استفاده از قد لباس برای بلندتر جلوه دادن پاها

چند روز پیش در مطلبی ضمن اشاره به اهمیت متناسب جلوه کردن قسمت های مختلف بدن با یکدیگر به استفاده از رنگ لباس به نفع خودتان برای بلندتر جلوه دادن قد پاها پرداختم. امروز در مطلبی دیگر برای شما خوانندگان مجله مد و پوشاک گوگ شو به روش هایی برای استفاده از قد لباس جهت بلندتر جلوه دادن قد پاهای شما اشاره می کنم:

 

1- از پیراهن یا دامن استفاده کنید. سجاف پایین دامن شما موجب مخفی شدن قسمت آغازین پا شما می شود، خصوصا اگر از دامن طرح مدادی یا فون استفاده کنید.

Make-Your-Legs-Look-Longer-Step-8

2- از پیراهن یا دامن هایی استفاده کنید که فاصله بین حاشیه دولا پایینی آن تا روی زمین زیاد باشد. به نظر می رسد دامن های کوتاه و دیگر مدل هایی که قد آنها تا بالای زانو هستند، بهترین نتیجه را برای این هدف برای شما ایجاد کنند. نشان دادن قسمت بیشتری از پا موجب می شود تا چشم تصویری کلی و بزرگ در نظر بگیرد و زمانی که یک کفش پاشنه بلند را به آن اضافه می کنید، نتیجه بدست آمده شاید برای خودتان قابل تصور نباشد!!!

استفاده از قد لباس برای بلندتر جلوه دادن پاها

3- از دامن های مدل لاله ای استفاده کنید. حاشیه دولا پایینی که بصورت متقارن در دو طرف و همچنین افقی برش خورده باشد، باعث می شود چشم در حرکت از بالا به سمت پایین دچار وقفه ای کوتاه شود. با انتخاب دامنی که در دو طرف (پشت و جلو یا پهلوها) با هم قرینه نیستند، باعث می شوید تا چشم برای متوجه شدن شکل دقیق برش پایین لباس از روی آن آهسته تر حرکت کند و اینگونه قد پاها بلندتر به نظر برسد.

استفاده از قد لباس برای بلندتر جلوه دادن پاها

4- سعی کنید از شلوار و دامنهایی استفاده کنید که حاشیه دولا پایینی مناسب و مرتبی داشته باشند. لبه پایین لباس های بلند باید دقیقا تا بر روی زمین ادامه داشته باشند، اما اگر طولانی تر بوده و بر روی زمین کشیده شوند، ظاهری شلخته و درهم و برهم ایجاد کرده باعث می شوند تا پاهای شما از آنچه که هست هم کوتاهتر به نظر برسد.

استفاده از قد لباس برای بلندتر جلوه دادن پاها

5- تعداد زیادی شلوار کشی زنانه در اندازه کوتاه یا نهایتا تا زیر زانو در بین لباس های خود داشته باشید. از آنجایی که شلوارهای کشی کوتاه دقیقا به اندازه یک دامن کوتاه بوده و بقیه پا را نمی پوشانند، عموما به عنوان یک “باید” برای هر کمد لباسی در نظر گرفته می شوند. سعی کنید این شلوارها را همراه با کفش های پاشنه و بلند و جذاب استفاده کنید.

استفاده از قد لباس برای بلندتر جلوه دادن پاها

6- بدنبال دامن یا شلوارهایی باشید که کمر آنها بالاتر از جای معمول آنها قرار بگیرند. چشم بطور طبیعی تصور می کند که پاها از روی کمر شروع می شوند. اگر کمر شلوار یا دامن شما بر روی قسمت حقیقی و درست کمر شما یا بالاتر از آن قرار بگیرند، با این کار باعث می شوید بیننده قد بیشتری برای پاهای شما متصور شود.

استفاده از قد لباس برای بلندتر جلوه دادن پاها

7- لبه بلوز خود را در داخل دامن یا شلوار خود قرار دهید. با انجام دادن این کار قدی که توسط ارتفاع کمر دامن یا شلوار در اختیار شما قرار گرفته است را حداکثر می سازید. به عبارتی با این کار باعث می شوید تا قد بالاتنه شما کوتاهتر به نظر برسد و قد پایین تنه تا جای ممکن بلندتر از حالت طبیعی باشد.

استفاده از قد لباس برای بلندتر جلوه دادن پاها

8- از شلوارها یا جین های فاق کوتاه اجتناب کنید. اگر شلوارهای با فاق بلند موجب می شوند تا قد پاهای شما قدری بلندتر به نظر برسد، پس شلوارهای با فاق کوتاه بطور عکس موجب خواهند شد تا قد پاهای شما قدری کوتاهتر به نظر بیایند.

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 2029 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *