ظاهری جدید و نو با استفاده از ژاکت های قدیمی

ژاکت همواره جزء پوشش های مورد علاقه بوده و از اقلامی به حساب می آید که هر از چند گاهی استفاده از آنها در کنار لباس های دیگر مد می شود. در فصل گذشته استفاده از ژاکت ها باز هم مد شد. بنابراین شما هم اگر یک ژاکت قدیمی در گوشه کمد لباس های خود دارید که از آن استفاده نمی کنید، در این مطلب از صفر یک ایران به شما پیشنهاد می کنیم آنها را بیرون بیاورید و آنها را با لباس های جدید و رنگارنگ خودتان ست کنید و با ظاهری جدید در جمع دوستان ظاهر شوید.

برخی از روش های خلاقانه که بر اساس آنها قادر به استفاده از این ژاکت ها هستید را برای شما در ادامه آورده ایم:

یک پیراهنی که قد آن تا سر زانوی شما می رسد را به انتخاب خودتان بر دارید و ژاکت خود همراه با کفش هایی از جنس برزنت (اسپرت) و همچنین جوراب های کوتاه امتحان کنید. اگر مناسب بود به فکر یک کیف دستی مطابق با رنگ پیراهن خودتان هم باشید.

ظاهر جدید با لباس های قدیمی

ظاهر جدید با لباس های قدیمی

شما می توانید لباس های خود را بصورت دو تکه هم انتخاب کنید، یک تکه کوتاه تر برای بالا تنه و یک دامن گلدار که تا سر زانو بیاید. یک بالاپوش ا همراه با آن امتحان کنید، فقط کیف دستی خود را فراموش نکنید، سعی کنید کیف دستی شما رنگ روشن داشته باشد. توجه کنید که استفاده از عینک دودی در کنار این ست و خصوصا با رنگ روشن جلوه ای ویژه به شما می دهد.

لباس بلند، براق و بند دار شما هم با استفاده از یک ژاکت بلند جلوه ای زیبا به خود می گیرد. همچنین استفاده از یک ژاکت بر روی لباس در موقعیت های اندکی رسمی تر هم به مراتب زیبا بوده و موجب جلوه کردن شما می شود.

ژاکت

ظاهر جدید با لباس های قدیمی

نکته جالب دیگر اینکه هر وقت با فرزند خود بیرون می روید، سعی کنید حتما از یک ترکیب جدید استفاده کنید و لباس تکراری در حضور او نپوشید. این موضوع به شدت بر روحیه و رفتار وی در بزرگسالی تاثیر گذار است. در این رابطه پیشنهاد می کنیم از یک ژاکت بلند بند دار و بصورت مانتو بر روی یک بلوزی به رنگ روشن همراه با جین استفاده کنید و اگر با کفش پاشنه بلند مشکلی ندارید، حتما از آن استفاده کنید.

ظاهر جدید با لباس های قدیمی

ظاهر جدید با لباس های قدیمی

بالاپوش قدیمی و از مد افتاده هم دارید، پیشنهاد می کنیم حتما استفاده از آن را مد نظر قرار دهید، چرا که در بسیاری از موارد استفاده از این لباس های قدیمی و از مد افتاده در کنار لباس جدید و خصوصا به رنگ روشن دیده نشده و در عمل تاثیر منفی آنها خنثی می شود.

اگر این روش ها را امتحان می کنید، منتظر نظارت شما هستیم!

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 2128 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *