نکاتی برای انتخاب لباس آقایان

انتخاب لباس آقایان در مجموع ساده بوده و ضمن داشتن گزینه های مختلف از تنوع زیادی برخوردار می باشد. در این مطلب قصد داریم به بیان نکاتی ساده و کوتاه در این رابطه برای شما بپردازیم:

 

انتخاب لباس آقایان

انتخاب لباس آقایان

یک پیراهن زیبا

تهیه یک پیراهن ساده که در قسمت جلو از بالا به پایین دکمه بخورد برای لباس آقایان یک انتخاب عالی و فوق العاده است، چرا که این نوع لباس برای بالا تنه آقایان هم برای مجالس رسمی مناسب است و هم برای مراسم غیر رسمی که البته این موضوع بستگی به مواردی دارد که شما برای پایین تنه انتخاب کرده و با آن ست می کنید، بنابراین برای ادامه کار گزینه های بسیار زیادی را در اختیار دارید.

 

 

 

 

 

 

انتخاب لباس آقایان

شلوار

 

 

 

شلوار

یک جفت شلوار راسته ساده اغلب بهترین گزینه برای به روز و طبق مد بودن می باشد و همچنین به جوان تر به نظر رسیدن فرد هم کمک می کند. در این بخش بر اساس این موضوع که شلواری از جنس جین یا پارچه داشته باشید، می توانید سبک رسمی یا غیر رسمی به پوشش انتخاب شده بدهید.

 

 

 

 

 

 

 

 

انتخاب لباس آقایان

کفش

 

 

کفش ها

برای این بخش از پوشش بهترین گزینه می تواند انتخاب یک جفت کفش رسمی و شیک باشد. البته توجه داشته باشید که اگر در مرحله قبل یک جفت شلوار جین را برای پوشش پایین تنه انتخاب کرده باشید، در این بخش هم بهترین گزینه می تواند یک جفت کفش غیر رسمی و اسپرت باشد که عموما با هر پیراهنی هم هماهنگ می شود.

 

 

 

 

انتخاب لباس آقایان

فریم عینک

 

 

 

دیگر لوازم تزئینی

آقایان هم می توانند همانند خانم ها از برخی لوازم تزئینی غیر از لباس استفاده کنند که البته بهترین، ارزان ترین و در دسترس ترین گزینه در این بین استفاده از یک جفت عینک مدل دار می باشد. شما با استفاده از یک جفت عینک خلبانی مطمئنا با هیچ یک از افرادی که ممکن است پوششی مشابه با پوشش شما را استفاده کنند، اشتباه گرفته نمی شوید. توصیه می کنم برای خرید یک عینک مناسب و انتخاب آن بر اساس نوع صورت خودتان حتما مقاله ای را که در این رابطه با عنوان “چه فریم عینکی به صورت من زیباتر است” را که برای شما دوستداران صفر یک ایران تهیه کرده ایم را بخوانیم. البته در این رابطه غیر از عینک شما انتخاب های متنوع دیگری هم دارید که از آن جمله می توان به کمربند، کلاه، ساعت و . . . اشاره کرد.

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 1808 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *