سه لباس که بعد از سی سالگی نباید بپوشید

خانم‌های عزیز، رسیدن به سی سالگی امر بی اهمیتی نیست. مجبور نیستید به خاطر ورود به سی سالگی، زندگی‌تان را دگرگون کنید. روزی که سی ساله می‌شوید، به خودتان نگویید باید دور انجام بعضی از کارها را خط بکشم. سن نباید مانعی برای انجام بعضی از کارها باشد، اما نباید هم برایتان دلیلی برای انجام و آغاز بعضی کارهای احمقانه باشد؛ مخصوصا وقتی پای مد در میان است. وقتی سی ساله می‌شوید، بعضی لباس‌ها را نباید بپوشید، نه به خاطر اینکه بدنتان در شب به طور حیرت‌انگیزی تغییر می‌کند؛ بلکه چون نمی‌خواهید  مورد تمسخر کسانی باشید که سنتان را می‌دانند. اما این لباس های چه مواردی هستند، در این مطلب از مجله مد و پوشاک و صفر یک ایران به این موضوع پرداخته و نمونه هایی از این دست را به شما معرفی می کنیم:

سه لباس که بعد از سی سالگی نباید بپوشید

1- تی‌شرت‌های شعار دار

نوجوانان عاشق این تی‌شرتها هستند و با پوشیدنشان، می‌خواهند  نکته‌ای اظهار کنند یا دیده شوند. گاهی نیز نشان‌دهندۀ سرکشی است. از آنجا که نوجوانی را سالها پیش سپری کرده‌اید، نیازی به این نوع جلب توجه نیست.

 

 

سه لباس که بعد از سی سالگی نباید بپوشید

2- بند دوش(لباس هایی با یک بند بر روی شانه ها)

قطعا سی سالگی، سن استفاده از بند دوش نیست مگر اینکه واقعا نیاز باشد. قبل از استفاده از آن، مطمئن شوید از گزینه‌های دیگر، خسته شده‌اید.

 

سه لباس که بعد از سی سالگی نباید بپوشید

3- ساپورت با تی‌شرت

ساپورت با تی‌شرت تنگ به هیچ‌کس نمی‌آید. از پوشیدن این ست خودداری کنید، مخصوصا وقتی سی‌ساله شدید و شخصیتتان شکل گرفت.

سی‌ساله شدن به معنای دوری از مد یا لباس پوشیدن به سبک زنی مسن  نیست. بلکه به معنای اجتناب از پوشیدن لباس‌هایی‌ست که برایتان دردسرساز می‌شوند و شما را احمق جلوه می‌دهند.

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 4141 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *