محبوبترین پلیورها

تقریبا هیچ لباسی به راحتی و دم دستی یک پلیور عالی و فوق العاده نیست، مخصوصا زمانی که باد شروع به وزش کند و لرزتان بگیرد و رنگ برگ ها تغییر کند، خواه این تغییر فصل از تابستان به پاییز باشد یا در همین ماه اول از فصل بهار باشیم و هوا هنوز به طور قطع بهاری نشده باشد. یک پلیور نه تنها شما را گرم می کند، بلکه به عنوان نشانه ای از تیپ و شخصیت تان در نظر گرفته می شود. مدل ها و تیپ های جدید پلیور ها متناسب با هر فصل به بازار عرضه می شوند، و همچنین مدل های کلاسیکی وجود دارند که سال هاست در بازار اند و همچنان محبوب اند. افراد مدگرایی که به دنبال اضافه نمودن پلیور جدید به موجودی و گنجه ی لباس هایشان هستند می توانند انواع گوناگون پلیور های موجود را داشته باشند تا با تیپ شخصی خودشان جور کنند. در این مطلب کوتاه از مجله پوشاک و مد صفر یک ایران سعی می کنیم با چند طرح ساده و البته محبوب تر از انواع مختلف پلیور تا حدودی آشنا بشیم.

 

پلیور بزرگ تر از اندازه و سایز بدن

خریدارانی که در مورد اندازه درست و کامل در یک پلوور نگران هستند، می توانند با انتخاب سایز خیلی بزرگ این نگرانی خود را کاهش دهند. پلیورهای خیلی گشاد و بزرگ سایز تا حدی به دلیل راحتی که دارند در این سبک و تیپ قرار می گیرند. خانم ها می توانند پلیور بزرگ سایز و گرم و راحتشان را با ساق ها یا جین های چسب ست کنند تا یک پاییزه یا زمستانه ی شیک داشته باشند.

 

پلیور یقه اسکی

هرچند یقه اسکی کلاسیک معمولا در بالای فهرست مد قرار نمی گیرد، یک پلوور یقه اسکی کرک دار اغلب گرم تر بوده و به راحتی می توان آن را بر تن کرده و گرم شد.

 پلیور

محبوبترین پلیورها

پیراهن های بافته (پلیورمانند)

معمولا نوع نسبتا مناسب و اندازه پیراهن های بافته گرایش خاصی به پلیورکلاسیک را فراهم می کند. این نوع که قد بلند تری دارد، پوششی را ارائه می دهد که فرد می تواند طبق نیاز با لوازم تزئینی (دیگر لباس ها و متعلقات) چه در قسمت فوقانی لباس و چه در قسمت پایین لباس، از آن استفاده کند.

 

ژاکت کش باف پشمی

این پلیور ها هم برای خانم ها و هم برای آقایان ضروری اند، زیرا یک طرح چند لایه ی را ارائه می دهد که در طول روز با آن راحت هستید. این مدل از پلیورها که در حالت کلی بصورت دکمه دار در قسمت جلو (از بالا تا پایین در قسمت جلو دکمه دار) و آستین بلند عرضه می شوند، طرحی کلاسیک دارند و به سرعت می توان آنها را برای هر مناسبتی با هر لباسی هماهنگ کرد.

 

محبوبترین پلوورها

پلیورجلیقه ای

این نوع پلیور به طور در واقع رقیبی برای نوع رایج پلیور به شمار می رود، اما این سبک در سال های اخیر هم در میان مردان و هم در میان زنان مجدد رواج یافته است. پلیورر های جلیقه ای با طرح های طنابی و یا طرح های لوزی در انواع مختلف رنگ ها عرضه می شوند. همچنین فردی که آنها را می پوشد این حق را دارد تا لباسی را برای پوشیدن در زیر آن انتخاب نماید، برای این که در دفتر کار حرفه ای تر به نظر برسید، لباس آستین کوتاه یا آستین بلند و دکمه دار را انتخاب نماید.

 

 

پلیور پشمی تافته

این نوع ژاکت چه دست بافت باشد و چه از فروشگاه خریده باشید یک اثر هنری محسوب گشته که دارای شبکه های بافت، و گره ها و دیگر طرح های تو در توی در هم بافته در تمام قد آن است. طرح های طنابی شکل یا تافته ها کششی بصری را به لباس می افزایند، و موجب زیبایی هر چه بیشتر پلیور های تک رنگ می شوند و حسی از یک دست ساخته قدیمی و از مد افتاده را حتی به جدید ترین و مدرن ترین لباس ها می افزایند.

 

پلوور یقه گرد

این نوع پلیورهم برای مردان و هم برای زنان یک طراحی کلاسیک بوده و یک یقه بسته و چسب دارد که معمولا گرد است، این لباس برای تمام انواع لباس های پاییزه و زمستانه یک رکن اصلی محسوب می گردد.

محبوبترین پلوورها

 پلیورنیم زیپ

به طورکلی این سبکی مردانه است که شامل یک زیبپ بوده و یک ریزه کاری عادی و در عین حال ظاهری غیر رسمی را به لباس می افزاید که در نبود آن خیلی خشک و رسمی به نظر می رسد. وجود این زیپ موجب انعطاف و راحتی بیشتر در استفاده روزانه از پلیور هم می شود.

محبوبترین پلوورها

مجله صفر یک ایران

نمایش 1499 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *