چگونه خوش اندام تر به نظر برسیم؟

چگونه خوش اندام تر به نظر برسیم؟

چگونه خوش اندام تر به نظر برسیم؟

بدن من در دوره های مختلف زندگی طبیعتا تغییر کرده و این تغییر همچنان ادامه دارد، اما باسن من به نسبت تغییری نداشته و البته که این موضوع تا حدودی در رابطه با همه صادق است. اینکه وزن من چقدر است خیلی اهمیت ندارد، چرا که عموما همه انسان ها در ناحیه باسن و ران ها از عضله و چربی بیشتری برخوردار می باشند. البته این موضوع به این معنا است که در لباس پوشیدن طبیعتا چاره ای برای مخفی کردن آن وجود ندارد، اما به هر حال من شخصا دوست دارم تا در دید دیگران خوش اندام تر به نظر برسم. هر چند که هر خانمی خودش باید و می تواند معیارهای زیبایی را برای خودش تعیین کند و حتی بسیاری از شما ممکن است توجهی به این موضوع هم نکنید و هیچ نگرانی بابت آن نداشته باشید. اما شما دنبال کننده گان صفر یک ایران در صورتی که به دنبال آگاه شدن از اصول اولیه در این رابطه باشید، در این مقاله قصد دارم برخی از این موارد را با ارائه تصویر به شما نشان دهم:

1- استفاده از دامن های به نسبت بلند

چگونه خوش اندام تر به نظر برسیم؟

استفاده از دامن های به نسبت بلند برای خوش اندام تربه نظر رسیدن

دامن های به نسبت بلند در چند سال پیش تقریبا حیات مجددی داشت و تا حدودی مد بود و به جرات می توانم بگویم که من به شخصه دیگر آنها را به عنوان یک گزینه مطلوب در سالهای قبل در نظر نمی گرفتم. اما امروزه من یکی از طرفداران دامن های بلند، گشاد، پلیسه دار و در رنگ های شاد هستم، چرا که به من ثابت شده این نوع از دامن ها راحت، شیک و به نوعی آخرین راهکار مناسب برای کوچکتر جلوه دادن باسن در بدن های کوچکتر و ظریف می باشد. البته قدرت و توانایی آنها در کوچک کردن اندازه باسن تا حدودی نسبی است: یک دامن گشاد تاکید بیشتری بر کمر داشته و توجه را از تمام قسمت های پایین کمر تا لبه پایینی دامن بر می دارد. البته دامن های A شکل(دامن کلوش) که در قسمت کمر چسبان بوده و در ادامه بصورت حرف A انگلیسی به پایین می آیند هم گزینه بسیار خوبی هستند، خصوصا اگر تعداد و حجم پلیسه های بکار رفته در آن زیاد باشد.

2- استفاده از یک لباس بلند و جلو باز(طرح مانتو)

چگونه خوش اندام تر به نظر برسیم؟

استفاده از یک لباس بلند و جلو باز برای خوش اندام تربه نظر رسیدن

استفاده از ترکیب های لباس یا بلوز کوتاه کمربند دار که در برخی موارد تا روی پا هم می رسد، بر روی اغلب بدن ها با باسن پهن و کشیده زیبا به نظر می رسد و انتخاب لباس های دیگری در تکمیل آن می تواند به داشتن یک ترکیب کلی و جذاب کمک کند. استفاده از ژاکت های کش باف پشمی و بلند توسط افرادی که حساسیت زیادی نسبت به اندازه باسن خود دارند، موجب می شود همواره احساس چسبندگی لباس به خود داشته باشند. اما لباس های کش باف سنگین تر باعث می شود تا لباس از بدن جدا قرار گرفته و اندازه بدن بطور کامل مشخص نشود. خصوصا لباس های طرح امپراطوری برای بسیاری از خانم ها مناسب می باشد. شما باید برای بدست آوردن سبک و مدل دلخواه خودتان به این منظور مدل های مختلفی را امتحان کنید تا سبک دلخواه و مناسب خودتان را پیدا کنید.

3- بالاتر بستن کمربند

چگونه خوش اندام تر به نظر برسیم؟

بالاتر بستن کمربند برای خوش اندام تربه نظر رسیدن

یکی از روش های کوچکتر جلوه دادن یک قسمت از بدن تاکید بیشتر بر یک قسمت دیگر از بدن می باشد. در رابطه با باسن اغلب بهترین راه جلب توجه به قسمت کمر یا باریک ترین بخش در بالاتنه می باشد. کمر اغلب خانم هایی که باسن بزرگ دارند، معمولا بزرگ است، پس بستن کمربند در بخشی بالاتر از حالت طبیعی آن باعث می شود تا نیم رخ فرد بلند تر و لاغر تر به نظر برسد.

این پیشنهاد البته برای همه مناسب نیست، و خانم هایی که از قد بالا تنه کوتاهی برخوردار هستند یا استفاده از کمربند برایشان مشکل است، ممکن است کلا از این راه منصرف شوند. اما اگر شما پیش از این عادت به بستن کمربند دارید و تمایل به کوچک تر نشان دادن باسن دارید، این راه را امتحان کنید و ببینید آیا برای شما موثر واقع می شود یا نه؟

4- کمربند را بر روی لباس یا پیراهن زیرین خود ببینید

چگونه خوش اندام تر به نظر برسیم؟

برای خوش اندام تربه نظر رسیدن کمربند را بر روی پیراهن زیرین خود ببندید

کمربند همیشه نباید بر روی بیرونی ترین لایه از لباس بسته شود و استفاده از آن بر روی لباس های زیری نیز تاثیر بسیار زیادی دارد. اگر لگن و بخش میانی بدن شما قدری اسفنجی شکل و برآمده است و استفاده از کمربند در بیشتر موجب دیده شدن این حالت برآمده می شود، ممکن است از آن خودداری کنید. اما استفاده از کمربند بر روی نزدیک ترین یا چسبیده ترین لایه از لباس به بدن و سپس استفاده از یک لایه لباس گشاد و بلند دیگر بر روی آن بطور کامل مانع از این احساس در شما شده و شما را به خواسته خودتان می رساند. این روش همچنین به مشخص کردن کمر شما کمک می کند و توجه را از قسمت های پایین بدن به بالاتنه هدایت می کند و قد پاهای شما را بلند تر جلوه می دهد.

5- بلندتر و کشیده نشان دادن پاها

چگونه خوش اندام تر به نظر برسیم؟

بلندتر و کشیده نشان دادن پاها

کشیده نشان دادن پاها کاربرد های بسیاری دارد، اما از این تکنیک هم باید در جای مناسب خودش استفاده کرد. هر کس که در پی کوچک تر نشان دادن اندازه باسن است، مطمئنا به این منظور قصد چنین کاری را دارد که تصور می کند اندازه باسن او از حالت طبیعی قدری بزرگتر است. بلند قد تر نشان دادن خودمان کمک می کند تا این احساس در ما از بین برود و کشیده تر نشان پاها یکی از آسان ترین روش ها برای این کار است. پوشیدن شلوار و کفش همرنگ خصوصا کفش های لژ دار یکی از ساده ترین راه ها برای این کار می باشد. البته در آینده مطلب کاملی در رابطه با چگونگی بلند تر جلوه دادن قد پا برای شما خواهیم داشت.

در این مطلب هم لازم می دانم به شما یادآوری کنم که این مطالب فقط و فقط یک راهنما و راهکار ساده برای بیشتر دانستن و بهتر پوشیدن شماست. به هر حال، اگر دوست دارید اندازه باسن شما در لباس بزرگ به نظر برسد، این نظر شماست و هیچ راه و روشی مطلقی برای زیبا به نظر رسیدن وجود ندارد و تمام راه ها نسبی هستند.

آیا کوچک تر نشان دادن اندازه باسن یکی از اولویت های شما در انتخاب و استفاده از پوشش است؟ آیا هیچ یک از راهکار های معرفی شده در این بخش را استفاده کرده یا می کنید؟ آیا پیشنهاد و یا راهکار دیگری دارید؟ چه راهکاری برای شما مناسب تر است؟

صفر یک ایران – دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 2665 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *