سبک های پوشش برای خانم ها نسبت به موقعیت

هر خانمی نیاز به دانستن و اطلاع داشتن از سبک های پوشش مناسب برای هر موقعیت مکانی و زمانی می باشد. با وجود سبک و مدل های مختلف موجود برای خانم ها، فرد استفاده کننده باید لباس یا پوششی برای خودش انتخاب کند که ظاهر شیک مناسبی بر روی بدن وی داشته باشد، ظاهر وی را بهتر نشان دهد و همچنین مناسب موقعیتی که در آنجا مورد استفاده قرار می گیرد باشد. در ادامه این مطلب راهکارهایی را برای خانم ها ارائه می کنم که موجب زیبا و مجلل به نظر رسیدن آنها شود و همچنین می توانند اعتماد به نفس خودشان را به رخ بکشند، شیک و با کلاس به نظر برسند.

قبل از پرداختن به سبک های مختلف لباس پوشیدن برای خانم ها، آنها باید به خوبی از شکل بدن خودشان مطلع باشند که در این رابطه در مجله پوشاک و مد صفر یک ایران مطالب مختلفی منتشر شده و در آینده هم مطالب متنوع دیگری خواهیم داشت. در حالیکه برخی از رنگ ها بر بدن آنها بهترین جلوه و زیبایی را دارد، رنگ هایی هم وجود دارد که در صورت استفاده شدن ظاهر آنها را بسیار بد و نامتناسب جلوه می دهد. آنها همچنین باید از چگونگی استفاده کردن از یک پیراهن هم بخوبی مطلع باشند که در نتیجه استفاده از آن هر چه بیشتر و بیشتر زیبا و جذاب به نظر برسند. با نگاهی به سبک های پوشش ، سبک های قدیمی مد و همچنین پایبندی به سبک های طراحی مدرن، هر کسی می تواند از بهترین لباس ها استفاده کند.

سبک های پوشش

سبک های پوشش

چند راهکار کاربردی مد برای سبک های پوشش خانم ها

اگر در پی تهیه یک دست پیراهن برای یک مهمانی رسمی هستید، می توانید به دنبال تهیه پیراهن های بسیار پر زرق و برق داری باشید که تا سر زانو هستند یا اینکه کتی خاص را همراه با یک دامن یا شلوار شخصی دوز مورد استفاده قرار دهید. در واقع می توانید از یک کت یا ژاکت با پارچه پشم مرینوس یا پارچه کشمیر همراه با دامنی از جنس ساتن استفاده کنید. این دست از لباس ها را هم می توانید همراه با کفش های پاشنه بلند و هم با کفش های بدون پاشنه مورد استفاده قرار دهید.

برای رویدادهای رسمی حتما توجه داشته باشید که از لباس های غیر رسمی مانند شلوار جین یا پارچه های کلفت و از جنس کتان استفاده نکنید.

اما اگر این یک مهمانی تا حدودی رسمی و مرتبط با کسب و کار شما است، خانمها می توانند از کت و شلوار های بسیار شیکی هم استفاده کنند که در زیر آنها زیر پیراهنی زنانه استفاده شده باشد و ظاهری کاملا زنانه به خانم ها می دهند.

برای یک مهمانی شام انتخاب شما تا حدود زیادی بستگی به زمان فصلی از سال دارد که در آن قرار دارید و همچنین نوع مهمانی هم اهمیت دارد. در حالی که استفاده از یک پیراهن مشکی پیشتر بسیار شیک و با کلاس به نظر می آمد، اما امروزه برای استفاده از آنها دقت و توجهی بیشتری نیاز می باشد. بسته به میزبان شما و موقعیت می توانید از یک بلوز و دامن، پیراهن های بلند تا سر زانو یا دیگر پیراهن هایی استفاده کنید که جلب توجه زیادی در بیننده می کنند. توجه داشته باشید که در این مهمانی ها حتما باید به سبک های پوشش و شکل بدن خود توجه داشته باشید، به عبارتی پوشش شما نباید خیلی رسمی یا خیلی بیش از حد غیر رسمی باشد.

زمانی که برای انتخاب یک لباس تصمیم می گیرید، قبل از هر چیز باید آن را یکبار بپوشید و ببینید آیا اصلا بر تن شما زیبا و شیک هست یا نه؟ اگر لباس در تن شما خیلی شُل و آویزان موجب می شود تا ظاهر شما بیش از اندازه ژنده و پست به نظر برسد و اگر تنگ و چسبان باشد هم نیز از آن طرف باعث می شود که بدن شما شُل وارفته به نظر برسد، انگار که گویی با قصد و غرض اقدام به انتخاب چنین لباسی کرده باشید.

نکته آخر هم اینکه، به چگونه سبک های پوشش ، حمل کردن و استفاده از لباس هم باید توجه بسیار ویژه ای داشته باشید.

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 4259 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *