چگونه با حقه های ساده مد لاغرتر به نظر برسیم؟

شاید یکی از مهمترین دغدغه های خانم ها هنگام لباس پوشیدن،خصوصا برای مراسم خاص، لاغرتر به نظر رسیدن باشد.پس باید بدانیم چگونه با حقه های ساده مد لاغرتر به نظر برسیم؟ البته هیچ نکته بد و منفی یا غیر معمول در رابطه با قدری چاق بودن وجود ندارد، اما برای برخی از خانم ها قدری لاغرتر به نظر رسیدن همیشه گزینه بهتر و قابل توجه تری بوده است. البته برخی از روزها هم هست که به هر دلیلی ممکن است شما در زمان بیدار شدن احساس کنید قدری نسبت به قبل چاق تر شده اید یا اینکه در شکل و وضعیت ایده آل خودتان قرار ندارید، اما این موارد نباید مانعی برای آسایش شما باشند. حتی اگر احساس لاغری یا به نوعی جذابیت ظاهری در خودتان ندارید، می توانید با رعایت کردن چند نکته ساده به راحتی به این هدف دست پیدا کنید. در این مطلب چند روش ساده و عملی را به این منظور برای شما معرفی می کنم که پیش از این توسط چندین و چند خانم دیگر با این هدف مورد استفاده قرار گرفته است. پس شما هم در نوبت بعدی که می خواستید در آن پیراهن زیبای خودتان قدری لاغرتر به نظر برسید از این نکته ها استفاده کنید.

از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید:

با کمال تعجب باید بگویم که استفاده کردن از کفش های پاشنه بلند نه تنها موجب می شود شما بلند قد تر به نظر برسید، بلکه موجب لاغرتر به نظر رسیدن شما هم می شود. بلند تر به نظر رسیدن شما تنها برای چند اینچ موجب بلند تر شما نیمرخ شما شده و در واقع ظاهر شما را بلندتر و لاغرتر از چیزی که در واقع هست نشان می دهد.

حقه های ساده مد

کفش پاشنه بلند بند چرمی

چگونه با حقه های ساده مد لاغرتر به نظر برسیم؟

کفش پاشنه بلند پاپیون دار

استفاده از لباس راه راه اسپرت:

استفاد از لباس هایی که بر روی آنها از طرح راه راه استفاده شده است در عمل سخت و دشوار است، اما اگر روش استفاده و انتخاب آنها را بخوبی بلد باشید، می توانید از آنها به نفع خودتان بهره ببرید. برای اینکه در استفاده از این طرح ها لاغرتر به نظر برسید، بجای طرح راه راه افقی طرح های عمودی را انتخاب کنید. این روش نیز به دلیل اینکه موجب بلند تر به نظر رسیدن نیمرخ بدن شما می شود، تاثیری همانند استفاده از کفش های پاشنه بلند دارد و شما را لاغرتر از حالت عادی نشان می دهد.

حقه های ساده مد

بالاتنه راه راه همراه با دامن گیپور

 از گن استفاده کنید:

اگر از آن دسته افرادی هستید که همیشه باید هیکلی مرتب و منظم داشته باشید، استفاده کردن از انواع مختلف گن و بادی مطمئنا چیزی است که باید جزء گزینه های خودتان قرار دهید. استفاده از گن های با کیفیت بهتر ممکن است هزینه بالاتری برای شما داشته باشد، اما به نسبت عمر بیشتری داشته و البته بدن شما را بهتر از لباس های با کیفیت پایین تر در جای خودش نگاه می دارد. بنابراین حتما توجه داشته باشید که از گن ها یا بادی هایی استفاده کنید که مشکل خاص بدن شما را بخوبی پوشش دهد و موجب لاغرتر به نظر رسیدن شما شود.

black-shape-wear

گن به رنگ مشکی

از لباس های مشکی استفاده کنید:

این مورد یکی از ساده ترین، معمول ترین و معروف ترین روش های برای لاغرتر به نظر رسیدن است. رنگ مشکی همیشه یک رنگ خوب و مناسب برای استفاده کردن در زمان هایی است که تمایل به کم کردن چند کیلو وزن در ظاهر می باشید. این یک رنگ خنثی و البته خیلی با کلاس است، بنابراین برای ست کردن دیگر لباس ها یا لوازم تزئینی مشکلی نخواهید داشت.

 

حقه های ساده مد

پوشش مشکی رنگ همراه با یک کمربند طلایی

حقه های ساده مد

پوشش تمام مشکی

در لباس های خود برای بالاتنه و پایین تنه از یک رنگ استفاده کنید:

استفاده از یک رنگ در پوشش لباس های خودتان از بالا تا پایین موجب ایجاد یک ستون تک رنگ از بالا تا پایین می شود، بنابراین موجب بلند تر به نظر رسیدن و همچنین لاغرتر به نظر رسیدن شما می شود. به منظور کسب بیشترین سود از این نوع پوشش، بهتر است این ستون تک رنگ را از رنگ های تیره مانند مشکی، لاجوردی و یا بنفش تیره استفاده کنید.

حقه های ساده مد

پوشش تمام تک رنگ

از لباس هایی استفاده کنید که سراسر طرح دار باشند:

استفاده از لباس هایی که سراسر طرح دار باشند و هیچ بخش ساده و بدون طرحی بر روی آنها وجود نداشته باشد نیز موجب لاغرتر به نظر رسیدن شما می شود. حتی می توانید از طرحی هایی استفاده که خیلی درهم و بی نظم باشد. تمامی این طرح ها در کنار یکدیگر موجب مشغول شدن چشم ها و غافل شدن آنها از دیدن شکل و فرم و کم و کاستی های بدن می شود که البته تمایل به مخفی نگاه داشتن آنها دارید.

حقه های ساده مد

لباس های با طرح های نامنظم

از لباس هایی استفاده کنید که بطور کامل اندازه و مناسب بدن شما باشند:

استفاده از لباس هایی که خیلی گشاد هستند موجب بزرگتر و چاق تر به نظر رسیدن شما شده و البته لباس هایی که خیلی تنگ و چسبان هستند موجب ورم کردن یا ایجاد برآمدگی در قسمت هایی از بدن می شوند که مخصوصا تمایل به مخفی نگاه داشتن آنها دارید و البته موجب می شود که هیکل شما برای لباس هایی که از آنها استفاده می کنید بیش از حد بزرگ به نظر برسد. اگر می خواهید لاغرتر به نظر برسید، همیشه توجه داشته باشید که همیشه از لباس ها و لباس های زیر مناسب و اندازه خودتان استفاده کنید. سعی کنید اندازه بدن خودتان با کمک یک فرد حرفه ای و با تجربه به دست بیاورید و در موارد مورد نیاز در بخش هایی از آنها تغییراتی را به وجود بیاورید.

حقه های ساده مد

چگونه با حقه های ساده مد لاغرتر به نظر برسیم؟

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 3275 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *