خودت انجام بده : دستبند ساده دخترانه

بیا خودت انجام بده : و یک دستبند ساده دخترانه  ی زیبا با وسایل خرد و ریزی که در منزل داری درست کن

 

دستبند ساده دخترانه

دستبند ساده دخترانه

 

پیش از این روش درست کردن دستبند های مختلفی را در اینجا برای شما با تصویر توضیح داده ام. در آخرین مورد از آموزش دستبند که برای شما داشتم، در پایان کار دختر کوچکم پیش من آمد و خواست که برای او هم دستبندی درست کنم. قدری فکر کردم، ولی طرحی که مناسب برای دختر بچه ای به سن وی باشد به ذهنم نرسید. که یکباره چشمم به گل های کوچک جدا شده از روی یکی از عروسک هایش افتاد که با وجود جدا شدن، ولی اصلا دوست نداشت آنها را دور بریزد. به نظرم رسید می تونم از اونها برای تزئین یک دستبند ساده دخترونه که بصورت آماده از بیرون قابل تهیه کردن هست، استفاده کنم.

دستبند ساده دخترانه

دستبند ساده دخترانه

در مورد لوازم مورد نیاز برای درست کردن این کار می تونم بگم در عمل فقط نیاز به چند نمونه از این گل هایی دارید که من از اسباب بازی های دخترم جدا شده بودند، که در اغلب فروشگاه های لوازم خیاطی و … قابل پیدا شدن هست، یا نهایتا خودتان در خانه می توانید با استفاده از گل چینی نمونه مشابه آنها را درست کنید. مورد دوم نیاز به زنجیر ساده دارید که هم می توانید به صورت آماده از فروشگاه های فروش بدلیجات تهیه کنید یا اینکه یک زنجیر را همراه با یک قفل زنجیر تهیه کرده و در منزل خودتان به راحتی به یکدیگر وصل کنید.

در مرحله بعدی اگر این گل هایی که تهیه کرده اید در انتها دارای یک سوراخ کوچک هستند که یک مرحله جلو هستید، اگر نه باید آنها را با یک سوزن ته گرد و در صورت نیاز قدری حرارت سوراخ کنید تا یک سیم باریک از درون آنها قابل عبور داده شدن باشند.

سپس با قدری سیم مفتول متوسط (نه خیلی باریک که زود پاره شود، و نه خیلی کلفت که به سختی حالت پیدا کند) این گل ها را با کمک دم باریک به حلقه های زنجیر می بافید. فقط باید توجه داشته باشید بافت شما بصورت نباشد که احیانا لبه سیم به پوست دست کودک شما آسیبی وارد کند.

دستبند ساده دخترانه

دستبند ساده دخترانه

پس از وصل کردن گل ها به زنجیر در عمل دیگر کار شما تمام شده و دستبند مورد نظر آماده است!!! نکته جالب در اینجا اینست که ببینید دختر شما از این کار خوشش می آید و چقدر از آن استفاده می کند؟شما یک دستبند ساده دخترانه زیبا ساخته ایید

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 2033 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *