شلوار جین بارداری

زن امروز در شلوارهای جین خودش زندگی می کند. شلوار جین بارداری یک لباس راحت و جدید برای دوران بارداری است ما عموما با شلوارهای جین به سر کار می رویم، بیرون برای صرف شام به رستوران و اصولا تمام کارهای روزمره خودمان را انجام می دهیم. بنابراین بطور کاملا واضح شلوارهای جین به عنوان یک بخش حیاتی و غیر قابل حذف شدن از کمد لباس های شما در دوران بارداری هم قرار می گیرد. دیگر دوره شلوارهای جین پوف دار و بزرگ در قسمت باسن که شما را همانند مادربزرگ ها چاق و بزرگ نشان دهند، گذشته است. شلوارهای جین امروزی فرصت های بسیار خوبی برای ظاهر خانم ها قائل شده و باعث می شود که خانم ها در تمام دوره بارداری خودشان احساس بسیار خوب و راحتی داشته باشند.

آیا ارزش دارد؟

چطور می توانید صرف چنین هزینه ای را برای شلوارهایی توجیه کنید که فقط و فقط قرار است برای چند ماه مورد استفاده قرار دهید؟ اگر به تعریف و تقدیرهایی که با پوشیدن این شلوار در این دوران از شما می شود هیچ اشاره ای نداشته باشیم، استفاده کردن از شلوارهایی که کاملا اندازه شما بوده و احساس راحتی و آسودگی به شما در دورانی می دهد که در عمل بدن شما اندازه واقعی و طبیعی خودش را ندارد، چیزی است که واقعاً ارزش آن را دارد!!! توجه داشته باشید که با عبور از ماه سوم برآمدگی شکم شما کاملا برای شما قابل احساس کردن است، خصوصا در زمان هایی که قصد نشستن یا خم شدن دارید. در این دوران باز گذاشتن یک  دکمه از جلوی شلوار ممکن است برای مدتی برای شما کارگشا باشد، اما در نهایت به این نتیجه می رسید که شلوار جین قدیمی شما دیگر برای این دوران مناسب نیست، خصوصا زمانی که می بینید که شکم شما آنقدر بزرگ شده که دیگر در شلوار جای نگرفته و از روی کمر آن آویزان می شود! جدای از این قضیه باید توجه کنید شلوار جین بارداری مناسب این دوران با بزرگ شدن شکم شما جا باز کرده و بزرگ می شوند. توجه داشته باشید که این لباس ها خصوصا در روزهایی که بسیار کلافه هستید و اندازه بزرگ شده بدن خودتان بسیار ناراحت هستید، شاید تنها چیزی باشد که می توانند قدری به شما تسکین دهند و تحمل این مسائل را قدری برای شما ساده تر کنند. همچنین شما حتی بعد از بدنیا آوردن فرزند خودتان برای چند ماه همچنین به این مدل شلوارها نیاز دارید، چرا که چربی های جمع شده در اطراف شکم شما در این مدت همچنان برای چند ماه همراه شما هستند.

حالت ارتجاعی و کــــــــــــــــــــــــــــش آمـــــــــــــــــــدن کمر شلوار از کجا تامین می شود؟

بر اساس اینکه برند مورد استفاده شما از کدام دست باشد، شیوه های متفاوتی برای شما در نظر گرفته شده است:

– پارچه ارتجاعی که خیلی از برندها از این نوع پارچه های جین استفاده می کنند.

– قسمت های پهلو که با استفاده از قلاب یا سگک قابل تنظیم شدن هستند.

– فاق کوتاه که یعنی شلوار به گونه ای طراحی می شود که کمر آن دقیقا در زیر برآمدگی شکم شما قرار می گیرد.

– بسط دهنده سوراخ دکمه (در آینده مطلبی برای درست کردن این حالت منتشر می کنیم.)

– شلوار جین بارداری که برش مخصوص زنان باردار را دارد و اغلب با برند Habitual در بازار عرضه می شوند.

شلوار جین بارداری

چه سایزی باید بخرم؟

اصولا اگرشلوار جین بارداری شما از یکی موارد نام برده شده در بالا برخوردار باشد، مشکلی با خریدن شلوار جین بارداری به سایز عادی و روزمره خودتان نباید داشته باشید. اما اگر از یکی از شلوارهای طراحی شده توسط یکی از برندهای مطرح استفاده می کنید، توصیه می کنیم که یک سایز بالاتر از سایز طبیعی خودتان را مورد استفاده قرار دهید.

بازدید در دایرکتوری سایت های ایرانی 13 نفر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید