استفاده از کفش مناسب برای بلندتر به نظر رسیدن پاها

پیش از این در مطالبی ضمن اشاره به اهمیت متناسب جلوه کردن قسمت های مختلف بدن با یکدیگر به استفاده از رنگ لباس و همچنین قد لباس به نفع خودتان برای بلندتر جلوه دادن قد پاها پرداختم. امروز در مطلبی دیگر برای شما خوانندگان مجله مد و پوشاک صفر یک ایران  به روش هایی برای استفاده از کفش مناسب برای بلندتر به نظر رسیدن پاها اشاره می کنم:

استفاده از کفش مناسب

1- از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید. کفش های پاشنه بلند قد شما را بلندتر می کند و پاهایی بلندتر را در نظر بیننده القاء می کنند. پاشنه ها باریک را به پاشنه ها پهن ترجیح بدهید تا از حجم دادن به پا و کوتاهتر به نظر رسیدن آن اجتناب شود.

استفاده از کفش مناسب

2- همیشه به دنبال کفش هایی با سرپنجه باز باشید. صندل ها و کفش هایی که سرپنجه باز دارند، بخش بیشتری از قسمت روی پا شما را نشان می دهند. هر قدر بخش بیشتری از پا شما پیدا باشد، در نظر بیننده قد پا هم طولانی تر به نظر می آید، البته فراموش نکنید که ناخن انگشتان پا خودتان را حتما و حتما لاک بزنید!!!

استفاده از کفش مناسب

3- از کفش های پاشنه بلند با بند دور مچ پا اجتناب کنید. این بند افقی در دور مچ پا باعث می شود تا دید چشم در این قسمت بریده شود و در نتیجه از لحاظ بصری موجب کوتاه شدن قد می شود. اگر خیلی دوست دارید از چنین کفش هایی استفاده کنید، پس حتما سعی کنید از جوراب شلواری به رنگ کفش ها استفاده کنید.

استفاده از کفش مناسب

4- از انواع چکمه های بالاتر از زانو، زیر زانو و یا روی قوزک پا استفاده کنید. چکمه هایی که تا بالای زانو هستند، تصویری یکپارچه و بدون برش از قسمت بالای زانو تا روی زمین را برای شما ایجاد می کند. از طرف دیگر، چکمه هایی که تا روی قوزک پا قرار می گیرند، دقیقا در بالای پا موجب بریده شدن نمای کلی پا شما شده و موجب کوتاه تر به نظر رسیدن پا شما می شوند. با این وجود، چکمه هایی که تا روی قوزک پا هستند، اگر در همراه با دامن یا شلوارهای بلند مورد استفاده قرار بگیرند، جلوه بسیار زیبایی به پاهای شما می دهند، خصوصا زمانی که در حالت نشسته قرار گرفته و پاهای خودتان را روی یکدیگر قرار می دهید.

استفاده از کفش مناسب

5- استفاده از کفش های باله که بدون پاشنه و با سرپنجه نوک هستند، نیز توصیه می شوند. یک کفش سرپنجه باریک موجب می شود تا قد پا و البته طول پا(طول کفش) شما بلندتر به نظر برسد.

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

 

نمایش 2379 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *