راهکارهایی برای مد مردانه در دهه سوم زندگی آنها

پوشاک آقایان در طی 30 سال گذشته دچار تغییرات بسیار زیادی شده است راهکارهایی برای مد مردانه که شامل سبک های غیر رسمی فرانسوی تا مدل طراحان اختصاصی در اقصی نقاط جهان می شود. مردان در دهه سوم زندگی خود درکی کاملا تبعیض آمیز نسبت به انواع مختلف مد و پوشاک پیدا می کنند و در عین تمایل به لذت بردن از پوشیدن لباس های مختلف در محیط کار و تفریح تمایل به پیچیده کردن این روند هم دارند.

راهکارهایی برای مد مردانه

زمانی که یک مرد به سن 30 سالگی خودش وارد می شود، بخوبی وارد یک شغل مشخص و ثابت شده و در صورت خوش شانس بودن حتی ممکن است به اصطلاح با پیدا کردن نیمه گمشده خودش خانواده برای خودش هم تشکیل داده باشد. در حالیکه در این سن اولویت های آنها تغییر پیدا می کند، همراه و مطلع بودن از آخرین روندها این صنعت اهمیت دو چندانی برای آنها پیدا می کند و به منظور طی کردن پله های ترقی در کنار کارهای دیگر اقدام به متنوع کردن و ایجاد تغییر در کمد لباس های خودشان هم می کنند.

راهکارهایی برای مد مردانه

راهکارهایی برای مد مردانه در دهه سوم زندگی آنها

در این دهه موارد مورد علاقه و عدم علاقه آنها در رابطه با پوشاک بطور کامل برای آنها مشخص گشته و با آزمون و خطاهایی که در دوره نوجوانی و پس از آن در این رابطه پشت سر گذاشته اند، اکنون در پی ایجاد یک تصویر مناسب و با کیفیت هستند تا بتوانند بدون ایجاد تغییری در کل کمد لباس های خود زمان تفریح و کار خود را با یکدیگر ترکیب کنند. بنابراین در پی انتخاب لباس هایی هستند که پوشیدن و استفاده از آنها عموما ساده باشد و در آن احساس راحتی کنند، در عین حالیکه گوشه چشمی به مد و فشن هم دارند. ترکیب عضلانی مردان هم گفته می شود که در دهه سوم زندگی آنها در بهترین وضعیت قرار دارد، بنابراین شاید این بهترین زمان برای استفاده از لباس هایی باشد که شکل و قدرت عضلانی آنها را به نمایش بگذارد.

راهکارهایی برای مد مردانه در دهه سوم زندگی آنها

راهکارهایی برای مد مردانه

بایدها و نباید ها برای مد مردانه

از مدل های مو یا رنگ موهایی که برخی گروه های موسیقی پاپ و … استفاده می کنند باید خودداری کنید، چرا که در عین عدم نیاز داشتن به آنها، این اقلام فقط و فقط مورد پسند و مناسب برای نسل جوان تر های نسل قبل از شما می باشد(آنهایی که در دهه دوم زندگی خودشان هستند). حتی اگر پیش از این از طرح و سبکی استفاده کرده اید که به نظر به شما می آمده و زیبا بوده، احتمال این وجود دارد که اکنون دیگر برای شما مناسب نباشد. همچنین شما نمی توانید تمام کمد لباس ها و دیگر اقلام خودتان را تعویض کنید تا آنها همگی در هماهنگی با یک مدل مو خاص قرار بگیرند.

لباس های تنگ و چسبان دیگر مناسب افراد 30 ساله نیست، چرا که در این سن اندامی عضلانی تر دارید. همچنین بهتر است استفاده از طرح های براق و جلب توجه کننده بر روی لباس خودتان را به نسل قبل و جوان تر ها واگذار کنید.

از بکار بردن پوشاک خیلی گشاد و جادار برای بالا تنه و پایین تنه خود خودداری کنید، چرا که ممکن است موجب چاق و چله و شلخته و کثیف به نظر رسیدن شما شود.

از آنجایی که دهه سوم زندگی دورانی است که مردان اغلب بیشتر جذب فعالیت های بدنی و ورزشی از قبیل ماهیگیری، پیاده روی و مسابقات گلف می شوند، مردان باید برای هماهنگ کردن کمد لباس های خود با این فعالیت ها از قبل آمادگی داشته باشند. همواره یک جفت تیشرت راحت و آماده، یک جفت شلوار کارگو، جین، کلاه مناسب برای اندازه سر و صورت خود و عینک های آفتابی(از نمونه تجملی و مناسب برای موقعیت های رسمی اجتناب کنید)، کمربند و کفش های اسپرت در کمد لباس های خود داشته باشید.

راهکارهایی برای مد مردانه

شلوار کارگو مردانه در بحث راهکارهایی برای مد مردانه

دیگر منضمات و فرعیات در راهکارهایی برای مد مردانه

امروزه منضمات بسیار زیادی در حوزه پوشاک و مد وجود دارد که برای دهه سوم زندگی مردان مناسب بوده و جلوه ای خوب و مناسب به آنها می دهد. جواهراتی از قبیل انواع دستبند، حلقه، زنجیر و دکمه سر دست که در طرح ها و جنس های مختلف از قبیل نقره، تیتانیوم، فیبر کربن، طلا و پلاتینیوم موجود است وجود دارد که می تواند بطور هماهنگ با هر پوشاکی انتخاب شده و برای هر موقیعتی و مراسمی مورد استفاده قرار بگیرد. توصیه می کنم سعی کنید از طرح های ساده تر در انتخاب این جواهرات استفاده کنید.

در واقع با جستجویی کوتاه قادر به پیدا کردن مجلات و منابع مختلفی در این رابطه هستید که راهکارهایی برای مد مردانه  در این سن را ارائه می کنند. این مطلبی که امشب در مجله مد و پوشاک صفر یک ایران برای شما ارائه شد، تنها مطلبی کوتاه و البته شامل چند راهکار ساده بود تا در مطالب بعدی بطور کامل تر به این حوزه بپردازم، هر چند که این حوزه بیش از هر چیزی شخصی بوده و بستگی به سلیقه شخص شما دارد.

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 1289 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *