بلوز راه راه همراه با کت اسپرت

بازدید کردن از این مناطق که بر روی ارتفاعات منطقه توسکانی واقع شده است به این معنا است که شما به دفعات باید از مناطقی بالا و پایین بروید، بنابراین لباسی که برای راه رفتن در این مناطق باید از آنها استفاده کنید، باید لباس های راحت باشد که در آنها احساس آرامش کنید، خصوصا کفش هایی که استفاده می کنید باید کفش های بسیار نرم و راحتی باشند. من شخصا ترکیب لباس اسپرت و خصوصا  کت اسپرت و بلیزر را همراه با کفش های طرح آکسفورد بسیار دوست دارم و برای چنین موقعیت های استفاده می کنم و به شما هم استفاده کردن از آنها را پیشنهاد می دهم. همچنین استفاده از یک تی شرت راه راه به همراه شلوار جین جزء موارد و باید هایی است که حتما باید در چمدان شما وجود داشته باشد تا در کنار هم ترکیبی بسیار شیک و زیبا را برای شما به همراه بیاورد.

امروز من می خواهم تصاویری را از شهر پینتزا (Pienza) از ایتالیا با شما به اشتراک بگذارم. پینتزا یک شهر کوچک در بخش جنوبی توسکانی واقع در مرکز ایتالیا است که مثالی نادر از ساختمان های دوره رنساس را در خود جای داده است. این شهر تنها یک شهر زیبا با مناظر دیدنی و جذاب و وسیع نیست، بلکه برای پنیری به نام پکورینو که پنیر ایتالیایی بسیار لذیذ و مورد علاقه منم هست مشهور می باشد. علاوه بر اینها، این شهر بین دو شهر مونته پولچیانو (Montepulciano) و مونتالسینو (Montalcino) واقع شده است که برای نوشیدنی های بسیار رویایی خودشان معروف هستند و باعث می شود که سفر کردن این نقاط ارزش زحمت و هزینه های لازم برای آنها را داشته باشد. خودم شخصا سعی می کنم هر سال یک بار به این مناطق سفر کنم. =)

کت اسپرت

 

در ادامه چند نمونه از تصاویری که در این سفر تهیه کرده ام را همراه با تصاویر از مناظر زیبای این منطقه برای شما به اشتراک گذاشته ام. امیدوارم شما هم اگر به این مناطق سفر می کنید یا به هر حال به هر منطقه ای می روید که شرایطی شبیه به اینجا دارد، با الهام گرفتن از این تصاویر و انتخاب لباسی راحت و زیبا خاطراتی به یاد ماندنی برای خودتان به جای بگذارید:

کت اسپرت

کت اسپرت

کت اسپرت

5

 

black-blazer-striped-top-distressed-jeans-5

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 1720 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *