چگونه قد مناسب آستین را انتخاب کنم؟

آیا هیچ قانونی برای اندازه مناسب قد آستین وجود دارد؟ پیدا کردن قد مناسب آستین یکی از مهمترین موضوع ها در انتخاب لباس مناسب می باشد، چرا که آستین یکی از بخش های لباس است که در اولین برخورد می تواند بیشترین جلب توجه را از مخاطب به سمت خود جذب کند. بنابراین در مطلب امروز از مجله پوشاک و مد سعی به این موضوع پرداخته و نکاتی جالبی را برای شما مطرح کرده ایم. با ما در صفر یک ایران همراه باشید:

قد مناسب آستین

قد آستین معمولا برای اغلب خانم ها باید در زیر مچ دست تمام شود. یک آستین کوتاه تر از حالت استاندارد باعث می شود تا دستان شما بلند تر به نظر برسد و یا اینکه لباس برای شما کوچک به نظر برسد. یک آستین بیش از اندازه بلند هم باعث می شود تا دست های شما کوتاه به نظر برسد و اینکه آن بلوز یا بطور کلی لباس برای شما بزرگ است.

همچنین برای این کار باید شکل دست خودتان را هم مد نظر قرار دهید:

قد مناسب آستین

و مورد دیگر اینکه شکل بدن شما هم در این بخش مهم است که باید مد نظر قرار بگیرد:

قد مناسب آستین

همانطور که در تصویر بالا می بینید، آستین عموما یک خط فرضی افقی را بر روی بدن شما رسم می کند. جایی که آستین باید تمام شود و به عبارتی این خط فرضی کشیده می شود را بر اساس شکل بدن و قسمت هایی که بدن باریک می شود انتخاب کنید. یک آستین سه ربع باعث می شود تا پاهای شما بلندتر به نظر برسد و همچنین دستان شما لاغر تر باشد. یک آستین بلند باعث می شود تا پاهای شما کوتاهتر و همچنین باسن شما هم پهن و بزرگتر به نظر برسد. اگر خطر دور کمر شما بصورت واضح قابل تشخیص نیست، بنابراین اجازه ندهید آستین شما در قسمت کمر به پایان برسد و فقط و فقط سعی کنید آستین قدری پایین تر یا بالاتر جایی که حدس می زنید خط کمر شما باشد به پایان برسد.

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 1773 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *