیل می شود که همراه سفید چرک ست می شوند. همچنین در بین لباس های شما لباس های مختلفی با طرح های شطرنجی، و بافت درشت یا طرح های لوزی شکل و البته دستباف و کشباف هم برای زمان هایی که علاقه به خودنمایی دارید، دیده می شود. این تیپ لباس پوشیدن در عین حالیکه ممکن است از نظر خیلی ها کلا قدیمی به نظر برسد، ولی در عین امروزی بودن ترکیبی است که چندین نسل مختلف آن را می پسندند و از آن استفاده می کنند.

آزمون سبک مد

اغلب پاسخ ها گزینه ج – – گروه سوم: دختر موج سوار

اگر برای تمام سوالات یا اکثر آنها گزینه “ج” را انتخاب کردید، می توان از شما به عنوان بهترین نمونه از یک دختر موج سوار نام برد. اولویت اول شما در مورد بزرگی و ارتفاع موج آب است و هیچ توجهی به مسائلی که در اطراف و دنیا واقعی در حال طی شدن است، ندارید. دنیای شما ساحل دریاست. ترجیح شما برای انتخاب لباس یک مایو دو تکه همراه با یک دست لباس محافظ شنا و البته چکمه های از پوست گوسفند یا میش است.

آزمون سبک مد

طیف رنگ مورد علاقه شما قرمز، زرد و آبی است که همگی باید با سفید استخوانی یا سفید مرمری ست شوند. رنگ های روشن همگی یادآور تمامی شاخ و برگ های زیبا موجود در جزایر هاوایی است. همچنین استفاده از این رنگ ها باعث می شود تا در زمان ورود دیگر موج سواران به خوبی متوجه حضور شما شوند.

آزمون سبک مد

اغلب پاسخ ها گزینه “د” – – گروه چهارم: کسانی که طبق مد روز لباس و عادات خود را تغییر می دهند

اگر شما برای همه سوالات یا اکثر آنها گزینه “د” را انتخاب کردید، باید به شما برای قرار گرفتن در گروه چهارم تبریک بگوییم. شما دقیقا نمونه بارز فردی هستید که برای خوشایند دیگران بر اساس مد روز سبک و عادات خود را تغییر می دهید. از شهرهای بزرگ لذت می برید. به لباس متحد الشکل تمام مشکی خود همراه با چکمه های پاشنه بلند، کفش های پاشنه بلند یا صندل ها پاشنه بلند خود عشق می ورزید. همیشه دوست دارید لباس های گران قیمت، بر اساس آخرین مد روز و البته برند بر تن داشته باشید. بخوبی می دانید پول خود را برای چه لباس هایی هزینه کنید و با کنار هم قرار دادن چه لباس هایی ظاهری شیک و البته گران قیمت داشته باشید. البته هرگز هیچ کدام از مجلات روز صنعت مد و لباس از قبیل Vogue، Elle و یا Harper’s bazaar را هم از دست نمی دهید.

سبک مد

آزمون سبک مد

طیف رنگ های مورد استفاده شما سیاه، باز هم سیاه است که البته با رنگ معروف و مد روز دوره خودش ست می شود.

طیف رنگ های دختر طرفدار مد که همراه رنگ روز کاربرد دارد

اغلب پاسخ ها گزینه “ه” – – گروه پنجم: کلاسیک

اگر در پاسخ های خود بیشتر از حرف “ه” استفاده کرده اید، پس در گروه 5 قرار می گیرید که می توان گفت فردی کاملا کلاسیک هستید. راه و روش بسیار ساده و راحت برای لباس پوشیدن دارید و البته همیشه مرتب و شیک ظاهر می شوید. خیلی وفادار به اصول هستید. تقریبا از هر جایی می توانید برای خودتان لباس مناسب تهیه کنید – – به هر حال کلاسیک هستید دیگر، نه؟ کمد لباس های شما شامل پیراهن های از بالا تا پایین دکمه دار و به رنگ سفید است، شلوار های جین و راحتی و اسپرت در کنار کت اسپرت، پیراهن های بلند مشکی و یک یا دو مورد پالتو بارانی می باشد. شما همچنین یک کشو مملوء از انواع مختلف شال و شال گردن همچنین کمد دیگری مملوء از کیف های دستی مختلف دارید.

آزمون سبک مد

طیف رنگ های شما شامل رنگ جین، سفید و سیاه است که ممکن است از برخی از انواع دیگر رنگ ها بر روی لوازمی دیگر از قبیل کیف دستی یا شال استفاده کنید. پوشاک بطور کلی برای شما به رنگ خنثی است. به عنوان بهترین مثال برای این دسته می توان به ژاکلین کندی، همسر رئیس جمهور جان. اف. کندی سی و پنجمین رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا اشاره کرد.

طیف رنگ های جین مورد پسند دختر کلاسیک که البته همراه با مشکی و سفید در کنار استفاده می شود

اغلب پاسخ ها گزینه “و” – – گروه ششم: حومه نشین ها

اگر در بیشتر پاسخ ها خود به حرف “و” اشاره کردید، به راحتی در گروه ششم قرار می گیرید که حوزه و قلمرو حومه نشینان است. شما یک سبک زندگی راحت و غیر رسمی در شهرهای بزرگ را دارید. بیشتر زمان خودتان را برای نگهداری از دیگران سپری می کنید اما در این بین همواره زمانی را هم کلاس های ورزشی یا رفتن به باشگاه کنار می گذارید یا نهایتا به تنهایی اقدام به دویدن می کنید. یک لباس ورزشی شامل ژاکت و شلوار بهترین لباس انتخابی شما در ابتدای روی است و عموما تا پایان روز برای تمام فعالیت های خودتان از آن استفاده می کنید. اگر فعالیت خاصی در برنامه شما در پایان روز در برنامه شما باشد، یک تغییر لباس سریع به یک پلوور یا یک تی شرت و یک شلوار راحتی یا نهایتا شلوار جین بهترین گزینه شما است.

آزمون سبک مد
طیف رنگ های مورد استفاده شما شامل رنگ های تیره تر از قبیل لاجوردی، خاکستری و سیاه است. این رنگ ها در عین زیبایی موجب لاغرتر نشان دادن استفاده کننده از آنها شده و اثر لک یا زیاد پوشیده و استفاده شدن در فعالیت های روزانه را به راحتی نشان نمی دهند.

کمک!!! تقریبا هیچ پاسخ “مشخصی” نداشتم.

اگر پاسخ های داده شده در  آزمون سبک مد  توسط شما هیچ گرایش مشخصی نسبت به یک ظاهر مشخص را نشان نمی دهد، نشان دهنده این موضوع است که در حال حاضر برای پوشش خود از سبک خاصی پیروی نمی کنید و اغلب در لحظه آن فعالیت خاص تصمیم گرفته و از یک لباس معمولی برای انجام دادن آن فعالیت استفاده می کنید. اگر موضوع به این ترتیب است، این موضوعی است که برای بهتر شدن آن می توانید بر رویش کار و تلاش کنید. آسان ترین راه پاسخ دادن به سوال ها به سبک و شیوه ای است که بر اساس آن تمایل به تصویر کردن خود و زندگی شخصی خودتان دارید، بجای سبک و شیوه ای که در حال حاضر پیرو آن هستید.

به خاطر داشته باشیدسبک مد : در آن واحد شما خواهان داشتن چندین سبک مختلف برای پیروی کردن از آنها نیستید. البته، همچنان که شرایط اجتماعی و حالت روحی شما تغییر می کند، خواهان منطبق ساختن سبک و شیوه زندگی خودتان برای مطابق شدن آن با نیازهای خودتان در آن زمان هستید. اما در عین حالیکه شکی نیست که باید بطور مرتب تغییراتی در سبک پوشش خود ایجاد کنید تا برنامه فعالیت های خودتان هماهنگ باشد، ترک کردن و کنار گذاشتن سبک لباس پوشیدنی که یک عمر از آن پیروی کرده اید هم ممکن نیست. پس بجای تلاش برای داشتن سبک و شیوه خاص برای موقعیت های مختلف، به شما پیشنهاد می کنم همواره سبک اصلی و مورد علاقه خودتان را داشته باشید و بر اساس موارد توضیح داده شده در بالا و بر حسب اینکه دوست دارید چگونه به نظر برسید در سبک پوشش خودتان تغییرات کوچکی را به وجود بیاورید.

بازدید در دایرکتوری سایت های ایرانی 29 نفر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید