چطور لباس بپوشیم تا به انحناء بدن ما افزوده شود؟

آیا هرگز دوست داشتید که بدنی خوش هیکل تر و به عبارتی با انحناء بدن  بیشتر جذاب باشید؟ اما متاسفانه همه مردم از چنین ویژگی ها و سرمایه هایی برخوردار نیستند. با این وجود، عدم برخورداری طبیعی از چنین بدنی نباید به عنوان دلیلی برای دلسرد شدن یا نومیدی در نظر گرفته شود. حتما از همین جمله آخر بخوبی متوجه شده اید که راههای بسیار زیادی برای نشان دادن انحناء بر روی بدن زنانه و ستونی شکل خودتان وجود دارد که در این مطلب از مجله مد و پوشاک می خواهیم به برخی از این راه ها بپردازیم:

1- از لباس های طرح دار استفاده کنید:

اما منظور از لباس های طرح دار چیست؟ منظور از لباس های طرح دار در اینجا لباس های چسب و فیت بدن است که در قسمت جلو لباس به دو بخش اصلی تقسیم می شوند که این دو قسمت ممکن است به زنگ سفید یا یک رنگ روشن دیگر باشد و در کنار آن دو بخش تیره تر در پهلوها وجود دارد (که اغلب هم به رنگ مشکی است) و به منظور به نسبت لاغرتر نشان دادن اندازه کمر و همچنین بزرگتر نشان دادن باسن و بالاتنه اینگونه طراحی شده است.

انحناء بدن

انحناء بدن

 2- از یک دامن A شکل یا دامن بلند استفاده کنید.

به منظور مخفی کردن و کمتر دیده شدن اندازه باسن های کوچک خودتان از دامن های بلند استفاده کنید. می توانید یک دامن کوتاه، یک دامن تا روی زانو برای ظاهری خنثی یا دانش آموزی یا از دامنی تا روی ساق پا استفاده کنید. بهترین راه فکر کردن به انواع مختلف دامن هایی است که در دهه 1950 میلادی مرسوم بوده است، بدنی ترتیب به احتمال زیاد دامن های بهتری را می توانید برای خودتان انتخاب کنید. یک تی شرت یا بلوز چسبان را هم استفاده کنید و پایین این بلوز را در داخل دامن قرار داده و همچنین برای تاکید بیشتر بر انحناء بدن می توانید از یک کمربند استفاده کنید. اگر دامنی که استفاده می کنید بلند بوده و همچنین شرایط آب و هوایی هم به شما اجازه می دهد می توانید در زیر دامن خود از یک دامن کوتاه دیگر استفاده کنید تا بدن و شکل ظاهری خودتان را پر تر از حالت عادی نشان دهید.

انحناء بدن

انحناء بدن

3- از دامن مدادی استفاده کنید.

آن دسته از دامن های مدادی را انتخاب کنید که از پارچه هایی تهیه شده اند که به بدن چسبیده و شکل بدن را به خود می گیرند. خصوصا مواردی که حالت کشسانی داشته و همچنین کمرهای پهنی دارند که باعث می شود تا شکل و فرم پسرانه بدن شما بیش از پیش به خود انحناء لازم را گرفته و بیشتر زنانه به نظر برسد. این روش در اغلب موارد کارساز است، چرا که موجب تاکید بیشتر قسمت باسن بدن شما شده و به نفع شما واقع می شود.

 

توضیح: دامن های مدادی از آن دسته دامن هایی هستند که از کمر شروع شده و تا زیر زانو ادامه دارند و در این بین هم به بدن چسبیده هستند. این دسته از دامن ها برای خانم های لاغری که فرم بدن آنها شکل ساعت شنی است مناسب می باشد. توجه داشته باشید که بدن شما بطور کلی نباید نقص خاصی داشته باشد، چرا که این نوع از دامن های موجب مخفی شده نقصی در بدن شما نشده و بدتر آنکه تا حدودی موجب نشان داده شدن نقص های بدن هم می شوند.

انحناء بدن

انحناء بدن

4- از لباس های زیر مخصوص برای افزودن بر انحناء بدن خودتان استفاده کنید.

می توانید از سوتین های کاپ دار استفاده کنید تا اندازه بالاتنه شما را قدری بزرگتر نشان دهد. اگر همین نگرانی را در مورد باسن و قسمت پشت خودتان دارید توصیه می کنم از فروشگاه های فروش لباس زیر خودتان بپرسید که آیا محصولی مشابه به سوتین های کاپ دار برای استفاده بر روی باسن هم عرضه می کنند، البته همه نه ولی برخی از فروشگاه اقلامی برای چنین اهدافی را هم عرضه می کنند. به طور ساده تر باید از شورت هایی استفاده کنید که در قسمت پشت ضخیم تر بوده و انحناء بیشتری به بدن شما بدهند.

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 2511 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *