پنج محصولی که نمیدانید چقدر به آن نیاز دارید

محصولات ریز و درشتی هستند که شاید وجودشان تا به حال به فکرمان نرسیده باشد و شاید اصلا در داخل کشور تولید نشده باشد و بتواند ایده ای به تولید کنندگان بدهد . محصولاتی که قطعا بدون آنها هم میتوان زندگی کرد ، ولی داشتن آنها لطفا و مزیت های خاص خودش را دارد .

این بار در دایرکتوری صفر یک ایران ، ده مورد از آنها را با هم مرور میکنیم .

 

1 – کلاه حمام محافظ چشم کودک

baby-shower-cap

محصولی ساده و کم هزینه که حمام کردن را برای خردسالان و کودکان لذت بخش تر میکند . آنها دیگر کمتر نگران سوزش چشمان خود به دلیل کف صابون و شامپو خواهند بود . در عین کار آمد بودن ، ارزان ، خلاقانه و تولید ارزانی خواهند داشت .

2 – تبدیل دسته مبل به میز

couch-armrest-table

با آنکه این محصول نیاز به هیچ توضیحی ندارد ، ولی همه ما نیاز به آن را احساس میکنیم ! خوب برای اینکه احتمالا همه ما حداقل یکبار چای یا قهوه خود را روی مبل ریخته ایم و کلی به زحمت افتاده ایم . هم میتوان آن را با سلیقه های مختلف تولید کرد و هم میتوان یکی برای خانه درست کرد . محصول متفاوتی که خیلی زود از داشتنش احساس رضایت خواهیم کرد .

3 – نگهدارنده خمیر دندان

tooth-paste-squeezer

به همین راحتی ما را از کشتی گرفتن با تیوب خمیردندان در روزهای آخر عمرش نجات میدهد !!! استفاده از آن را هم راحت تر و بهداشتی تر میکند . بد نیست بدانید که فقط با دو دلار !

4 – جلوتر آوردن شیر آب

designrulz-aqua

دیگه وقت اون رسیده که یکبار برای همیشه ، دعوای بین فرزندان و پدرو مادر برای خیس شدن آستین ها و درست نشستن دست و صورت حل شود … همین قدر ساده  .

5 – نگهدارنده سیم های برق

plug-organizer

یک همچین چیزی بخرید ، بسازید و یا حتی پیدا کنید ! تا از دست سیم ها و کابل هایی که همینطور دور و بر شما ریخته اند راحت شوید .

منتخبی از بیست محصول خلاقانه را در فیلم کوتاه زیر ببینید

برخی از این محصولات موجود هستند و برخی را هم میتوانیم خودمان بسازیم . بعضی از آنها هم شاید ایده ای به شما یا دوستانتان بدهد برای تولید یک محصول جدید !

از همراهی تان با صفر یک ایران سپاسگزاریم .

بازدید در دایرکتوری سایت های ایرانی 487 نفر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید