تمیز کردن خانه با سرکه

سرکه یک آیتم همه کاره برای تمیز نگه داشتن خانه محسوب میشود بهتر است همیشه یک ظرف سرکه در خانه داشته باشید . و چیزی که در مورد سرکه چشمگیر است ، علاوه بر موثر بودن، نداشتن عوارض شیمیایی ، ارزان و در دسترس بودن آن ، غیر سمی هم هست شاید کمی طول بکشد که به این باور برسید که برای تمیز کردن سرویس های بهداشتی ،پنجره ها ،شیرآلات ،کف پوش ها، فرش و دستشویی به جای سفید کننده، آمونیاک، و یا دیگر محصولات پاک کننده سمی از سرکه استفاده کنید

1. تمیز کردن پنجره ها

به جای هزینه کردن برای تمیز کردن پنجره ها و خریدن مواد شیمیایی گوناگون ، به خصوص آنهایی که شامل مواد شیمیایی سمی هستند تمیز کننده حرفه ایی خود را بسازید!
مخلوط 2 قاشق غذاخوری سرکه سفید  با 4 لیتر آب
سپس آن را در یک بطری اسپری بریزید به پنجره ها افشانه کنید
از روزنامه برای تمیز کردن استفاده کنید چون حوله کاغذی رد و پرز خود را به جای میگذارد

2. تمیز کردن لکه فرش

بعضی از لکه های روی فرش مثل نوشیدنی های قرمز رنگ را سرکه می تواند به خوبی از بین ببرد

3. آخرین مرحله شستشو میوه و سبزیجات 
سرکه به از بین بردن باکتری ها و باقیمانده آفت کش ها از روی میوه ها و سبزیجات کمک می کند. مخلوط سه قسمت آب و یک قسمت سرکه سفید، درست کنید و در یک بطری اسپری بریزید و روی میوه وسبزی افشانه کنید . سپس با آب بشویید.

4.جلوگیری از سرک کشیدن گربه خانگی به همه جا

شما عاشق گربه خانگی خود هستید اما بدون شک، گاهی اوقات شما نمی خواهید آنها برای دستشویی کردن از گودال ماسه بازی بچه ها استفاده کنند و یا در باغچه گل هایتان کار خود را انجام دهند یک راه حل ساده وجود دارد ، ریختن کمی سرکه در اطراف منطقه ایی که شما نمی خواهید گربه دوست داشتنی تان به آنجا سرک بکشد.

بازدید در دایرکتوری سایت های ایرانی 457 نفر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید