آویزان کردن لباس را مثل یک نابغه یاد بگیریم

 

منظور از بکار بردن کلمه نابغه در عنوان این مطلب این نیست که ما در صفر یک ایران نوابغی متفاوت یا برتر نسبت به شما هستیم، اما در این مطلب راهکاری برای شما که دوست دارید همانند نوابغ زندگی کنید را تهیه کرده ایم، راهکاری که موجب می شود زمان اختصاص پیدا کرده به کارهای مرتبط با شستشو و جمع آوری لباس در خانه به فعالیتی آسان و لذت بخش تبدیل شود. در مطالب مختلف سعی می کنیم به ارائه راهکار هایی ساده در رابطه با پوشاک و مد برای شما بپردازیم که هدف آنها رفع برخی از مشکلات دست و پا گیر و روتین زندگی است. خصوصا زمانی که فرزند کوچکی در خانه دارید یا به فرزند قبلی خود فرزند دیگری اضافه می کنید، بخوبی می دانید زمانی که فرزندان کوچک در خانه حضور دارند انجام دادن این کارهای دست و پا گیر چقدر سخت و رنج آور است.

نکته ای که در دل آن این مطلب را بیرون کشیده ام از تجربه شخصی خودم در کار کردن در یک فروشگاه فروش لباس در چندین سال پیش می باشد که از سرپرست آنجا یاد گرفتم.

به هر حال از توضیحات اضافی می گذریم و به اصل موضوع می پردازیم،

برای این کار باید به شیوه زیر عمل کنیم:

پیراهن ها و تی شرت های خود را با دست بگیرید و دست خود را از قسمت یقه آن وارد کنید و با دراز کردن دستتان آن را از پایین تی شرت خارج کنید (انگار که گویی در حال نخ کردن یک سوزن هستید و دست و ساعد شما به عنوان نخ عمل می کند). این کار را آنقدر ادامه دهید تا سراسر طول ساعد شما پر از لباس شود. جالباسی را با دست آزاد خود بردارید(سعی کنید تمامی جالباسی ها را از یک طرف در دست بگیرید و قسمت بالای جالباسی (قسمت حلقه) را با آن دستی نگاه دارید که تمامی پیراهن ها بر روی ساعد آن قرار داده شده است. سپس اولین پیراهن را با دست کشیده و حلقه جالباسی را از یقه لباس خارج کنید.

آویزان کردن لباس را مثل یک نابغه یاد بگیریم

آویزان کردن لباس را مثل یک نابغه یاد بگیریم

اگر پیراهن یا تی شرت مد نظر شما یک تاپ بدون آستین است، شما باید بگونه ای ساعد دست خود را از درون آن عبور دهید که دست شما از حلقه های تعبیه شده برای دست در زمان بر تن کردن آن عبور کند (انگار که یک کیف زنانه را بر روی ساعد خود قرار داده اید)، و سپس پهلوی کناری جالباسی را با همان دستی که لباس بر روی ساعد آن قرار داده شده، بگیرید و آن را به داخل حلقه های آستین بکشید، حتما توجه دارید که یکی از حلقه ها را باید رها کنید و دیگری با دست مخالف کشید و از روی حلقه جالباسی عبور دهید! در تصاویر گنجانده شده در این مطلب بخوبی می توانید با مراحل کار آشنا شوید.

آویزان کردن لباس را مثل یک نابغه یاد بگیریم

آویزان کردن لباس را مثل یک نابغه یاد بگیریم

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 7009 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *