هفت روش فوق العاده شیک برای پوشیدن چکمه های تا روی زانو

پوشیدن چکمه هایی که قد آنها تا بالای  زانو یا روی قوزک پا می آیند، در سال های اخیر آنقدر از استقبال مناسبی برخوردار شده اند، که در عمل پرداختن به چکمه های زیر زانو را فراموش کرده ایم. راحتی چکمه هایی که آنقدر بلند هستند که بدون ناراحت کردن شما در جایی بین ساق پا و قسمت زیر زانو شما قرار می گیرند، در واقع باعث می شود که این چکمه ها به عنوان انتخابی برای هر مکان و موقعیتی شناخته شوند.

پوشیدن چکمه

پوشیدن چکمه

آیا دوست دارید که چکمه های خود را در محل کار در کنار یک جوراب شلوار و یک مانتو مخمل استفاده کنید؟ یا بیشتر دوست دارید شلوار جین لوله تفنگی خودتان را در داخل این چکمه ها قرار دهید و اینگونه به نظران شیک تر است؟ به هر حال برای شما در این مطلب از مجله پوشاک و مد نمونه هایی از روش های استفاده از این چکمه ها را همراه با تصویر ارائه کرده ایم که با توجه به آنها خودتان هم می توانید روش های دیگری را بر حسب خلاقیت و موقعیت خودتان الهام گرفته و مورد استفاده قرار دهید.

پوشیدن چکمه

رنگ های روشن و خنثی را با یکدیگر ترکیب کنید و شلوار سفید لوله تفنگی خودتان را هم در داخل چکمه های قوه ای روشن خود قرار دهید که با رنگ و روی پاییزی این روزها هم همخوانی داشته باشد.

پوشیدن چکمه

اگر می خواهید از سبک مد دهه 1970 میلادی پیروی کنید، اما از طرفداران شلوارهای فاق بلند نیستید، سعی کنید از یک دامن کوتاه در کنار یک جفت چکمه جیر استفاده کنید.

پوشیدن چکمه

برای داشتن ظاهری قدری رسمی سعی کنید از دامن های مدل کوزه ای استفاده کنید، ولی باید توجه داشته باشید که پارچه استفاده شده برای این دامن به هیچ وجه نباید ساده و بدون شکل و طرح باشد. در کنار آن می توانید از یک جفت چکمه به رنگ تیره هم استفاده کنید تا همه چیز در کنار هم شکل مناسبی به خود بگیرد.

fall-2015-knee-high-boots-layering-plaid-shirt-jeans-sweater-h724

از یک جفت چکمه ساق بلند سگک دار در کنار مجموعه از رنگ های زیبای پاییزی استفاده کنید. برای یک روز معمولی که آزاد هستید و قرار نیست جایی سر کار برید هم می توانید از یک جفت شلوار لوله تفنگی، یک پیراهن فلانل و یک یقه اسکی استفاده کنید.

fall-2015-knee-high-boots-jeans-boyfriend-sweater-h724

در انتخابی دیگر می توانید یک شلوار جین را در کنار یک ژاکت کشمیر به رنگ های آبی ارغوانی و یا سیاه مورد استفاده قرار دهید – که همواره ترکیبی شیک و مناسب و البته غیر رسمی به شما می دهد.

پوشیدن چکمه

برای شرکت کردن در یک مهمانی در فصل زمستان بجای استفاده از کفش های سبک زنانه می توانید از یک جفت چکمه شیک استفاده کنید. برای داشتن ظاهری رسمی تر، سعی کنید تمام لباس های خود را از خانواده مشکی انتخاب کنید. در کنار این موارد همچنین می توانید از یک پیراهن میدی و یک ژاکت بلند بلیزر برای پوشاندن آن استفاده کنید.

پوشیدن چکمه

اگر در موقعیت یا جایی حاضر می شوید که در نشان داده شدن قسمت هایی از بدن با لباس تنگ و چسبان باید ملاحظه بیشتری داشته باشید و همچنین مشکلی در استفاده از دامن ندارید، پیشنهاد می کنم از دامن های فون که البته در هنگام پوشیدن چکمه خیلی شما را محدود نمی کند، استفاده کنید. همچنین اگر از یک بلوز ساده هم در کنار آنها استفاده کنید، ظاهر شما قدری رسمی تر می شود.

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 2742 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *