حل معمای بستن کمربند در خانم های با قد بالا تنه کوتاه

معمای بستن کمربند در خانم های با قد بالا تنه کوتاه مسئله در حقیقت این است که هیچ راه و روش و قانون ثابت و ساده ای در این رابطه وجود ندارد و به این منظور شما نیاز به لحاظ کردن موارد زیر در زمان انتخاب لباس برای خودتان دارید:

 • شکل بدن خودتان
 • تناسب بخش های بدن نسبت به یکدیگر
 • تغییرات بدن

تمامی مطالبی که ممکن است تحت عنوان قانون بخوانید، همه و همه تنها رهنمون هایی هستند که تنها نقطه ای برای شروع در اختیار شما قرار می دهند و هیچ یک از آنها مجموعه ای از دستور العمل های شکست ناپذیر به حساب نمی آیند.

در این مطلب از سلسله مطالب راهکار در صفر یک ایران به نکاتی جالب اشاره کرده ایم، اما به هر حال باید به این نکته توجه کنید که در پایان این شما هستید که باید تصمیم نهایی را بگیرید و ببینید چه چیزی را دوست دارید و چه چیزی در نظر شما برای ظاهر شما مناسب است.

 • آیا تمایل دارید کمر باریک شما بیشتر به چشم بیاید؟ اگر چنین است، پس کمربند را بر کمر خود ببندید.
 • آیا تمایل دارید قد بالا تنه شما بلند تر به نظر بیاید؟ اگر چنین است، کمربندی را انتخاب کنید که بصورت منحنی یا خمیده قدری پایین تر از کمر قرار بگیرد، که از اطراف کمر به سمت جلو آمده ولی در قسمت جلو برای سگک به سمت پایین خم می شود.
 • آیا تمایل دارید تا قد شما بلند تر به نظر برسد؟ اگر چنین است، اصلا کمربند استفاده نکنید و از بالا تا پایین لباس هایی را انتخاب کنید که در مجموع رنگ هایی مشابه با یکدیگر دارند.
بستن کمربند در خانم های با قد بالا تنه کوتاه

بستن کمربند در خانم های با قد بالا تنه کوتاه

5 راهکار برتر بستن کمربند برای بالا تنه های کوتاه

 • یک کمربند باریک فضای آنچنانی همانند یک کمربند پهن نمی گیرد – – بنابراین اگر از کمربند استفاده می کنید، فقط از کمربند باریک استفاده کنید.
 • کمربند هایی که مخصوص بسته شدن پایین تر از کمر هستند، طبیعتاً قدری پایین تر حالت طبیعی بر روی بدن می نشینند، اما برای حالت ایده آل پیشنهاد می کنم که بدنبال کمربند هایی باشید که دارای یک خم کوچک در قسمت جلو هستند. بنابراین در قسمت کناره ها نزدیک تر به کمر قرار می گیرند و در قسمت جلو برای سگک به سمت پایین خم می شوند، این حالت کمک می کند تا بالا تنه شما قدری بلند تر به نظر برسد، اما موجب جلب توجه به قسمت های پایین تر از کمر لباس نمی شود.
 • در مورد رنگ کمربند هم فکر کنید. یک رنگ متناقض باعث می شود تا کمربند بیشتر به چشم بیاید، پر رنگ شدن کمربند باعث برجسته شدن و جلب توجه به یک بالا تنه کوتاه نمی شود، اما بر اندازه کمر شما تاکید می کند.
 • استفاده از کمربند بر روی لباس هایی که از بالا تا پایین دارای رنگ های مشابهی هستند، موجب کوتاه قد به نظر رسیدن شما نمی شود. چنان که بطور عکس استفاده از کمربند در زمانی که رنگ لباس در بالا تنه با رنگ لباس در پایین تنه متناقض است، حسی از کوتاه قد بودن طرف را منتقل می کند.
 • تاپ یا به اصطلاح لباس بالا تنه خود بر روی لباس بخش پایین بدن خود قرار دهید و بر روی آن از یک کمربند باریک یا کمربندی استفاده که در قسمت سگک جلو دارای خمی کوچک به سمت پایین باشد استفاده کنید تا توجه بیننده بیشتر بر روی ناحیه کمربند متمرکز شود، اما در این حالت تفاوت رنگ موجود بین دو قطعه لباس استفاده شده موجب ایجاد تعادل در قد بالا تنه شما می شود.

توجه داشته باشید که مهمترین نکته در رابطه با پیدا کردن کمربند مناسب آزمون و خطا می باشد. بنابراین بهترین روش استفاده از کمربند های مختلف با لباس ها مختلف است و یافتن چیزی که دوست دارید و برای بدن شما مناسب تر است، می باشد. همچنان که در بالا هم اشاره کردم، توجه به این نکته ضروری است که هیچ قاعده و قانون ثابتی برای پیروی کردن از آن بر روی هر شکل و سایز از بدن برای کمربند وجود ندارد.

 

صفر یک ایران – دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 2217 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *