یازده راهکار زمستانی مد برای بلندتر به نظر رسیدن

امروز ما به شما مطلبی در رابطه با  راهکار زمستانی مد برای بلندتر به نظر رسیدن پیشنهاد میکنیم.شاید برای شما کارایی مناسبی داشته باشد

متاسفانه همه ما با پاهایی شبیه به پاهای سوپر مدل ها به دنیا نیامده ایم. برای برخی از ما رویای شق و راه رفتن در خیابان های پر از بوتیک یا حتی پوشیدن یک شلوار جین بدون نیاز به تغییر قد آن خیلی وقت پیش رنگ باخته است. از گوشه و کنار می شنویم که گاهی ما را قد کوتاه و کوتوله صدا می زنند. اما نکته خوب و مثبت در این بین این است که دنیای پوشاک و مد راهکارهایی را برای ما دارد که بدون نیاز به ثبت نام در باشگاه های ورزشی و در مدت زمان کوتاهی موجب بلندتر به نظر رسیدن قد و جذاب تر بودن ما می شود.

 

راهکار زمستانی مد برای بلندتر به نظر رسیدن

1- کفش های به رنگ پا بهترین دوست شما هستند.

نباید تعجب کنید که طرح و مدل کفشی که به پا می کنید تاثیر بسیار زیادی بر قد پاهای شما دارد. یک راه ساده و آسان برای فوق العاده به نظر رسیدن پاهای شما استفاده از یک جفت کفش ساده به رنگ پا است.

 

راهکار زمستانی مد برای بلندتر به نظر رسیدن

2- چکمه های سرپنجه باریک به پا کنید.

از این به بعد باید سعی کنید که آن دسته از کفش های خودتان را که سرپنجه گرد هستند یا بطور کلی هر طرحی غیر از سرپنجه باریک دارند را در گوشه کمد لباس های خودتان مخفی کنید. این دست از سرپنجه ها هیچ نفعی به حال قد کوتاه شما ندارند، پس حتما و حتما از بین در زمان خرید کفش، کفش و چکمه های شیک و نوک تیز را برای داشتن ظاهری شیک و تاثیر گذار انتخاب کنید.

 

راهکار زمستانی مد برای بلندتر به نظر رسیدن

3- یک رنگ را انتخاب کنید و به آن وفادار باشید.

بر هیچکس پوشیده نیست که استفاده از رنگ مشکی در تمامی لباس ها (به عبارتی از سر تا پا) موجب بلندتر  و لاغرتر به نظر رسیدن ما می شود. اما نکته ای که شاید خیلی با آن آشنا نباشید این است که این نکته تقریبا برای تمامی رنگ ها و سایه های مختلف آنها، خصوصا رنگ های تیر کاربرد دارد. این روش انتخاب لباس باعث می شود تا در دید بیننده ظاهری یک دست و بلند داشته و دید مخاطب بر روی بدن شما از بالا تا پایین در هیچ نقطه ای از بدن شما قطع نشود.

 

راهکار زمستانی مد برای بلندتر به نظر رسیدن

4- از شلوارهای با پاچه گشاد استفاده کنید.

دقیقا متوجه شرایط شما هستیم که استفاده از شلوارهای با پاچه گشاد قدری دلهره آور است، اما با این وجود باز هم پیشنهاد می کنیم که بر این ترس فائق آمده و آن را امتحان کنید. همچنین در این رابطه پیشنهاد می کنیم که شلوار خودتان را نزد یک خیاط شخصی دوز برده و از وی بخواهید قد آن را متناسب با شما تنظیم کند، چرا که لبه دولا پایین آن حتما باید بر روی پا شما مماس باشد و فراموش نکنید که این طرح از شلوار را همراه به کفش های پاشنه بلند استفاده کنید.

 

راهکار زمستانی مد برای بلندتر به نظر رسیدن

5- رنگ کفش خودتان را با رنگ شلوارهای خودتان ست کنید.

امروز همان شلوار جین مشکی خودتان را به پا کرده اید؟ پس لطفی کنید و با انتخاب آن کفش های مشکی که در کمد کفش های خودتان دارید ضمن کمترین زحمت برای خودتان بالاترین تاثیر را بر روی شکل و ظاهر خودتان داشته باشید. این استفاده استراتژیک از رنگ موجب شکل گیری یک خط طولانی تر و لاغرتر در نظر بیننده شده و شما را به مطلوب خودتان می رساند.

 

راهکار زمستانی مد برای بلندتر به نظر رسیدن

6- پول خودتان را صرف تهیه شلوار فاق بلند کنید.

هیچ چیزی به اندازه استفاده از شلوارهای فاق بلند نمی تواند چنان تاثیر دلخواهی که می خواهید را برای شما داشته باشد. همچنین قرار دادن بلوز خودتان در داخل شلوار یا دامنی که کمر آن بالاتر محل کمر طبیعی خودتان قرار می گیرد به شکلی مثبت موجب ایجاد سردرگمی در نظر بیننده می شود و وی با یک نگاه دقیقا نمی تواند متوجه شود که قسمت بالاتنه بدن شما در کجا تمام شده و از کجا پاهای شما آغاز می شود. این راهکار بسیار خوب و مناسبی خصوصا برای خانم هایی است که بالاتنه ای بلند همراه با پاهایی کوتاه دارند.

 

راهکار زمستانی مد برای بلندتر به نظر رسیدن

7- چکمه های بخرید که در جلوی دهنه ورودی پا به آنها یک برش کوچک V شکل وجود دارد.

به همان ترتیبی که کفش های سرپنجه باریک به کمک خانم های با قد کوتاه می آید، وجود داشتن یک برش کوچک به شکل V انگلیسی در جلوی دهنه ورودی پا به آنها انتقال دید مناسبی تر در نظر بیننده در حرکت چشمان وی از روی ساق پا بر روی پا شما را موجب می شود.

 

راهکار زمستانی مد برای بلندتر به نظر رسیدن

8- همواره سعی کنید از دامن هایی استفاده کنید که کمر آنها بالاتر از کمر طبیعی شما قرار می گیرد.

شاید پیش از این هم چند بار در مطالب مختلف یادآوری کرده باشم که استفاده از دامن هایی که کمر آنها بالاتر از نقطه طبیعی قرار گرفتن دامن شما قرار می گیرد، تاثیر بسیار زیاد و جادویی بر روی قد شما می گذارد. این تاثیر زمانی که این دامن ها را همزمان با کت یا ژاکت های برش دار استفاده می کنید به مراتب بیشتر و بیشتر می شود.

 

راهکار زمستانی مد برای بلندتر به نظر رسیدن

9- در لباس های خودتان از طرح هایی استفاده کنید که راه راه عمودی در آنها بکار رفته باشد.

بخوبی می دانید که طرح راه راه در لباس موجب زیبایی و جذابیت بیشتر شما می شود، پس چرا هنوز به آن شکل از این طرح استفاده نمی کنید؟ استفاده از طرح راه راه عمودی بر روی پاها یک راهکار تضمین شده برای بلندتر جلوه دادن پاهای شماست. اگر از جلب توجه زیاد این طرح ناراحت هستید، سعی کنید از یک طرح راه راه سفید و سیاه بر روی پایین تنه خود و رنگی خنثی بر روی بالاتنه خودتان استفاده کنید.

 

راهکار زمستانی مد برای بلندتر به نظر رسیدن

10- از پوشیدن کفش هایی که با استفاده از یک بند به دور مچ پا شما بسته می شوند، اجتناب کنید.

این دست از این مدل کفش ها مطمئنا طرح و شکل بسیار زیبایی دارند، اما استفاده از آنها موجب قرار گرفتن یک مرز افقی بر روی پاهای شما شده و جریان دید بیننده از بالا بر روی ساق پا تا روی پاهای شما را قطع می کند و موجب کوتاه تر به نظر رسیدن آنها می شود. بطور جدی تاکید می کنم که به هر قیمتی از استفاده کردن آنها اجتناب کنید و در عوض بیشتر نسبت به استفاده از کفش های سرپنجه باریک تاکید داشته باشید.

 

راهکار زمستانی مد برای بلندتر به نظر رسیدن

11- در هر موقعیتی که برایتان ممکن است از چکمه های بلند که بالاتر از زانو پا قرار می گیرد استفاده کنید.

استفاده از چنین طرح های چکمه چنان تاثیر شگرفی بر ظاهر و قد شما می گذارد که حتی خودتان هم به سختی می توانید آن را باور کنید.

 

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 2382 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *