پنج راه برای پوشیدن شال

پارچه های شاد و سبک یکی از عناصر ایجاد کننده شال های شاد و متنوع است که داشتن آنها برای هر فصلی یک ضرورت غیر قابل انکار است! باید پوشیدن شال را مانند یک هنر آموخت

شال ها جزء اصلی هر گنجه لباسی بوده و برای تمام فصول عالی هستند و برای آراستن هر گونه لباس یک دست و خسته کننده ای به کار می روند! شال هایی که طرح های درشت، برجسته، جلب توجه کننده و شاد و ظریف دارند، در انواع مختلف از سایز و سبک های مختلف قابل تهیه هستند! از پوشش هر روزه خودتان تا پوششی که برای مسافرت استفاده می کنید، شیوه های بی پایان و بدون محدودیتی وجود دارد که همراه با این شال ها قابل استفاده می باشند. در این مطلب از مجله پوشاک و مد صفر یک ایران به 5 مورد از این انواع  پوشیدن شال اشاره می کنیم و در مطالب بعدی سعی می کنیم آموزش های تصویری در این رابطه برای شما تهیه و منتشر کنیم:

پوشیدن شال

پوشیدن شال

خیلی راحت می توانید آن را به دور گردن انداخته و در حالی که در قسمت جلو بصورت یقه دراپه آویزان است ضمن بزرگتر نشان دادن جثه خودتان، زیبایی خاصی به ظاهر خودتان بدهید.

دو طرف انتهایی آن را با یک گره کوچک ببندید و آن را به عنوان یک شال خیلی بزرگ و بدون انتها بر روی خودتان استفاده کنید!

برای گرمای بیشتر آن را باز کرده و به دور و روی شانه های خودتان بیندازید (یا می توانید به راحتی برای ایجاد یک پوشش نارک بر روی یک لباس تابستانی یا لباس شنا از آن استفاده کنید.)

آن را به تنهایی دور گردن حلقه کنید و اجازه دهید دو انتهای شال به صورت آزاد آویزان باشد.

آن را روی موهای خودتان بکشید و خیلی ساده از آن به عنوان پوششی برای موهای خودتان و البته دور گردن استفاده کنید.

 

مجله صفر یک ایران

 

نمایش 7928 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *