آرایش متناسب با لباس قرمز

آرایش متناسب با لباس قرمز، مستلزم رعایت چند نکته ساده و کوتاه از جمله توجه به عدم از دست رفتن پرستیژ و در عین حال بالا بردن شخصیت و کیفیت ظاهر چهره فرد می شود. چرا که یک لباس شیک و زیبا برای هر شخصی کاملا واضح و مشخص است، اما اگر با آرایش متناسب و همچنین جذابی ترکیب شود، اثر خودش را دو چندان می کند. اطلاع از  روش مناسب استفاده از آرایش مناسب، خصوصا در مراحل ابتدایی آماده شدن برای یک رویداد خاص، نباید دست کم گرفته شود.

 

مرحلۀ اول، آبرسانی است:

مقداری کرم روی پوست بمالید و آن را به آرامی ماساژ دهید تا جذب پوست شود. این کار با رطوبت رسانی به پوست، از آن در برابر سفت شدن و ترک خوردن محافظت می‌کند. مرحلۀ بعدی، زدن کرم پایه است. کرم پایه را روی پوست بمالید. دقت کنید که رنگ کرم، مناسب‌ترین رنگ برای پوستتان باشد. قسمت پایین چانه را نیز به خوبی محو کنید. این کار، تاثیری کلاسیک گونه و در خور تماشا ایجاد می‌کند. در مرحلۀ بعد، با استفاده از پوشش دهنده، حلقه‌های تیره و پلک‌ها را بپوشانید.

آرایش متناسب با لباس قرمز

آرایش متناسب با لباس قرمز

در آرایش متناسب با لباس قرمزانتخاب رنگ سایۀ چشم، بسیار مهم است:

لباس قرمز به اندازۀ کافی چشمگیر هست. بنابراین به هیچ عنوان از رنگ‌های روشن استفاده نکنید. روشن‌ترین رنگ‌هایی که می‌توانید استفاده کنید، آجری و مسی برای قسمت بیرونی پلک همراه با سفید شامپاینی برای قسمت درونی پلک است. برای ترکیب سایه‌ها در لبۀ پلک، از یک برس پهن استفاده کنید. بهتر است از سایه‌های پودری استفاده کنید. سایه‌های کرمی، در قسمت چین دار پلک جمع می‌شوند.

 

فرم کلی که به چشم مخاطب می‌آید بسیار مهم است و برای این امر، گزینه‌های زیادی وجود ندارد:

خط چشم مشکی و مداد، بهترین گزینه است. به خاطر داشته باشید کشیدن مداد بیرون چشم، چشم را بزرگ‌تر می‌کند و تیز کشیدن قسمت بیرونی خط چشم، چشم را زیباتر و جذاب‌تر جلوه می‌دهد.

در این حالت می توانید آرایش را با زدن رژ گونه، که استخوانهای گونه را برآمده تر نشان می‌دهد، تکمیل کنید. رژ لب نکته دیگری است که باید با دقت زیادی انتخاب شود. از رژ لب قرمز اجتناب کنید. خط لب آجری‌تان را به گونه‌ای بزنید که موجب مشخص شدن مرز خط لب شود، اما در عین حال از برجسته شدن این بخش از لب جلوگیری کنید و سپس روی آن را با برق لب بپوشانید.

مجله صفر یک ایران

نمایش 1831 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *