آیا شما اندامی شبیه ساعت شنی دارید؟

به عنوان کسی که  اندامی شبیه ساعت شنی با سینه ای حجیم تر شما کمری باریک و کاملا مشخص و قفسه سینه ایی بزرگتر از باسن خود دارید. شانه های گرد دارید که بسیار زیبا همتراز با باسن شما هستند. کمر شما کاملا مشخص است و با انحناء زیبایی به باسن شما ختم می شود. بدن شما در مجموع از کنار و از روبرو بسیار زیبا و دلنشین می باشد. بالاتنه شما از لحاظ قد نسبت به پاهای زیبای شما بسیار متناسب است.

 

چه لباسی برای اندام شما مناسب است

نکته اصلی در انتخاب لباس برای بدن شما هماهنگ کردن پایین تنه با سینه پر و حجیم شما و در عین حال برجسته کردن کمر حسادت برانگیز شماست. این هدف با انتخاب آن دسته از لباس هایی حاصل می شود که با برش های خود موجب پر شدن و حجیم شدن نیمه پایین بدن شما می شوند. شما پاهایی فوق العاده دارید، پس در بازی کردن با طول دامن برای خودتان محدودیتی قائل نشوید. همچنین نکات مطرح شده در ادامه این مطلب را هم بخوانید تا اطلاعات بیشتری در مورد انواع لباس های مختلف برای بالاتنه و پایین تنه خود و همچنین لباس شنا مناسب کسب کنید.

بالاتنه های مناسب برای اندامی شبیه ساعت شنی با سینه حجیم تر

در جستجوی لباس هایی برای بالاتنه خود باشید که کمر شما را برجسته کنند و به ایجاد توازن بین اندازه سینه و باسن شما کمک کند. پس در جستجوی موارد زیر باشید:

یقه های هفت و باریک

بلوزهایی که در در قسمت کمر آنها از یک نوار باریک استفاده شده یا طرح کرستی دارند

بلوزهای با یقه چپ و راستی

 اندامی شبیه ساعت شنی

نمونه بلوز مدل چپ و راستی

بلوزها و ژاکت های شخصی دوز

بلوزهایی با رنگ تیره

 اندامی شبیه ساعت شنی

نمونه های لباس مناسب برای بالاتنه اندامی شبیه ساعت شنی با قفسه سینه حجیم تر

1- به دنبال بلوزهایی باشید که یقه های هفت و باریک داشته باشند. این کار باعث می شود تا از لحاظ ظاهری قفسه سینه شما باریک تر به نظر برسد. توجه داشته باشید که همواره باید از بلوزهای چسبان همراه با یقه های گشاد یا یقه های سه سانتی ایستاده مخصوص بانوان اجتناب کنید.

2- کت های مدل دراپه که طرح دراپه در جلو و از بالا تا پایین کار بخوبی قابل مشاهده است موجب کوچک جلوه کردن قفسه سینه می شود. اگر پارچه این کت از رنگ های تیره باشد، مناسب تر و زیبا تر است.

 اندامی شبیه ساعت شنی

نمونه کت یا ژاکت طرح دراپه

 

 اندامی شبیه ساعت شنی

نمونه بلوز طرح دراپه

3- یقه آرشال موجب جلب توجه بیننده به قسمت میانی بدن شده و باعث می شود تا قفسه سینه کوچکتر به نظر بیاید. به این منظور سعی کنید از بلوز یا کت هایی استفاده کنید که توسط خیاط شخصی دوز تهیه شده باشد تا کمر شما بیشتر و بهتر به چشم بیاید.

 اندامی شبیه ساعت شنی

نمونه کت یا ژاکت با یقه آرشال

4- بلوزهایی با یقه هفت باز نیز از نظر ظاهری موجب کوچک تر دیده شدن قفسه سینه می شوند. از بلوز یا کت هایی استفاده کنید که توسط خیاط شخصی دوز تهیه شده باشد تا کمر شما بیشتر و بهتر به چشم بیاید.

5- لباس هایی با یقه چپ و راستی و آستین های ساده نیز موجب کوچکتر دیده شدن قفسه سینه شده و همچنین موجب تاکید بر شکل ساعت شنی بدن شما می شوند.

6- ژاکت های با یقه هفت باز، کمرهای کرستی که در قسمت پایین کمی گشاد می شوند موجب ایجاد تناسب بین قسمت پایین تنه و بالا تنه لباس شما می شوند. خصوصا اگر قد آنها تا روی استخوان لگن باشند، بسیار زیبا هستند.

پایین تنه های مناسب برای بدنی به شکل ساعت شنی با سینه حجیم تر

از لباس هایی برای پایین تنه استفاده کنید که بر قسمت پایین بدن شما تاکید داشته و بر متناسب جلوه کردن قفسه سینه درشت شما تاکید داشته باشند. از انتخاب زیر می توانید استفاده کنید:

شلوارهایی با تزئین یا جیب های در دار

دامن فون یا چین دار کلوش

شلوارهای جین همراه با پارگی یا ریش ریش در قسمت باسن

شلوارهای گشاد با برش فلر کات

شلوارهای طرح کارگو

 اندامی شبیه ساعت شنی

نمونه های لباس مناسب برای پایین تنه بدن شبیه به ساعت شنی با قفسه سینه حجیم تر

1- شلوارهای پاچه گشاد یا طرح فلر کات بر بدن شما بسیار زیبا هستند. جیب های بغل یا کناری یا جیب های در دار در پشت موجب تناسب بین باسن و قفسه سینه شما شده و همچنین شلوارهای طرح کارگو نیز برای شما بسیار زیبا هستند.

 اندامی شبیه ساعت شنی

نمونه های مختلف در جیب برای کت یا شلوار جین

2- شلوارهایی با طرح بوت کات که کمی در پایین گشاد هستند یا شلوارهای جین طرح راسته زیباترین طرح های شلوار برای شما هستند. همچنین پارگی یا ریش ریش در قسمت باسن و جیب های در دار در پشت موجب انحناء دادن به نیمه پایین بدن شما می شوند.

3- دامن های طرح فون که در قسمت پایین کمی گشاد می شوند (تصویر بالا شماره 3) با حجم دادن به قسمت پایین بدن موجب متناسب جلوه کردن قفسه سینه شما می شوند.

4- دامن فون یا چین دار کلوش و البته کوتاه نیز موجب متناسب شدن قفسه سینه شما و ایجاد ظاهر ساعت شنی بر روی بدن شما می شوند.

لباس شنا مناسب برای بدنی به شکل ساعت شنی با سینه حجیم تر

در زمان انتخاب لباس های شنا برای بدنی به شکل ساعت شنی با سینه حجیم تر، هدف شما باید هماهنگ کردن قفسه سینه یا باسن شما باشد. پس به دنبال موارد زیر باشید:

سوتین های طرح هالتری یا تو گردنی ساده

 اندامی شبیه ساعت شنی

نمونه سوتین های طرح هالتری یا تو گردنی ساده

 

مایو های(شرت هایی) همراه با چین طبقه ای، بند در کناره ها برای بسته شدن یا تزئینی بر روی آن

مایوهای یک تکه سبک قدیمی

مایوهایی(شرت هایی) با پارچه های طرح دار یا به رنگ روشن که البته با سوتین از لحاظ رنگ و طرح تقریبا هماهنگ باشد.

مایوهایی(شرت هایی) که در قسمت کمر دارای انحناء نبوده و برش آن از یک طرف کمر به طرف دیگر به صورت کاملا مستقیم باشد.

1- سوتین های بدون طرح به رنگ ساده برای بدنی به شکل ساعت شنی با سینه حجیم تر مناسب می باشد.

 اندامی شبیه ساعت شنی

نمونه های لباس های شنا مناسب برای بدن شبیه به ساعت شنی با قفسه سینه حجیم تر

2- سوتین های به رنگ ساده که در کل شکل و فرم مثلث دارند تا زمانی که از نمونه هایی استفاده می کنید که پوشش کافی و مناسب را برای شما فراهم می کنند، می توانند انتخاب خوب و مناسبی باشند.

3- مایوهایی(شرت هایی) که در قسمت کمر دارای انحناء نبوده و برش آن از یک طرف کمر به طرف دیگر به صورت کاملا مستقیم بوده و البته در دو طرف با بند بسته می شوند همراه با سوتین های ساده بسیار زیبا هستند.

4- مایوهایی(شرت هایی) همراه با چین طبقه ای زمانی که با سوتین های ساده ست شوند گزینه مناسبی برای بدن شبیه به ساعت شنی شما البته با سینه حجیم تر می باشد.

5- مایوهای یک تکه سبک قدیمی همراه با چین طبقه ای در کنار باسن نیز اخیرا دوباره مد شده و انتخاب بسیار مناسبی برای بدن شما می باشد.

 اندامی شبیه ساعت شنی

نمونه مدل مایوهای قدیمی

6- مایو های دو تکه ای را انتخاب کنید که برای قسمت بالا تنه شامل یک تاپ بلند شده و مدل یقه هالتری (تو گردنی) دارند. در کنار اینها باید از شورت هایی استفاده کنید که همراه چین طبقه ای، تزئین یا بند در کناره ها برای بسته شدن می باشند. توجه داشته باشید که به هیچ وجه سوتین با پارچه های طرح دار را در کنار شورت هایی که پارچه ساده دارند نباید مورد استفاده قرار دهید.

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 2459 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *