راهکارهایی از مد و پوشاک که همه باید بدانند

آیا ممکن است راه های بهتر و راحتر برای لذت بردن از مد و پوشاک وجود داشته باشد؟ شاید افراد خلاقی که این ایده ها به ذهنشان رسیده در جواب بگویند بله!!! چون طبیعتا ذهن خلاقی دارند. اما اگر اینبار با یکی از موارد مطرح شده در زیر روبرو شدید حتما از این روش ها استفاده کنید تا ضمن سرعت دادن به کارها لذت بیشتری در استفاده از لباس های خودتان هم ببرید. شما هم اگر با چنین مواردی برخورد کردید می توانید برای انتشار در مجله مد و پوشاک و صفر یک ایران برای ما ارسال کنید.

مد و پوشاک

برگرداندن نخ کشی کلاه کاپشن یا کمر شلوار

1- اگر نخ کشی استفاده شده برای شل و سفت کردن کلاه کاپشن یا شلوار خود را از دست دادید، بهترین راه برای برگرداندن آن استفاده از یک نی نوشابه است. البته شاید مادران ما استفاده از یک سنجاق قفلی را پیشنهاد کنند، اما این راه را حتما یکبار امتحان کنید که بسیار ساده تر است، چون نی دارای انعطاف پذیری بسیار زیادی است. نخ کشی را به یک طرح آن با منگنه وصل می کنید و . . . مطمئنا بقیه کار را خودتان بهتر بلدید.

مد و پوشاک

مخفی کردن بند لباس زیر

2- بند سوتین شما از زیر لباستان که باز و در عمل بدون حلقه آستین است پیدا شده و شما را ناراحت می کند، کاری ندارد!!! خیلی راحت می توانید همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده آن را با استفاده از یک کلیپس کاغذ به هم نزدیک کنید و راحت لباس خود را بر روی آن بپوشید. قبلا در مطلبی یک روش خلاقانه برای همین مشکل معرفی کردیم، یادتان هست؟

مد و پوشاک

تو گذاشتن لبه لباس

3- لبه لباس ها نیاز به تو گذاشتن و دوخت و دوز دارند و شما هم وقت و حوصله کافی برای انجام این کار را ندارید؟ کاری ندارد!!! برای این کار می توانید از جسب مایع حرارتی یا حتی چسب های نواری دو طرفه استفاده کنید و سپس قسمت تو گذاشته شده هم اتو کنید.

مد و پوشاک

رفع بود بد از شلوار جین

4- تعداد شلوار جین دارید که ضمن کم بودن وقت برای شستشو و احیانا اتو زدن آنها، نیاز به استفاده مستمر از آنها دارید. کاری ندارد!!! یکی از راه های ساده و البته موقت برای احیانا راحت شدن از بوی بد این شلوارها قرار دادن آنها در داخل فریزر برای یک شب تا صبح است. قبلا روشی را بطور مفصل برای پاک کردن لک آدامس از این طریق هم نشان داده بودم؟ آن را مطالعه کردید؟

Got-oil-on-your-shirt-No-problem!-Use-baby-powder-to-remove-the-stain-

پاک کردن لک روغن از روی لباس

5- روغن ریختید روی پیراهن خودتان، کاری ندارد!!! برای این کار هم می توانید از پودر بچه برای پاک کردن این لک از روی لباس خود استفاده کنید.

Found-the-perfect-pai-of-jeans-and-want-them-to-last-forever-No-problem!-Use-a-cup-of-vinegar-in-their-first-wash-to-extend-their-life-span

افزایش عمر لباس جین

6- اخیرا چند دست شلوار جین خیلی شیک و دوست داشتنی خریده اید و آرزو دارید که ای کاش برای همیشه آنها را داشتید و هرگز خراب نمی شدند؟ کاری ندارد!!! با صفر یک ایران برای هر کاری در رابطه با مد و پوشاک یک راه حل هست. برای افزودن به طول عمر آن از یک فنجان سرکه در اولین بار شستشو آن در ماشین لباس شویی استفاده کنید.

Need-a-quick-touch-up-No-problem!-Straighten-it-out-with-a-haor-straightner

صاف کردن یقه لباس

7- یقه بلوز یا پیراهن شما خیلی سریع به قدری صاف و مرتب شدن نیاز دارد؟ کاری ندارد!!! چرا از اتوی مو استفاده نمی کنید؟

Clothes-got-wrinkles-No-problems!-A-quick-spin-through-the-dryer-will-fix-that.-Boost-this-hack-power-by-adding-a-little-moisture-to-the-machine,-eg.-a-wet-sock

رفع چروک لباس

8- لباس هاتون یه خورده چروک شده و فرصت کافی برای اتو کردن آنها را ندارید؟ کاری ندارد!!! لباس ها را در داخل ماشین لباس شویی قرار داده و برنامه آن را بر روی دور تند خشک کن قرار دهید و اجازه دهید قدری در این حالت لباس ها را بچرخاند. فراموش نکنید که لباس های شما به قدری رطوبت هم نیاز دارند. قرار دادن یک جوراب خیس در بین لباس های کفایت می کند.

مد و پوشاک

گشاد کردن کفش

9- کفش های شما قدری تنگ شده و پاهایتان را اذیت می کند. از کیسه های یخ برای قدری گشاد کردن آنها استفاده کنید. روش دقیق و مرحله به مرحله آن را در اینجا مطالعه کنید.

صفر یک ایران – دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 1428 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *