انتخاب لباس مناسب برای پاهای لاغر در آقایان

پیش از این در مطلبی با همین موضوع به راهکارهایی برای انتخاب لباس برای خانم‌هایی با پا لاغر اشاره کرده بودم و قول داده بودم که راهکارهایی را برای آقایان با همین مشکل هم منتشر کنم. هرچند پاهای لاغر در آقایان مشکل خاصی به‌حساب نمی‌آید، اما این مطلب مخصوص این دسته از آقایان است:

پاهای لاغر در آقایان

 

چند راهکار مناسب برای پاهای لاغر در آقایان

1- از شلوارهای با برش راسته و بدون پلیسه در قسمت جلو استفاده کنید. شلوارهایی که در قسمت ران  و پایین‌تر دقیقاً اندازه پا هستند اما در پایین پا به پشت ساق پا نمی‌چسبند بدون جلب‌توجه مخاطب به ساق پا باریک فرد استفاده‌کننده از آنها در بدن بسیار شیک قرار می‌گیرند. شلوارهای پلیسه دار ممکن است قدری به پاهای شما حجم دهند، اما زمانی که با آنها می‌نشینید پف می‌کنند و ظاهری عجیب به پای شما می‌دهند.

شلوارهای لوله‌تفنگی یا مدل‌هایی که حالت مخروطی دارند موجب می‌شوند تا پاهای شما بصورت خلال‌دندان به نظر برسند و باید از آنها اجتناب کرد.

شلوارهای طرح بوت کات یا فلر کات ممکن است موجب پنهان شدن ساق لاغر شما شوند، اگر آقایان از آنها استفاده‌کننده ظاهری بسیار شلخته و نامرتب پیدا می‌کنند.

پاهای لاغر در آقایان

2- از لباس‌هایی استفاده کنید که توسط خیاط برای شما دوخته‌شده و دقیقاً اندازه شما هستند، اما خیلی نباید به بدن چسبیده یا خیلی گشاد و جادار باشند. باوجود اینکه شما ممکن است تصور کنید که شلوارهای خیلی جادار و بزرگ ممکن است موجب شلخته و درهم و برهم به نظر رسیدن شما شوند، اما واقعیت این است استفاده از آنها موجب جلب توجه بیشتر به این قسمت از بدن شما می‌شود. اگر اینگونه به نظر می‌رسد که فضای خالی ایجادشده براثر استفاده از این شلوارها را نمی‌توانید پرکنید یا اینکه این شلوارها دو سایز بزرگ‌تر برای شما به نظر می‌رسند، مطمئن باشید که در عمل موجب کوچک‌تر به نظر رسیدن پاهای شما می‌شوند.

این موضوع در رابطه با لوازم دیگری که به‌عنوان تزئین یا تکمیل‌کننده ظاهر خود استفاده می‌کنید هم صدق می‌کند. یک کمربند بزرگ یا سگک خیلی بزرگ کمربند ممکن است موجب بد شدن ظاهر نیمه پایینی بدن شما شود. در عوض، سعی کنید از طرحی جلب‌توجه کننده بر روی پیراهن، بلوز یا کراوات خود استفاده کنید تا اینگونه توجه بیننده از روی پا شما به سمت قسمت دیگری از بدن شما کشیده شود.

پاهای لاغر در آقایان

3- لباس‌هایی به رنگ روشن و با خطوط افقی بپوشید. راه‌راه های خیلی باریک روی پارچه یکی از مواردی است که به‌شدت از آنها باید دوری‌کنید، چرا که این دست از لباس‌ها بیشتر به بلندتر و لاغرتر به نظر رسیدن پاهای شما کمک می‌کنند. رنگ‌های تیره تأثیری لاغرتر کننده دارند، بنابراین از آن دسته شلوارهای جین استفاده کنید که رنگ‌های روشنی دارند، مثلاً می‌توانید از سایه‌های روشن رنگ خاکستری، قهوه‌ای خاکی بجای رنگ مشکی استفاده کنید.

پاهای لاغر در آقایان

4- از ژاکت‌های چسبان و اندازه بدن خودتان استفاده کنید که تا روی باسن شما کشیده می‌شوند. یک ژاکت بلند هم می‌تواند موجب شود تا پاهای شما لاغرتر و بلندتر به نظر برسند و یک ژاکت کوتاه‌تر هم متناسب به نظر نرسیده و حتی می‌تواند ظاهری بچگانه به شما دهد.

با انواع مختلف برش های شلوار که در این متن هم به تعدادی از آنها اشاره شد، آشنایی دارید؟ برای خواندن این مطلب همین کلمات را کلیک کنید.

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 1907 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *