هفت فوت و فن کاربردی برای آرایش لب

در این مطلب از مجله پوشاک و مد صفر یک ایران و برای بخش مد و آرایش آن، 7 فوت و فن کاربردی برای آرایش لب به شما ارائه می‌کنیم که مطمئنا نمی خواهید فرصت مطلع شدن از آنها را از دست بدهید.

— از محافظ لب دارای SPF(عنصر محاطفت از در برابر نور خورشید – Sun Protection Factor) استفاده کنید، چون لب‌هایتان نیز، مانند سایر اعضای بدن، در مقابل اشعۀ فرابنفش به محافظت نیاز دارد.

— هنگام استفاده از رژلب‌های تیره رنگ، با ایجاد پوشش کامل روی لب با استفاده از پوشش دهنده‌ای مناسب و کشیدن خط لب قبل از زدن رژ، رنگی درخشان‌تر ایجاد کنید.

هفت فوت و فن کاربردی برای آرایش لب

— برای پیشگیری از ترک خوردن رژ روی لب، همیشه لب‌ها را با شکر تمیز کنید (اسکراب شکر) و قبل از استفاده از رژ، لب را با محافظ پوشش دهید.( اگر می‌خواهید رنگ رژتان بسیار مات باشد، محافظ را قبل از رژ زدن از روی لب پاک کنید.)

— هنگامی که پوست لبتان خشک است، با زبان آن را مرطوب نکنید. این کار وضعیت پوست را بدتر می‌کند. به جای آن از محافظ لب استفاده کنید.

— برای پیشگیری از چکیدن برق لب از روی لبتان، آن را با قلمو روی لبتان بمالید تا میزانش را کنترل کنید.

— برای پیشگیری از لک شدن لبه لیوان یا هر چه که برای نوشیدن مایعات از آن استفاده می کنید، وقتی کسی حواسش نیست قسمتی که با لب در تماس است را با زبانتان مرطوب کنید (هرچند کار شرم‌آوری است، اما موثر است!)

میخواهید رنگ رژتان مات باشد؟ رژ را روی لبتان بمالید و سایۀ چشمی به همان رنگ روی رژتان بزنید. این  فوت و فن کاربردی برای آرایش لب ها بود

بازدید در دایرکتوری سایت های ایرانی 57 نفر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید