کاری کنید تا پوست شما بدرخشد

در این مطلب و در تکمیل مطالب قبلی به یک راهکار نهایی برای شما اشاره می کنیم که اشاره به روشن تر ساختن و درخشاندن پوست دارد و زیبایی شما را دو چندان میکند

کاری کنید تا پوست شما بدرخشد

کاری کنید تا پوست شما بدرخشد

1- پاهای خود را با یک ماده لایه بردار پوست مالش داده و شستشو دهید. این کار موجب جدا شدن سلول های مرده از روی پوست شده و پاهای شما را نرم، تمیز و بدون لک می کند.

کاری کنید تا پوست شما بدرخشد

2- با یک لوسیون بدون روغن پاهای خود را مرطوب کنید. مقدار زیادی از این لوسیون را بر روی زانو، رو پا و پشت پاشنه پا خود پخش کنید و با قرار دادن پا خود بر روی نقطه ای بلندتر قدری استراحت کنید.

Make-Your-Legs-Look-Longer-Step-22

3- مقدار زیادی لوسیون برنزه کننده بر روی پاهای خود استفاده کنید. این لوسیون باید بدون فشار یا کمک دست بر روی پوست شما بلغزد. اگر اینگونه نیست، پس به حجم بیشتری از این محصول بر روی پوست خود نیاز دارید. از دستکش مناسب برای مالیدن لوسیون بر روی پوست استفاده کنید تا هم لوسیون بصورت یکسان در همه قسمت ها پخش شود و هم اینکه از آغشته شدن دست های خود به لوسیون جلوگیری کرده باشید.

Make-Your-Legs-Look-Longer-Step-23

4- در روشی دیگر می توانید از کرم برنزه کننده رنگی یا اسپری پا بر روی ساق پا خود استفاده کنید. این کار موجب برنزه شدن پاهای شما بصورت موقت می شود و برای زمانهایی مفید است که نمی خواهید لوسیون برنزه کننده برای مدت طولانی پاهایتان برنزه باقی مانده و رنگ آنها تغییر نکند.

Make-Your-Legs-Look-Longer-Step-24

5- از یک مرطوب کننده پایه بر روی تمام قسمت های پا خود استفاده کنید. این کار موجب جذب آب توسط پوست شما شده و کمک می کند تا پوست شما رنگ خودش را حفظ کند.

Make-Your-Legs-Look-Longer-Step-25

6- از یک مرطوب کننده فوری لوسیون روشن کننده استفاده کنید تا قسمت های تیره پا خودتان را روشن کنید. برای این کار باید لوسیون مربوطه را از زیر ماهیچه ساق پا به سمت روی پا بکشید.

چند نکته تکمیلی:

همیشه در حالی که لباس مد نظر خودتان را بر تن کرده اید، در یک آینه قدی به خودتان نگاه کنید و ببینید آیا این پوشش به بلندتر به نظر رسیدن پاهای شما و زیباتر شدن شکل کلی بدن شما کمکی می کند یا نه؟ اگر از نتیجه کسب شده اطمینان ندارید، نظر یکی از اعضای خانواده یا یکی از دوستان نزدیک را هم جویا شوید.

شکل و ترکیب کلی بدن خودتان را در زمان انتخاب لباس مد نظر داشته باشید. اگر به عنوان مثال ران های شما بزرگ هستند، استفاده از یک دامن کوتاه موجب بزرگتر به نظر رسیدن ران شما می شود، چرا حاشیه دولا شده پایین آن دقیقا در میانه ران شما یک خط افقی قرار می دهد موجب دید بیننده را قطع می کند. همچنین این فاصله ایجاد شده در برخی از موارد ممکن است بجای بزرگ تر نشان دادن پاهای شما موجب حجیم تر نشان داده شدن آنها شود. بنابراین باید با چندین نمونه مختلف لباس امتحان کنید و ببینید کدام یک موجب زیباتر شدن شکل و ترکیب بدن شما می شود و تنها بر قد شما تاثیر گذار نیست.

اگر خانمی با قد کوتاه یا متوسط هستید، ممکن است که به دنبال راه کارهایی در رابطه با چگونه بلندتر به نظر رسیدن و قد بلندی داشتن یا بلندتر به نظر رسیدن قد پاهای خودتان باشید. در عین حالیکه قادر به تغییر ژنتیک خودتان نیستید، چند راهکار ساده وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید پاهای بلند و زیبا و لاغر را بیننده القاء کنید. استفاده از پوشاکی با رنگ مناسب برای بخش پایین تنه بدن، استفاده از انتخاب های درست برای طراحی سجاف پایین لباس، کمربند و همچنین کفش های مورد استفاده خودتان، در ایجاد چنین تاثیری که همیشه در پی ایجاد آن بوده اید بسیار موثر است که پیش از این در مجله پوشاک و مد صفر یک ایران به آنها اشاره کرده ایم:

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 8783 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *