هماهنگی یقه لباس با مدل گرنبند

حتما شما هم در انتخاب نوع گردنبند بر اساس یقه  لباس هایتان دچار مشکل می شوید. هماهنگی یقه لباس با مدل گرنبند  یکی از دانش های مد وپوشاک است که شما باید آنرا بیاموزیددر این مطلب از مجله مد و پوشاک صفر یک ایران پیشنهاد های مختلفی از انواع گردنبند برای طرح های مختلف یقه لباس داریم که امیدواریم سختی انتخاب را قدری برای شما سهل تر نمایند. با پیشنهاد های زیر با ما باشید:

هماهنگی یقه لباس با مدل گرنبند

هماهنگی یقه لباس با مدل گرنبند

یقه اسکی – بهترین حالت استفاده از گردن بند های بلند است.

یقه گرد(طوقی) – بهترین شکل گردنبند های کوتاه است که به همین اسم طوقی در بازار شناخته می شود.

یقه گرد باز – فضای خالی ایجاد توسط این یقه ها را می توان با چندین رشته مهره های مختلف یا آویزهای بزرگ و حجیم پر کرد.

یقه بدون بند یا رکاب – بهترین شکل برای این یقه ها استفاده از گردنبند های کوتاهی است بنام چوکر در بازار شناخته می شود و حالت شال دارد یا استفاده از آویزهای کوتاه، که باعث می شود قسمت عریان و دکولته ایجاد شده دیده شود.

یقه چهارگوش(یقه خشتی) – برای این یقه ها بهتر است به دنبال استفاده از آویزهایی باشید که در گوشه های طرح آنها زاویه وجود داشته باشد تا این زاویه ها با زاویه های ایجاد شده در گوشه های یقه لباس شما ایجاد هماهنگی کند.

یقه های نامتقارن(بدون سرشانه) – بدنبال یافتن گردنبند هایی باشید که در دو طرف متقارن نیستند، یکی از روش های مناسب برای این کار استفاده از یک رشته بلند از مهره های مختلف با شکل و اندازه های مختلف می باشد.

یقه هالتری(یقه تو گردنی) – این مدل از یقه ها اغلب موجب شکل گرفتن یک یقه هفت باریک در جلوی لباس می شوند، بنابراین باید به دنبال یافتن آویزی باریک باشید که قسمت پایین آن به نسبت نوک تیز باشد.

یقه هفت – در حالت ایده آل باید به دنبال گردنبندی باشید که دارای شکل و طرح هفت یا همان حرف V انگلیسی باشد، که البته در این انتخاب به پهن یا باریک بودن این هفت یا V باید توجه داشت.

یقه شومیز(یقه مردانه) – برای این یقه ها در واقع فضای آنچنان زیادی برای استفاده از کارها و طرح های پهن وجود ندارد، بنابراین استفاده از یک گردنبند طرح چوکر بسیار مناسب می باشد، خصوصا اگر ارتفاع گردن شما زیاد باشد، در غیر اینصورت می توانید از یک آویز کوچک و باریک استفاده کنید که نهایتا تا آخرین دکمه باز پیراهن شما پایین بیاید.

یقه قایقی – یک یا دو رشته بلند از مهره های مختلف برای استفاده بر روی این یقه مناسب می باشد.

یقه دراپه – این مدل از یقه قبل از اینکه شما بخواهید برای آن تصمیمی بگیرید خود به خود دارای حجم زیادی می باشد، بنابراین استفاده از یک آویز کوتاه و کوچک یا حتی استفاده از یک جفت گوشواره جلب توجه کننده بجای استفاده از گردنبند بسیار مناسب می باشد.

یقه دلبری – استفاده از یک گردنبند دارای انحناء و پهنای نسبی که موجب ایجاد توازن در قسمت باز و دکولته لباس می شود را به شما توصیه می کنیم.

در مبحث هماهنگی یقه لباس با مدل گرنبند انواع یقه را بررسی کردیم.تا شما بتوانید براحتی به روز باشید.

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 3290 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *