در انتخاب ست زمستانی، از این 5 اشتباه اجتناب کنید

به نیمه زمستان رسیده ایم، هنگام انتخاب ست زمستانی و در این مطلب مواردی را یادآوری می کنیم که بهتر است از انتخاب آنها   در لباس های زمستانی خودمان اجتناب کنیم، چرا که با انتخاب آنها تنها دچار یک اشتباه شده ایم.

 کفش‌ تابستانی: تعویض قفسۀ لباس را فراموش نمی‌کنیم، اما از تغییر کفش متناسب با فصل، غافل هستیم. از بزرگترین اشتباه در انتخاب ست زمستانی آگاه باشید و با پوشیدن صندل جلوباز تابستانی همراه سویی‌شرت، ژاکت و پلوورتان، تیپتان را نا فرم نکنید. با کفش‌های گرمی مثل چکمه و کتانی، خوش‌تیپ به نظر می‌رسید.

 انتخاب ست زمستانی

زیورآلات و وسایل تزئینی ممنوع: تیپ زمستانی، جثۀ شما را بزرگتر نشان می‌دهد و جایی برای زیورآلات باقی نمی‌گذارد. اما این بدان معنا نیست که اصلا از آنها استفاده نکنید. در هوای سرد زمستان، می‌توانید با استفاده از شال زمستانی، کلاه و ساق، تیپتان را کامل و جذاب کنید.

انتخاب ست زمستانی

تیپ کاملا مشکی: حال و هوای زمستان، کمی افسرده است و ما را تنبل می‌کند. اما بدین معنا نیست که تمام زمستان را با ست سر تا پا مشکی، سپری کنیم. با استفاده از رنگ‌های زنده، می توانید متفاوت و با انرژی به نظر برسید. از نیلی، قرمز گیلاسی، نارنجی تند و صورتی تیره، برای ایجاد تیپی متفاوت، استفاده کنید. به این ترتیب جذاب‌تر به نظر می‌رسید.

چند لایه پوشیدن: چند لباس روی هم پوشیده‌اید و احساس گرما می کنید، اما این روش به ظرافت‌هایی نیاز دارد. چند لباس نازک را روی هم بپوشید تا بزرگ به نظر نیایید یا چند لایه بودن ظاهری  نامشخص نداشته باشید. همۀ لباس‌هایتان را در یک روز نپوشید. با ست کردن ساق با دامن زمستانی و ژاکت یا کت با بلوز آستین بلند، در ظاهر خودتان هارمونی ایجاد کنید.

انتخاب ست زمستانی

تبعیت از تمام روش‌های پیشنهاد شده: خوب است که خود را با مد روز هماهنگ کنید، اما حقیقت این است که همۀ سبک‌ها برای شما مناسب نیستند. زیرکانه مدی را انتخاب کنید که برازندۀ شماست. رد کردن مدهای نامناسب برای حفظ زیبایی ظاهری ضرر ندارد. در انتخاب، احتیاط کنید و از مسخره به نظر آمدن، پیشگیری کنید.

قوانین را به خاطر بسپارید و خوش تیپ بمانید.

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

 

نمایش 1210 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *